کار های من(نظر بدین)

سلام به همه .(یه سلام مخصوص برای مارسینو)
این هایی که میبینید کار های منه . ایراد داره منتها هرچی فکر کردم نفهمیدیم چرا .
البته احتمال می دم که ایراد از موئلفه رندر و نور پردازی باشه .میدونید احساس می کنم همه کار های من یه جاییش اشکال داره با همه کار هاییی که تو وب دیدم فرق داره .آبجکت ها و مدل هاشو دقیقا" مثل واقعی درست میکنم منتها اون کیفیتی که می خواهم رو نداره.
در ضمن من از نور خورشید برای صحنه های فضای باز که باید استفاده کنم . استفاده نمی کنم چون واقعآ سایه بندی خراب میشه .

نمی دونم اشکال از کجاست فقط می دونم که تو مدل سازی مشکلی نیست. البته من از radiosity استفاده نمی کنم چون سرعت رندر کند میشه و من حوصله ندارم ...
یه چیزایی در مورد hdri و ... تو رندر شنیدم منتها چیزی نفهمیدم چون تو این برنامه به همچین عبارتی بر خورد نکردم.

لطفا" نظر بدبن .................

سپاس جهان آفرین بر شما باد.

پیوست ها

• ME (4).jpg
    ME (4).jpg
    169.6 کیلوبایت · بازدیدها: 31
سلام به همه .(یه سلام مخصوص برای مارسینو)
این هایی که میبینید کار های منه . ایراد داره منتها هرچی فکر کردم نفهمیدیم چرا .
البته احتمال می دم که ایراد از موئلفه رندر و نور پردازی باشه .میدونید احساس می کنم همه کار های من یه جاییش اشکال داره با همه کار هاییی که تو وب دیدم فرق داره .آبجکت ها و مدل هاشو دقیقا" مثل واقعی درست میکنم منتها اون کیفیتی که می خواهم رو نداره.
در ضمن من از نور خورشید برای صحنه های فضای باز که باید استفاده کنم . استفاده نمی کنم چون واقعآ سایه بندی خراب میشه .

نمی دونم اشکال از کجاست فقط می دونم که تو مدل سازی مشکلی نیست. البته من از radiosity استفاده نمی کنم چون سرعت رندر کند میشه و من حوصله ندارم ...
یه چیزایی در مورد hdri و ... تو رندر شنیدم منتها چیزی نفهمیدم چون تو این برنامه به همچین عبارتی بر خورد نکردم.

لطفا" نظر بدبن .................

مطلب بعدی یک مقدار از این باب جداست و مبحث دیگری دارد که با اجازه شما یه تاپیک جدید می زنم و بحث رو ادامه می دم.

سپاس جهان آفرین بر شما باد.

پیوست ها

• ME (3).jpg
    ME (3).jpg
    264.5 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • ME (2).jpg
    ME (2).jpg
    287 کیلوبایت · بازدیدها: 21

ToFaN

Well-Known Member
همشون خوبه فقط همون که گفتی نور دهی یه خورده ضعیفه استاد
در ضمن Segment های Object هات خیلی ضعیفه یه خورده بیشترش کن درسته که تو رندر اذیت میشی ولی اینجور لبه هاش تیز تیز نمیشه دیگه
موخلصم

از همه دوستان به خاطر نظرات مبارکشون تشکر می کنم

راستی من می خواستم بدونم ابزاری برای ساخت دریا وجود داره تو c4d ?

من خواستم این کار رو بکنم منتهای مراتب کار زیبا نبود یه نمونه رو می زارم ببینید .

خواهش می کنم اگه ابزاری هست که بتون جالب این کار رو بکنه معرفی کنید.

سپاس جهان آفرین بر شما باد
attachment.php

آخرین ویرایش:
YTERROR گفت:
منظورتون cinema 4d .

چند تا cd آموزشی فارسی تو بازار هستش (ندا رایانه ) استفاده از خودت در وکن(شوخی) .

فارسیه ولی ناقصه البته من هم مبتدیم و حق اظهار نظر ندارم..!

segment

یکی از کار هایم را می زارم ببین منظورتو درست فهمیدم ؟
با تشکر از توفان

پیوست ها

• new.jpg
    new.jpg
    164.7 کیلوبایت · بازدیدها: 18

hamid747

Member
rozegar-abshar گفت:
یکی از کار هایم را می زارم ببین منظورتو درست فهمیدم ؟
با تشکر از توفان
برای شروع خيلی خوبه،موفق باشی،با نور پردازی بهتر ميتونی بهترشم کنی،ضمناً
زاويه دوربين رو برای ماشين لباسشويی خوب گرفتی

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا