کارهای ارسالی مسابقه ی هفتگی (دوچرخه)

سلام
من فکر میکردم کارم نمره منفیش بالا زده حذف شده. :lol:
از برخورد دوستانه و شادی دوستان و بخصوص شوخی انرژی بخش علی آقا خیلی خوشحال شدم. :rose:
روحیه رو تو چشما و دستام احساس میکنم :green:

من در همین ته صف هم از همراهی با شما خوشحالم دوستان. :neutral:

حسام جان این دفعه یکم موضوعو متفاوت کن. مبارکت باشه.:rose:

یا علی

koorosh_kh

باحالترین کاربر
حسام جان تبریک میگم مزد فعالیت زیادتو گرفتی:rose:
من هم برای مدلسازی و هم برای رندر زیاد وقت گزاشتم خوب مدلسازی که خوشبختانه 62 شدم اما رندرینگ به خاطر مسلط نبودن به وی ری زیاد جالب نشد اما دوم هم خوب چون مسابقه ساعت از 10 نفر دهم شدم.:oops:

amirz1376

Well-Known Member
آقا من به یه نتیجه ای رسیدم .
خوب الان ساعت دقیقا 6.58 خوب یعنی این روی محلت مسابقه تعسیر نداره ؟

الان 19 ساعت از روز شنبه گذشته !!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

V

Violet89

کاربر مهمان
[FONT=&quot]با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام اساتید و بزرگواران گرامی: :rose:

[/FONT]
[FONT=&quot]در ابتدا از این که سرتون رو درد میارم معذرت خواهی میکنم و میخواستم وقت شریفتون رو بگیرم و به چند مورد اشاره کنم:[/FONT]​
[FONT=&quot]
خوب مورد اول:
[/FONT]​
[FONT=&quot]سپاس و تشکر فراوان از زحمات برگزار کننده این مسابقه. :rose:
[/FONT]​
[FONT=&quot]
مورد دوم:
[/FONT]
[FONT=&quot]کاش تو مسابقه به همه به چشم شرکت کننده نگاه میشد, نه اینکه فلانی مرد یا خانم مدیر هست. البته این رو در تبصره در ادامه توضیح میدم, که چرا این رو میگم. :sad:
[/FONT]​
[FONT=&quot]
مورد سوم:
[/FONT]​
[FONT=&quot]انتقاد در مورد داوری, اون دفعه تشکر کردم. اما اینبار انتقاد میکنم, اگر فقط قرار باشه گفته بشه کار اول 82 امتیاز, کار دوم 57 امتیاز, ... ارزش چندانی نداره, چون متوجه نمیشیم مشکل کارمون در کجا بوده تا رفعش کنیم.
اینطوری مسابقه میشه تاپیکی که راه انداخته شده به نام مسابقه مدلسازی, اما
[/FONT][FONT=&quot]wip[/FONT][FONT=&quot] گروهی هست. راستش من درخواستم رو به آقای [/FONT][FONT=&quot]Majid CG[/FONT][FONT=&quot] هم گفتم, چون به هر حال ایشون مسئول برگزاری مسابقه هستند. ایشون فرمودند داور مسابقه وقت ندارند. خوب اما اینطوری حتی قبل از داوری مشخص بود و اساتید گفتند نفر اول کیه, خوب جوایزم در کار نیست که بگیم آره امتیاز مهم هست, خوب هر هفته یه [/FONT][FONT=&quot]wip [/FONT][FONT=&quot]گروهی راه میندازیم, نفر اول هم که مشخصه و موضوع هفته بعد رو مشخص میکنن. بقول آقای برهانی که فرمودند یه کلمه دوستانه هم بهش اضافه کنیم, عالی میشه, میشه [/FONT][FONT=&quot]wip [/FONT][FONT=&quot]گروهیه دوستانه, اینطوری شاید حرمت بعضی چیزا بیشتر رعایت بشه. :sad:
[/FONT]​
[FONT=&quot]
مورد چهارم:
[/FONT]​
[FONT=&quot]از اونجا که در مورد اول هم تشکر فراوان از برگزار کننده این مسابقه کردم و باز هم میکنم.[/FONT]​
[FONT=&quot]اما مثل اینکه ایشون مثل داور مسابقه خیلی مشغله دارند و هنوز وقت نکردند, مشخص کنن کارا مال کیه. باز هم سپاس فراوان. البته ایشون فرمودند, اگر از داور بخوایم درباره نحوه امتیاز دهی یا ایراد کارها (مثل دوره ی قبل) توضیح بدن, میشه توضیح اضافی و توقع اضافی. احتمالا مشخص کردن افراد شرکت کننده هم توقع اضافی هست که بنده بابت این توقع بیجام, همین جا از همه معذرت میخوام.[/FONT]​
[FONT=&quot]
و اما مورد آخر و مورد پنجم:
[/FONT]​
[FONT=&quot]باز بینی امتیازات:[/FONT]​
[FONT=&quot]01 : model 62/70 - render 20/30 : 82/100
02 : model 42/70 - render 15/30 : 57/100
03 : model 60/70 - render 27/30 : 87/100
04 : model 40/70 - render 17/30 : 57/100
05 : model 50/70 - render 12/30 : 62/100
06 : model 40/70 - render 05/30 : 45/100
[/FONT]​
[FONT=&quot]اگر دقت داشته باشید, اگر از خانم مدیر 5 امتیاز منفی دیرکرد کم بشه.[/FONT]​
[FONT=&quot]امتیاز ایشون هم میشه 57 امتیاز.[/FONT]​
[FONT=&quot]پس امتیازا میشه: [/FONT]​
[FONT=&quot]01 : model 62/70 - render 20/30 : 82/100
02 : model 42/70 - render 15/30 : 57/100
03 : model 60/70 - render 27/30 : 87/100
04 : model 40/70 - render 17/30 : 57/100
05 : model 50/70 - render 12/30 : 57/100
06 : model 40/70 - render 05/30 : 45/100
[/FONT]​
[FONT=&quot]ببینید اصلا نفرات اول دوم مهم نیست, امتیازم مهم نیست. مهم یادگیری هست, اینو میدونیم, اما نتیجه گیری از این امتیازات باز بر میگرده به تبصره های پایین و اینکه عدالت رعایت نمیشه.[/FONT]​

[FONT=&quot]اما در مورد تبصره ها:[/FONT]
[FONT=&quot] تبصره اول:[/FONT]​
[FONT=&quot]چطور در مورد ساعت خورشیدی, با اینکه موضوع دقیقا ساعت دیواری بود, کسی اعتراضی نکرد, یا در مورد شمشیرم همینطور, در تاپیک دوچرخه فرمودید, دوچرخه, مشخص نکردید, ثابت یا متحرک, پس اون چه پستی بود زدید. سر من عدالتتون گل کرد.آفرین باز خوب یه جا عدالت رو دیدیم. :sad:
[/FONT]​
[FONT=&quot]
تبصره دوم:
[/FONT]​
[FONT=&quot]بند پ همه جا کارآمد بوده, چون ما بند پ نداریم, باید بسوزیم و بسازیم. چون نه جنسیتمون مرد بوده, نه خانم مدیر هستیم, پس شما رو با این سایتی که مخصوص آقایون و خانم مدیراست تنها میزاریم, چون ما محکوم به فنا هستیم. :sad:

[/FONT]​
[FONT=&quot]سر آخر هم میدونم برای این پستی که زدم, یا به من توهین میشه یا بن میشم, چون بند پ ندارم. این خیلی خوبه که همونطور جدی یا حالا از روی عدالت به کار من ایراد گرفتید, همونطور جدی یا عادلانه از کار خانم مدیر, که دیر کارشون رو فرستادند, امتیاز کم میکردید. من برای اینکه وقت مسابقه داشت میگذشت, و احتمال دادم نرسم, اول یه پست خصوصی دادم, دیدم جواب ندادید و گفتم شاید نرسیده باشه, یه پست تو تاپیک زدم, که با توهین شما مواجه شدم.

[/FONT]​
[FONT=&quot]باز هم از اینکه سرتون رو درد آوردم, از همه اساتید معذرت میخوام, این بود دلیل عدم شرکت من و یکی دوتا عزیز دیگه. :rose: ممنون که وقت با ارشتون رو صرف خوندن این پست کردید. :rose:
[/FONT]
[FONT=&quot]
باز هم سپاس :rose:
[/FONT]​
[FONT=&quot]همگی موفق باشید :rose:
[/FONT]

Mandana

Active Member
دوست جان خوب اشتباه در شمارش پیش میاد.همونطور که یکی از بچه ها امتیازش اشتباه شده بود در شمارشش و خودش هم توی تاپیک گفت.ولی خوب چون انقد زمان مسابقه فشرده ست بین داوری تا شروع مسابقه ی جدید، درگیر مراحل مسابقه ی جدید شدن و فراموش کردن 5 امتیاز منو کم کنن.اون بنده ی خدا هم که امتیازشونو اشتباهی بیشتر داده بودن نه مدیر بودن نه بحث پارتی بازی بود.اشتباهی هست که پیش میاد و طبیعی هست و توی هر مسابقه ای پیش میاد و خوب بعدش با یک اعتراض راحت میشه حلش کرد.

http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1162110&postcount=20

قهر کردن همیشه چاره ساز نیست دوست هاینم.همینطوری یک اعتراض ساده راحت می تونست مشکل رو حل کنه و اگر کدورتی هست برطرف کنه
در ضمن به نظرم تفاوت خاصی قائل نشده کسی به صرف مرد یا زن بودن یا مدیر بودن و نبودن.اگر گاهی بچه ها صدام می زنن خانوم مدیر یا حاج خانوم یا چیزای دیگه باسه این هست که راحت نیستن بگن ماندانا.هر چند خودم ترجیح میدم بگن ماندانا اما اصراری ندارم کسی رو معذب کنم.برام فرقی نمی کنه.و سعی کردم مثل بقیه توی روند مسابقه باشم
در مورد گذاشتن اسامی، احتمالن فراموش کردن.این دوره مسابقه خیلی هول هولکی شد و بچه ها مشتاق بودن(بودیم) زودتر دوره ی بعدی شروع بشه تا زمان کم نیاریم.
می خودم قبلنا مسئولیت بعضی مسابقات هفتگی رو داشتم.ممکنه به نظر ساده بیاد ولی واقعن وقت گیر هست.بعلاوه که داور بنده خدا از کجا میخواست بدونه کدوم کار مال کی هست؟عمدی قرار شد کسی اسم ننویسه که داور راحت متوجه نشه کدوم کار مال کی هست.مثلن می تا زمانی که کارم رو نفرستاده بودم خوب حتی مجید سی جی هم ندیده بود و طبیعتن داور هم نمی دونست کار شماره ی 5 مال منه تا ازش 5 امتیاز کم کنه.
بعلاوه که مجید خدا حرف بدی نزد.معذرت خواهی هم کرد:

http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1162025&postcount=126

در مورد اینکه سلاح سرد درست کرده بودن باسه موضوع سلاح گرم هم:

http://forum.majidonline.com/showpost.php?p=1157994&postcount=4

دلیلی هم برای توهین شدن بهتون یا بن شدنتون نیست.اعتراضهایی کردین که تعدادیش کاملن بجا بود و باید نمرم کم بشه.ناراحتی یا قهر و دلخوری نداره دوست هاینم^.^
امیدوارم دوره های بعدی مسابقه بازم ببینمت و در کنار هم تواناییمونو بالا ببریم
موفق بباشی:rose:

پ.ن:امتیازها رو درست کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا