کار با TEXT TOOL

2480160076

Member
سلام خدمت دوستان عزیز
من می خواهم یک text tool بسازم که وقتی اسم فریم مورد نظرم را داخلش می نویسم به آن فریم بروم....یعنی وقتی داخل text tool نوشتم 2 و دکمه GO را زدم وارد فریم 2 بشوم....آیا کسی می تونه کمکم کنه ممنون میشم....

mmz2006

Active Member
سلام
یه نمونه براتون پیوست کردم .

پیوست ها

• gotoFrame.zip
    36.8 کیلوبایت · بازدیدها: 16

mmz2006

Active Member
برای این کار باید در پنل properties بعد از انتخاب کردن فریم مورد نظر ، در قسمت LABEL در کادر Name یه برچسب می تونید برای اون فریم قرار بدید . حالا با نوشتن اسم اون برچسب می تونید به اون فریم منتقل بشید .

2480160076

Member
برای این کار باید در پنل properties بعد از انتخاب کردن فریم مورد نظر ، در قسمت LABEL در کادر Name یه برچسب می تونید برای اون فریم قرار بدید . حالا با نوشتن اسم اون برچسب می تونید به اون فریم منتقل بشید .
سلام دوباره ..از راهنمایی شما واقعا متشکرم ..ببخشید یه سوال دیگه برام پیش اومده
میشه مثلا در فریم ۲ بنویسم "علی" و با سرچ کلمه "علی" به آن فریم برم؟؟

mmz2006

Active Member
بله البته در این نمونه که براتون فرستادم چون تکست از نوع کلاسیک است وقتی خروجی گرفتین و اجرا کردین هنگام تایپ ، فارسی رو به درستی نشون نمی ده .

2480160076

Member
آیا می تونم تو یکی از فریم ها یک "مووی کلیپ " درست کنم و اسمش بزارم "علی" و بعد تو جستجو نام "مووی کلیپ" رو سرچ کنم و به آن فریمی که "مووی کلیپ" داخلش هست بروم؟؟

2480160076

Member
بله البته در این نمونه که براتون فرستادم چون تکست از نوع کلاسیک است وقتی خروجی گرفتین و اجرا کردین هنگام تایپ ، فارسی رو به درستی نشون نمی ده .
آیا می تونم تو یکی از فریم ها یک "مووی کلیپ " درست کنم و اسمش بزارم "علی" و بعد تو جستجو نام "مووی کلیپ" رو سرچ کنم و به آن فریمی که "مووی کلیپ" داخلش هست بروم؟؟

mmz2006

Active Member
سلام
خیر، نمیشه این کار رو کرد . چون تا به فریم مورد نظر منتقل نشید ، نمونه ای از اون مووی کلیپ ساخته نمیشه که بخواید اونو جستجو کنید .

جدیدترین ارسال ها

بالا