کار با اکستنشن

hexmehdi

Member
درود

من توی دریم اور یه اکستنشن با فرمت .mxp نصب کردم (اکستنشن منیجر) حالا باید چه طوری از این اکستنشن استفاده کنم؟

با تشکر

websaz2012

Member
دوست من این بستگی به پلاگینی داره که شما اونو نصب کردین بعضی از این پلاگینها به منو فایل تو قسمت insert وارد می شوند وبعضی هم تو قسمت کدنویسی باز هم میگم بستگی به نوع پلاگین داره اما اگه شما اسم پلاگینتونو بگین بیشتر می تونم کمکتون کنم.

hexmehdi

Member
درود
این همون پلاگینهای هست که خودتون توی مجید انلاین گذاشتین.

1- FlexiPanelsCSStrial.1.2.0
2- Flexi_CSS_Layouts_1.1.284
3- FlexiPanelsCSSDemo_122

websaz2012

Member
بله کاملا درسته. این پلاگینها یه کمی پیچیده هستند اما طبق دستور من پیش بروید مشکلی نیست .اولا بهتره ار دریمویوز cs4 or cs5 استفاده کنید تا یک ترفندی به شما بیاموزم تا از این ÷لاگینها به صورت کلی استفاده کنید نه به صورت trial دوما بعد از نصب پلاگینها به منوی فایل رفته و تو بخش insert یک نگاهی بیندازید این پلاگینها رو مشاهده خواهید کرد بر روی انها کلیک کرده اما این پلاگینها از شما پسورد می خواد پس این کارو کنید سعی کنید دریمویور را تو حالت classic بگذارید دوباره به منوی insert یک نگاهی بیندازید اون پلاگین را مشاهده خواهید کرد سپس روی تب ان کلیک کنید و توی ان ایکونهای برای قرار دادن ویزگی ها تعبیه شده بر روی یکی کلیک کنید سپس دوباره از شما رمز میخواهد حالت trial را انتخاب کنید سپس اگر قبول کرد که حله اما در غیر این صورت روی فلش بالای تب که باعث میشه تب این پلاگین minumim شود را کلیک کنید و سپس با انتخاب دوباره ان ان را maximum کنید و الان میتوانید بدون محدودیت از پلاگینها استفاده کنید .این توضیحات مال همه پلاگینهایی بود که من واسه دانلود گذاشتم مثلا شما با پلاگین دومی میتوانید بل ار شروع طراحی سایت ار ان به عنوان نقشه کلی سایتتون استفاده کنید البته خود برنامه چیزی شبیه این را دارد اما این بسیار کامل تر است با تشکر امیدوارم فهمیده باشید ام اگه جایی دوباره مشکل داشتید مطرح کنید لطفا

hexmehdi

Member
درود اقای websaz2012

من اکستنشن FlexiPanelsCSSDemo_122 رو نصب و باهاش کار کردم.دیروز که می خواستم دریم ویور رو باز کنم با نمی امد توی لود کردن FlexiPanelsCSSDemo_122 گیر میکرد ممنون می شم راهنماییم کنید
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا