Fa کار با SQLite برای ساخت دیسک نرم افزاری

im110

Member
--> میخوام یه اوتوران واسه یه مجموعه نرم افزاری درست کنم که اطلاعات برنامه هام مثل داشتن یا نداشتن کرک , فیلم آموزشی و ... تو دیتابیس SQL وارد شه (حدود2000 تا 3000 تا نرم افزار). اول یه برنامه برای وارد کردن اطلاعات تو دیتا بیس لازم دارم . درستش کردم ولی نمیدونم چرا ERROR میده .

1) چطور میتونم آدرس دیتابیسمو تو MMB وارد کنم ؟

2) چطور میتونم اطلاعاتمو از تو دیتابیس SQL که با SQLite به MMB مرتبط شده فراخونی کنم ؟

3) مثلا برای نرم افزار Winrar که سریال میخواد تو دیتابیس , رکورد serial , کاراکتر D (به معنی اینکه سیال دارد) رو وارد میکنم . حالا چطور میتونم به MMB بفهمونم اگه از D رو دید Botone سریال رو نمایش بده . اگه N دید نمایش نده ؟

:shock::shock::shock::-?:-?:-?:sad::sad::sad::cry: :cry: :cry:

پیوست ها

• pack.rar
    681.3 کیلوبایت · بازدیدها: 61

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
درسته که استفاده از دیتا بیس مفید هستش ولی اینجا اون رو توصیه نمی کنم . یا حداقل خیلی کمتر.
من حدود 3 سال پیش پروژه ای شبیه پروژه شما رو داشتم. بهترین راه حلی که به ذهنم رسید این بود که به جای اینکه اسم برنامه ها رو تو دیتابیس وارد کنم از خود اسم فولد برنامه استفاده کنم. (پلاگین flody)

دسته بندی هم که از اسم فولدر شاخش گرفته می شد.

برای چک کردن پسورد و توضیحات میتونید از دیتابیس استفاده کنید. البته من چون هم پسورد داشت فایل ها هم کیجین و ... با استفاده از FileExist چک میکردم.

موفق باشید.

Saman

در ضمن در انتخاب نام تاپیک و نحوه پرسیدن سوال هم دقت کنید.

ویرایش شد.
سامان
3 خرداد 90

B2 - در عنوان مبحث از بکارگیری عبارات اضافی همانند کمک فوری، تو رو خدا کمک کنید و ... خودداری کنید.

قوانین انجمن ها

im110

Member
درست می فرمایید . چشم :wink:

میشه یخورده واضح تر توضیح بدید ؟ زیاد وارد نیستم میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟

Saman

مثلا شما توی پوشه Utility چند تا نرم افزار دارید که قاعدتا توی پوشه قرار دارن.
شما میتونی با استفاده از پلاگین فلودی اسم پوشه هایی که توی یک مسیر هستن رو دربیاری و توی تکست باکس بذاری.
مثال پلاگین رو ببینید.

im110

Member
ببینید . من میخوام یه چیزی مثل اوتوران لرد که رو هر برنامه میزنی اطلاعات مربوط به اون برنامه تو پروژه نمایش داده میشه درست کنم . میشه اینکار رو کرد ؟

Saman

بنده هم دارم همین رو میگم دیگه! حالا من لرد رو یادم نیست ولی خب مسلما میشه همچین چیزی ساخت!

این مثال رو ببینید ماله 4 سال پیش هستش. از اینم میتونید استفاده کنید.

پیوست ها

• Game.zip
    225.9 کیلوبایت · بازدیدها: 45

جدیدترین ارسال ها

بالا