کار در وب سایت

mgh67

Member
با سلام خدمت تمام دوستان
من قصد دارم یک وب سایت با موضوع سرگرمی و تفریحی راه اندازی کنم ونیاز به کسانی دارم که بتونن در یک موضوع از سایت فعالیت کنند.
هر موضوعی که در رابطه با سرگرمی و تفریحی باشه قبول هست.مطالب میتواند از سایت های دیگر چه فارسی و چه انگلیسی باشه قبول و همین طور مطالبی تازه از خودتون.
از نظر درآمد هم وب سایت هر مقداری که درآمد داشته باشه بین تمام اعضا به طور کامل تقسیم میشود.
نیاز به پست های زیاد هم نداره در کل هفته حداقل 14 پست جدید البته هر مقدار بیشتری که باشه مسلما تعداد کاربران بیشتر میشه و درآمد وب سایت هم بیشتر میشه.
اگر کسی آماده همکاری هست در همین پست موضوع تخصوصی و مقدار وقت و ایمیل خودش بزاره تا تماس بگیریم.
با تشکر

naim2010

New Member
من هم هستم

سلام

من هم هستم . در قسمتهای زیر می تونم با شما همکاری کنم.

تصاویر عکاسی از همه چیز
داستان های آموزنده
و چون خودم در ساخت بنر یه تجربه ای دارم و وبلاگی هم در این زمینه دارم . دراین قسمت نیز می تونم پست بدم.

وبلاگ من :‌Dfbb.mihanblog.com

ایمیل من : [email protected]

با تشکر از ایده جالبت
اگه سایتتون راه افتاد و در موضوعات دیگر هم اگه تونستم می گم

mgh67

Member
با تشکر از شما با شما پس از راه اندازی سایت حداکثر تا 10 روز آینده تماس خواهم گرفت.

ho$$ein

Member
اگه بخوای میتونم یه دامین در اختیارت بذارم
خودم هم شب ها شاید 1 ساعتی وقت داشته باشم
h.s[at]gmx.us

++Hadi++

Active Member
اگه کار فلش حرفه ای خواستی من هستم .
نمونه کار من در سیمیا :
یه سایت 3 بعدی 2 زبانه داینامیک که اطلاعاتو از پنل asp می گیره و تمامش کار برنامه نویسی خودمه و اصلا آماده ماماده نیست :
www.lac-sim.com
یکی دیگه هم در سیمیا انجام دادم و این دو بعدی هست ولی دو زبانه و ... مثل بالاییه است .
www.abmispars.com
کار سابت ice pack رو هم به زودی انجام دادم البته قبلا طراحی شده بود ولی یه امکاناتی مثل بارش برف و طراحی قسمت رنگ آمیزی و بهبود یه سشری از قسمتاشو هم انجام دادم .
اگه خواستی بهم پیغام خصوصی بده .
بای...

جدیدترین ارسال ها

بالا