کار گروهی برای ساختن یک برنامه دلفی

as13851365

New Member
هر سوالی راجع به دلفی داری بپرس (استاد دلفی) !?!?!

من یک برنامه مطرح می کنم امیدوارم که اگر این برنامه از نظر بقیه دوستان اشکالی نداشت این برنامه را همه با هم شروع کنیم.

من برداشت خود را از برنامه های تحت شبکه چنین بیان می کنم :

1 ) 5 تا کامیپوتر داریم که روی چهار تای اونها ویندوز Xp نصب است و روی کامپیوتر شماره 5 سرور 2000 نصب است
2 ) همه کامپیوتر ها با هم شبکه هستند ( تا این جا که مشکلی نیست)
3 ) حالا ما یک بانک طراحی می کنیم و آن را در کامپیوتر شماره 5 ( سرور ) قرار می دهید ( مشکلی که نیست )
4 ) حالا ما باید برنامه ی خود را در کامپیوتر های 1 و 2 و 3 و 4 قرار دهیم این برنامه ها باید به بانکی که در کامپیوتر 5 ( سرور ) قرار دارد وصل بشن و اطلاعات را بخونند و بنویسند.

حالا برنامه ی پیشنهادی من :
برنامه پیشنهادی من یک دفتر تلفن است ( هم ساده است و هم همه می تونند اون را بنویسند مشکلی با برنامه نخواهیم داشت )
نکته : همه ی کامپیوتر ها می تونند به بانک اطلاعاتی را اضافه و یا اطلاعاتی را از بانک حذف و یا ویرایش کنند .

ما تا این جا را می دونستیم امیدوارم که بقیه دوستان کمک کنند و یا اگر یکی از دوستان برنامه ی بهتری در ذهن داره معرفی کنه تا همه این برنامه را تحت شبکه بنویسیم

DrXoX

Active Member
سلام

as13851365 عزیز والا چند ماه پیش قرار بود به صورت گروهی یک برنامه با دلفی بنویسیم همه هم موافق بودن ، هر کس هم یک

پیشنهادی داد و داشتیم به یک نتایجی می رسیدیم که ...

فکر نمی کنم به این سادگی ها بشه تو ایران کار گروهی انجام داد طوری که هر کسی وظیفه خودش رو انجام بده ولی من مثل دفعه

پیش با این پیشنهاد موافقم ، راستش من تا حالا کاری که بصورت شبکه ای باشه رو انجام ندادم چرا دروغ بگم بلد هم نیستم خیلی

دوست دارم یاد بگیرم

راستی فرهاد جان یه سری مشکلات پیش اومد نتونستم بیام

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا