کارت ویزیت//

خیلی قشنگ شده ولی اگه رنگ های دیگه ای رو هم واسه پس زمینه امتحان می کردی قشنگ تر می شد مثلا یه طیف رنگه روشن...
موفق باشی:rose:

javadmagic

خسته شده دلم از زمونه.
سلام
کارت ساده و خوب شده.
اگه یه توضیح در مورد کارت میدادی بد نبودا ! :دی
موفق باشیــ.

main

Well-Known Member
خیلی قشنگ شده ولی اگه رنگ های دیگه ای رو هم واسه پس زمینه امتحان می کردی قشنگ تر می شد مثلا یه طیف رنگه روشن...
ممنون:rose:
سلام
کارت ساده و خوب شده.
اگه یه توضیح در مورد کارت میدادی بد نبودا ! :دی
موفق باشیــ.
میسی جواد جون....
توضیح هم به جان خودم نداشت :دی
فقط یه کار معمولی بود....
:rose:
خوب منم :rose:
سادهـ و شیک ، موفقیت .. !! :rose:
ممنون دوست می :rose:
ساده . زيبا . شيك
موفق باشي
ممنانم :rose:

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
خوب متفاوت و قشنگ شده
اما چرا فونت نستعلیق استفاده کردی؟ فک میکنم فونت نستعلیق نه تناسب موضوعی با کارت داره نه با طرحت
اگر نوشته رو هم طراحی میکردی قشنگ میشد و با رنگ سیاه هم ننویس عنوان رو

+اینکه چرا کج گذاشتی گردن درد گرفتیم تا نظر بدیم :دی
موفق باشی

ali_118

کاربر VIP
دوست عزیز کار خوبی شده

فقط قضیه اون چتر رو نمیفهمم
معمولا شرکت های بیمه تو طرحاشون از چتر استفاده میکنن :green:

و همچنین اون چمن ها
اگه نوشته ی "گلسرای پشتیبان" رو نبینم و خیلی به مغزم فشار بیارم حد اکثر به این نتیجه میرسم که کار مال یه شرکت طراحی فضای سبزه
شاید من اگه عینا همین ایده ی شما رو اجرا میکردم به جای چمن از طرح برگ گل های متداول استفاده میکردم

میتونستی طوری روی طرح کار کنی که بدون خوندن متن، بیننده ارتباط "گل" با این کارت رو حس کنه
مثلا بکگراند سفیدت میتونست "گلبهی" رنگ باشه
یا به هر حال یه جوری که به فرض اگه کسی به فارسی هم تسلط نداشت خود کار براش ملموس باشه

موفق باشی.

Fa

Well-Known Member
اگه ناراحت نمیشی بیشتر چمن سراست تا گل سرا . خیلی ایده های بهتری وجود داره . ولی دوستش دارم ( جالبه) . موفق باشی

HAMDIKHAN

New Member
كارت خوبه بد نيست. ساده است. تنها مشكلي كه داره اين كه بهتر عناصر اصلي كارت حداقل به اندازه 5 ميليمتر از دور كارت فاصله بدي تا موقع برش كارت لب به لب كارت نباشن. موفق باشي

main

Well-Known Member
سلام.
کار ساده و خوبی شده، موفق باشید...
ممنون امیر جوووووووون
19.gif

خوب متفاوت و قشنگ شده
اما چرا فونت نستعلیق استفاده کردی؟ فک میکنم فونت نستعلیق نه تناسب موضوعی با کارت داره نه با طرحت
اگر نوشته رو هم طراحی میکردی قشنگ میشد و با رنگ سیاه هم ننویس عنوان رو

+اینکه چرا کج گذاشتی گردن درد گرفتیم تا نظر بدیم :دی
موفق باشی
ممنون بابت نظر اما فونت نتسعلیق نیست!!!!
www_MyEmoticons_com__smokelots.gif
فونت شکسته هستش که تو کلک کار شده. و خودم هم زیاد نظر مثبتی روش نداشتم خود مشتری این طور خواستند.
2mo5pow.gif

درمورد کج بودن کارت هم شرمندم .
dancing1.gif

درکل مغسی که وقت گذاشتی
balloony.gif

بسیار زیبا شد
مغسی عسیسم
139fs108574.gif

کار زیبایی شده
29dz8zk.gif

قشنگه.

هم ايده ي خوبي داره و هم اجراش خوبه

آرزوي موفقيت
مرسی دوست جان
grouphug.gif

دوست عزیز کار خوبی شده

فقط قضیه اون چتر رو نمیفهمم
معمولا شرکت های بیمه تو طرحاشون از چتر استفاده میکنن :green:

و همچنین اون چمن ها
اگه نوشته ی "گلسرای پشتیبان" رو نبینم و خیلی به مغزم فشار بیارم حد اکثر به این نتیجه میرسم که کار مال یه شرکت طراحی فضای سبزه
شاید من اگه عینا همین ایده ی شما رو اجرا میکردم به جای چمن از طرح برگ گل های متداول استفاده میکردم

میتونستی طوری روی طرح کار کنی که بدون خوندن متن، بیننده ارتباط "گل" با این کارت رو حس کنه
مثلا بکگراند سفیدت میتونست "گلبهی" رنگ باشه
یا به هر حال یه جوری که به فرض اگه کسی به فارسی هم تسلط نداشت خود کار براش ملموس باشه

موفق باشی.
دوست عزیز من هر گلی رو انتخاب کردم به ایدم نمیومد یکی هم که خوف شد این آقای مشتریهه گیر داد نههه
3ztzsjm.gif
....
دیگه این شد شرمنده
hexer.gif

اگه ناراحت نمیشی بیشتر چمن سراست تا گل سرا . خیلی ایده های بهتری وجود داره . ولی دوستش دارم ( جالبه) . موفق باشی
بعله توضیحیدم
Laie_13.gif
ممنون.
كارت خوبه بد نيست. ساده است. تنها مشكلي كه داره اين كه بهتر عناصر اصلي كارت حداقل به اندازه 5 ميليمتر از دور كارت فاصله بدي تا موقع برش كارت لب به لب كارت نباشن. موفق باشي
yes sir
127fs4573872.gif

to remember sb

مدیر انجمن
با توضیحاتی که دادین
فقط میشه گفت :
عالییییییییییییییییییییییییهه :green:
موفق موفق باشید :paint:

yazdi_2007

Well-Known Member
خوب شده 0 ولی روی شکسته نستعلیقی که نوشتی بیشتر کار کن و تناسب حرف ها رو رعایت کن. کارت خیلی خشکلتر از اینا می شه.. موفق باشین

جدیدترین ارسال ها

بالا