کارت ویزیت P30click (طراحی : پویاصادقی )

RaminAzimi

Member
سمت رنگیشو دوست دارم، اما اگه فونت انگلیسی شماره تلفن و آدرس ایمیل عوض بشه.
با سمت دیگش ... ! نوشته ها یاتوضیحات انتقال پیام نداره یجورایی.
بخصوص که کارت ویزیته. اگه بره چاپ رنگ سفید بدون شادو یا استروک تیره رو اون زمینه امکان داره کلا دیده نشه :rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
کارت ساده و خوبی شده
ولی با نظر رامین هم موافقم
شما توی زمینه ی روشن از رنگ سفید استفاده کردی و اوپاسیتی اون 2 تا آکولاد هم کم کردی که توی چاپ مشکل پیش میاد

موفق باشید

pouya saadeghi

Active Member
بخصوص که کارت ویزیته. اگه بره چاپ رنگ سفید بدون شادو یا استروک تیره رو اون زمینه امکان داره کلا دیده نشه :rose:
ممنون:rose:
قبلا یه کارت با این رنگ (سفید + خاکستری) چاپ کردم ، آکولاد ها شاید کمرنگ بشه ولی فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.:)

سلام
کار خیلی خوبی شده.پویا جان ..
اگر از کیفیت چاپ مطمئنی که هیچ...
اما اگه مطمئن نیستی پیشنهاد می کنم درصد خاکستری رو کمی بیشتر و تیره تر کن...
تا یه وقت اتفاق خطرناکی (!) نیفته :wink:

آخرین ویرایش:

MEGA WAVE

Active Member
طرح خوبی شده و دوستان هم به نکات درستی اشاره کردند

اما سمت قهوه ای کار همین الان که چاپ نشده سفیدی داره ، این توی چاپ خیلی تشدید میشه و کیفیت کارت رو فوق العاده پایین میاره !

شاد زی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
این مواردی که میگم جنبه شخصی داره. چون کار چاپی زیاد انجام دادم میدونم که توی ایران چاپ واقعا اونطوری که ما میخوایم انجام نمیشه!
مگر اینکه شما یه شیت اختصاصی بگیری و ناظر چاپ رو هم وادار کنی که تمام وقتش رو سر کار شما بذاره که شاید اولی ممکن باشه ولی
دومی تقریبا غیرممکنه مگر اینکه ناظر چاپ آشناتون باشه!!

پس بهتره یه سری نکات رو رعایت کنیم. اگر چه ممکنه اون چیزی که دلمون میخواد ، 100% نتونم توی طراحی پیاده کنیم ولی بهتر از اینه که
ریسک کنیم و کارمون مشکل پیدا کنه.

در مورد کارتتون بنظرم بهتره ارتفاع کارت رو یکمی کم کنید. کارت ویزیت هر چی مستطیل تر باشه قشنگتره. الان تقریبا کارت مربع شده!
از طرفی متن هاتون رو هم ریز کار کردید و فضای خالی توی طرح زیاد هست.

پترن زمینه خیلی قشنگه. ولی خوب ریز بودنش و رنگ کمرنگی که داره توی چاپ اینطوری که الان میبینیم درنمیاد.

شماره تلفن و ایمیل رو بنظرم بهتره پشت کارت بنویسید.
و اسم و لوگو رو بزرگتر کنید.

یکمی هم بنظرم رنگ پشت و روی کارت بیشتر با هم مچ بشن و از یه طیف انتخاب بشن بهتره.

ولی بازم میگم طراحی کارت خیلی خوب انجام شده و ایده ی خوب و حرفه ای داشتید.

موفق باشید.

p30room

Member
سلام
کار خیلی قشنگی شده . ولی به نظرم چند تا ایراد خیلی کوچیک داره
اندازه فونت ها خیلی کوچیکه
رنگ دو طرف کارت به هم نمیخوره
ولی انصافا طرحش خیلی عالیه و البته انتخاب فونت ها هم عالیه
موفق باشید

pouya saadeghi

Active Member
خوبه
میشه psd بدید بهم برای خودم میخوام :green:
توی نت پخش نمیکنم :wink:

حجم پي اس دي لايه باز حدود 40 مگ شده كه نميتونم آپلود كنم ولي اگه بخواين پي اس دي ادغام شده يا بكگراند خالي رو ميتونم بفرستم براتون...

آخرین ویرایش:

Komeyl_1110

Member
سلام
خسته نباشي
1- زماني كه مي‌خواي شروع به يك كار بكني، موضوع رو در نظر بگير و بر طبق اون حركت كن. به نظر من الان نتونستي حس سايبر رو به دليل عدم انتخاب رنگ و فونت مناسب در بياري.
2- گاهي اوقات طراح‌ها چون با يك رنگي خودشون بهتر ارتباط برقرار مي كنن، از اون بيشتر استفاده مي‌كنن. فكر مي‌كنم ، مطالعه رنگ در كتاب‌هاي مربوطه و ياشناسايي دقيق هر كدوم از رنگ‌ها بر عهده طراحه. «هر سخن جايي و هر نكته مكاني دارد»
3-به نظرم توي اين كار مي‌توني از مفهوم خود كليك هم استفاده كني.
4- موفق باشي

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
و اين كه فكر نكنم هيچ كارت ويزيتي رو بشه تضمين كرد كه دقيقا با رنگ هاي طراحي شده چاپ بشه...

دقیقا!
منم اول حرفام گفتم که باید شرایط خیلی خاص باشه تا کمترین میزان خطای بین طراحی و چاپ رو داشته باشیم.
به همین خاطر هست که میگم عواملی که باعث ریسک در چاپ میشه رو بهتره رعایت کنیم.

S.A.N

Member
سلام...
کار زیبا ای شده... هر چند ساده است ولی زیباست
البته من در حد خودم نظر میدم ... اگر از فونت های بیشتر استفاده میکردی بهتر بود ..

فونتاش همش یک جوره ..

ولی کاره زیبایی شده
موفق باشی!

:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا