کار با Bigdump

D.V.O

New Member
سلام دوستان
همونطور که میدونید پیش فرض برای ایمپورت فایل توی Mysql شانزده مگابایت هست
فایلی Sqlای که من مخیوام ایمپورت کنم بالای 16 مگابایت هست
حالا برای اینکار از Bigdump استفاده کردم
ولی با این پیغام مواجه میشم
و نمیدونم چه جوری برطرفش کنم
اروری که میده اینه
Note: The current mySQL connection charset is utf8. Your dump file must be encoded in utf8 in order to avoid problems with non-latin characters. You can change the connection charset using the $db_connection_charset variable in bigdump.php
و اطلاعات داخل دیتابیس ایمپورت نمیشه

MMSHFE

Active Member
با سلام، ترجمه پيام:
نكته: تنظيمات مجموعه كاركتر فعلي اتصال mySQL شما برروي utf8 تنظيم شده است. فايل روبرداري شده شما بايد در قالب utf8 كدگذاري شود تا از مشكلات با كاركترهاي غير لاتين خودداري گردد. ميتوانيد مجموعه كاركتر اتصال را در متغير [LTR]$db_connection_charset[/LTR] در فايل bigdump.php تغيير دهيد.
فكر كنم خود پيام واضح باشه.
موفق و مؤيد باشيد.

D.V.O

New Member
ممنون بایات توجتهتون
درسته خود پیام واضحه، و من هم متغیر $db_connection_charset v رو بارها با یونیکد های مختلف امتحان کردم ولی نشده
فکر میکنم مجبور یه کد بنویسم و اون فایل Sql رو خودم تبدیل به utf-8 کنم
دنبال راهی بودم که اینکارو نکنم و خود Bigdump برام اینکارو انجام بده که ....

MMSHFE

Active Member
با سلام، توي bigdump.php بگرديد و هرجا به بانك وصل شد و جدولي رو انتخاب كرد، بعدش دستور زير رو قرار بدين:
PHP:
mysql_query('SET NAMES \'utf8\'');
اميدوارم مشكلتون برطرف بشه.
موفق و مؤيد باشيد.

D.V.O

New Member
اینم از عولقب دور موندن از برنامه نویسیه
خیلی ممنون

D.V.O

New Member
دوستان مشکل من حل شد متوجه شدم که ربطی به Charset نداشت و اونا درستSET شده بودند
از دوستمون هم ممنون که توجه کردن

خواستم واسه اطلاع کسایی که احیاناً با این برنامه شاید یه روزی کار کنند بگم که با تغییر همون $db_connection_charset کل یونیکد تغییر میکنه چون این متغیر همون کاری رو میکنه که دوستمون تو 2 تا پست قبلی بهش اشاره کردن

جدیدترین ارسال ها

بالا