کار نکردن inputTexxtهنگام فول اسکرین درپروژه (فلش)

JavidFlasher

کاربر فعال
سلام دوستان وقتی فلشم رو فول اسکرین میکنم دیگه inputTextهام از کار میوفته!!
چیکار کنم؟
واسه ایر از اینتراکتیو فول اسکرین استفاده میکنیم!اما تو فلش جواب نمیده این کار!!
فکر کنم یکی از باگای فلشه!

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
قبلا در این مورد فکر می کنم بحث شده بود
به گفته ادوبی به دلایل امنیتی این کار به عمد انجام شده است
موفق و پیروز باشید

البته توی cs4 این مشکل نیستاا
از 5 به بعد این کارا کرده

راه حلی هم داره؟

mohammadfard

کاربر فعال
با سلام خدمت دوست عزیزم

دوست من اگه از AS2 استفاده می کنی خروجی Exe فایل رو تحت Player 8 بگیر
اینجوری مشکلت حل می شه

یا علی

clove-pink

کاربر فعال
سلام.
یه کلاسی که این کار رو انجام میده اما من هنوز تکمیل نکردمش و جای کار داره.
قابلیت هایی که داره:
تایپ حروف فارسی به علاوه حرکت گذاری ها
تایپ هم زمان فارسی و انگلیسی
(برای تغییر زبان در حالت تمام صفحه از کلید های cnl+shift)

نقایص:
زمانی که در حالت تمام صفحه هستیم از دستورات لازم برای تایپ استفاده می شود و بعد از خارج شدن همان حالت نرمال تایپ رو داره که که متلا در حالت نرمال با alt+shift زبان تغییر می کنه ولی در حالت تمام صفحه با cntl+shift.
حروف رو من بر اساس کاراکتر های کیبورد خودم تنظیم کردم و شاید در برخی موارد کاراکتر های تمام صفحه و حالت نرمال با هم یکی نباشند.

خلاصه خواستم بگم جای کار داره ...

پیوست ها

• textInput.rar
    217.3 کیلوبایت · بازدیدها: 79

clove-pink

کاربر فعال
ورژن flash player که من استفاده می کردم 10.1 بودو مشکلی که آقا جاوید فرمود من هم داشتم.
امروز یکی از استاد های فلش به من گفت که این مشکل تو flash player 10.3 رفع شده .(یعنی دیگه احتیاجی به کلاسی که من نوشتم نیست و اگه یه فایل فلش local اجرا می شه،با player 10.3 مشکل input text در fullscreen رفع می شه)
ولی این مشکل در browser همچنان پا برجاست.چه با player 10.3 چه با 10.1

من خودم تست نکردم اما از اونجایی که به این فرد خیلی اعتماد دارم حرفش رو اینجا منعکس کردم.
از دوستان هم بابت این قضیه عذر می خوام.

kodex2

کاربر فعال
درمورد فلش پلیر تحط بروزر هیچ راه حلی نداره. و ظاهرا هم نخواهد داشت. من یه virtual keyboard براش نوشتم اما بازم مشکل حل نشد. توی حالت فول اسکرین ظاهرا key action detect نمیشه. پس راه حلی هم براش نداره. اگه دوستان راهی پیدا کردن لطفا خبر بدن.

موفق باشید.

yaa110

کاربر فعال
سلام، یکی از راه حل ها اینه که خروجی exe را با Flash Player های قدیمی (نسخه مرتبط با فلش cs4) منتشر کنید. یعنی پروژه را با cs5 یا cs5.5 انجام بدید و یک swf منتشر کنید بعد با Flash Player Standalone های نسخه 10 قدیمی خروجی exe بگیرید.

جدیدترین ارسال ها

بالا