کار کردن با shapes?

nvshparia

Member
وقتی یه لاین میکشیم و توی قسمت مودیفای اون میریم تو تنظیمات اون یه قسمت داره به اسم named selection که زیرش یه دکمه کپی هست که روشنه و یه کلید پیست که خاموشه .لطفا اگه امکان داره بگید که کار این قسمت چیه ؟ و چه جوری باید از اون استفاده کرد؟

DIMO

Active Member
سلام
این قسمت که شما اشاره کردین بعلاوه named selection sets که تو تول باره بالا هستش که یه تعاملی هم با هم دارن و کارشون سرعت بخشیدن در انتخاب ورتکس یا سگمنت و غیره...در کارهای حجیم که تعداد زیادی ورتکس یا سگمنت وجود داره هستش....

nvshparia

Member
سلام
این قسمت که شما اشاره کردین بعلاوه named selection sets که تو تول باره بالا هستش که یه تعاملی هم با هم دارن و کارشون سرعت بخشیدن در انتخاب ورتکس یا سگمنت و غیره...در کارهای حجیم که تعداد زیادی ورتکس یا سگمنت وجود داره هستش....
لطفا نحوه کارکردن با این ابزار رو بگین من با اون ابزار که توی تولباره کار کردم با احجام کار میکنه ولی با ورتکس ها کار نمی کنه

DIMO

Active Member
لطفا نحوه کارکردن با این ابزار رو بگین

حقیقتشو بخوای واسه من که تا حالا کاربردی نداشته،ولی از اونجایی که از اسمهاشون پیداست به احتمال زیاد کارش یه جور نسخه برداری از Selection های مدنظر باشه....

با احجام کار میکنه ولی با ورتکس ها کار نمی کنه

بله واسه احجام هم کار میده...با ورتکس ها،فیس ها،پولی گان ها،سگمنت ها هم کار میکنه..برای اینکه متوجه بشی من چی میگم..یه حجم انتخاب کن به Editable Poly تبدیلش کن و یه قسمت از حجم(حالا یا ورتکس هاشو یا پولی گان هاشو و غیره..)رو انتخاب کن و تو اون نوار بالا به قسمتی که انتخاب کردی یه اسم اختصاص بده...بعد از حالت انتخاب خارج شو و اون اسمو انتخاب کن تا نتیجه رو ببینی...

جدیدترین ارسال ها

بالا