بی بی کد کافی شاپ سنتی

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
بچه ها نظرتون چیه برای هر انجنین بخش مخصوص نه اما یه تایپیکی چیزی جدا درست کرد با مدیریت نوابغش.
مثلا رضا در مورد فرای
سعید پاکزاد در مورد آچار فرانسه.چون همه چی بلده!
اجسان در مورد مکسول
هر کسی اونجا به معرفی درست حسابی برنامه بپردازه.یه چیز کتاب وی ری که من راه انداختم.

V

Violet89

کاربر مهمان
سلام
سال نو رو به همه تبریک میگم :rose:
بابت کار زیباتون تبریک میگم, خیلی عالیه, کاش یه آموزش از تنظیمات رندر و نور میزاشتید...

راستی من هم کاملا با AREF موافقم...
موفق باشید:rose:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

::reza::

کاربر VIP
سلام
عکسی از محیط نرم افزار

attachment.php

بچه ها نظرتون چیه برای هر انجنین بخش مخصوص نه اما یه تایپیکی چیزی جدا درست کرد با مدیریت نوابغش.
مثلا رضا در مورد فرای
سعید پاکزاد در مورد آچار فرانسه.چون همه چی بلده!
اجسان در مورد مکسول
هر کسی اونجا به معرفی درست حسابی برنامه بپردازه.یه چیز کتاب وی ری که من راه انداختم.
مرسی عارف جان
در مورد آموزش میخواستم چیزایی بگم البته با بقیه دوستانی که اسمشونو گفتی کار ندارم خودمو میگم.من که شاگردم اما عارف جان راستش منم اگه یه روزی یه کتاب فرای مثل کتاب وی ری شما پیدا کردم حتما سعی میکنم یه آموزشی مثل شما بزارم .آخه نه اینکه بدون کتاب سخت میشه اینا :green:

سلام
سال نو رو به همه تبریک میگم :rose:
بابت کار زیباتون تبریک میگم, خیلی عالیه, کاش یه آموزش از تنظیمات رندر و نور میزاشتید...

راستی من هم کاملا با AREF موافقم...
موفق باشید:rose:
سلام
ممنون :rose: در مورد نور باید بگم تنظیمات نور یه چیزی مثل تنظیمات نور وی ری هست اما اینجا چیزی به نام لاین اینویز نداریم همشون امیترنو باید دیده بشن مگه اینکه یه محیط برا منبع نور ایجاد شه.

پیوست ها

• caffe-fry.jpg
    caffe-fry.jpg
    262.3 کیلوبایت · بازدیدها: 36
آخرین ویرایش:

m.n1362

Member
سلام بر استاد رضا خیلی زنده و خوب شده خیلی خوبه..امااااااا...امااا ببخش میگم ببخش اما این ئکار سنتی نیست به نظر من با یه تاق یا اجر چینی نمیشه گفت کار سنتی ..ولی کلا د.ست دارم ..خوب شده...:rose:رندرش به نظر من خیلی طبیعی شده....

::reza::

کاربر VIP
سلام ‌بر استاد بزرگ:)
سال نوت مبارک اخوی:green:
رندر خیلی قشنگی شده خسته نباشی:rose::rose:
سلام . استاد خودتونید:)
مرسی سال نو شما هم مبارک باشه:rose: ممنون نظر لطفته دوست خوبم:rose:

سلام بر استاد رضا خیلی زنده و خوب شده خیلی خوبه..امااااااا...امااا ببخش میگم ببخش اما این ئکار سنتی نیست به نظر من با یه تاق یا اجر چینی نمیشه گفت کار سنتی ..ولی کلا د.ست دارم ..خوب شده...:rose:رندرش به نظر من خیلی طبیعی شده....
سلام مجید جون. استاد خودتونید بابا :green:
خدا ببخشه :green: والا این اسمی که روشه دیگه ، خوبه بابا:wink:
مرسی نظر لطفته:rose:

ALI_TAKHTI

Active Member
من هم مخالف سنتی بودن محیط هستم.
اما کار بسیار با ارزش و حرفه ای است.
موفق باشی داداش

جدیدترین ارسال ها

بالا