کانفیگ مودم asus ثابت برای adsl مخابرات

babak.m

Member
قبلا از یه شرکت اشتراک adsl داشتم قطع اشتراک کردم از مخابرات گرفتم. همه کارهاش شده مثل اینکه خط رو وصل کردن و به اصطلاح رانژه شده ولی باید کانفیگ بشه. مخابرات میگه با کانفیگ این مودم ها آشنا نیست.تنها چیزی که به من دادن یوزر و پسورد مودم هست... دوستان می تونن راهنمائی کنن ؟

wild-mans

Member
سلام
چ مدل اسوس نکنه 602m ?
اگه مدلش رو بگی کمکت می کنم.
یا حق

Mahtab63

New Member
آقا بابک مدل مودمت چیه؟
مدل باسیم یا بی سیم ؟ مشخص کن تا بهت بگم کجا بری از ب بسم ا.. تا نون پایان کانفیگ مودم رو توضیح بده واست.

Mahtab63

New Member
اگه مودم ADSL Asus داری بگو کدوم مودلشه Asus 604g یا Asus DSL-G31 ؟
البته اگه مدل باسیمش باشه احتمالا DSL-X13 هست. مدلش رو مشخص کن تا فایل راهنمای نصبش رو واست بذارم.

babak.m

Member
مشکل حل شد الان از این طریق وارد نت شدم

دو تا مسئله دیگه هست که مرتبط با این قضیه هست

1- پشت کیس یه جا برای سیم های شبکه هست ولی من دوتا سیم دارم...یکی برای شبکه کردن با لپ تاپ هست دومی برای سیم لن
مودم adsl که جدیدا وصل کردم

2- مثل اینکه نوع خط مخابرات طوری هست که باید دستی کانکت بشیم درصورتیکه من از شاتل داشتم نیازی به اینکار ندارم...حالا این مهم نیست ولی چرا قطع میشه...ولی اگر کانکت کنیم سریع وصل میشه... نمیشه کاری کرد که فقط یک بار نیاز باشه که وصل بشه؟

Saeed

Well-Known Member
سلام

برای اینکه به این صورتی که میخواید فقط با روشن شده ویندوز ( استاتیک ) به اینترنت وصل بشید بدون کانکت شدن کار زیاد سختی نیست به پشتیبانی dsl زنگ بزنید کاملا راهنماییتون می کنن ( اگه کمک نکردن بگید تا کامل توضییح بدم )

حالا این مهم نیست ولی چرا قطع میشه

منظورتون رو نفهمیدم !! از روتر استفاده میکنید ؟

wild-mans

Member
سلام
ببخشید من رفته بودم دانشگاه دیر رسیدم جواب بدم.
برند مودمی که شما دارید با برند مودمهای پاراداین شبیه به هم هستن و تنظیمات اونها هم عین هم هستن شما علاوه بر اون اطلاعات که از مخابرات گرفتید نیاز به مقدار vci/vpi هم دارید در ضمن این مودمها باید هر از چندگاهی آپدیت شوند تا مشکل قطعی آنها حل شود در ضمن ترجیحا ابتدا مودم رو ری استارت کنید و از نو یک تنظیمات را روی اون سوار کنید اینطوری شانس قطعی پایین تر میاد در ضمن نویز هم ملاک اصلی در قطع و وصل شدن هست اون رو هم چک کنید.
یا حق

babak.m

Member
ممنون از همه دوستان

همون یکی دو روز اول تونستم وصل بشم ولی به دلیل کیفیت بدش پسشون دادم...

جدیدترین ارسال ها

بالا