کارت ویزیت یه گرافیست! :)

به نظر شما این کرات ویزیت واسه یه گرافیست دیوونه مثل من

• خلاقانه!

رای: 8 80.0%
  • کی گفته خلاقانه ست؟!!

رای: 0 0.0%
  • کی من؟! قشنگه

رای: 2 20.0%
  • بدک نیست

• ایفتضاح!!!

• مجموع رای دهندگان
    10

tuchak

Active Member
سلام دوستان. امیدوارم که خوب باشید! اینم کارت ویزیت خودم هستش. بالاخره خودمم گرافیک مالی کردم :) :paint:
خوشحال می شم نظراتتون رو بدونم دوستان عزیز :)

attachment.php

پیوست ها

• k136khfm2sc7plupq2id.jpg
    k136khfm2sc7plupq2id.jpg
    225.5 کیلوبایت · بازدیدها: 131

tarhe8

Well-Known Member
خیلی خوب شده
کلا بنظر من این کارت از بقیه بهتر شده
هم ایده
هم اجرا
هم انتخاب رنگ
هم همه چی
....

:rose:

hesam_sn

کاربر VIP
سلام. ایده کار جالبه و قشنگ طراحی شده
فقط اینجوری فایده نداره. چون به هر کسی بدی یه قایق درست میکنه 5 دقیقه باهاش بازی میکنه بعد دور میندازه :-?

MOSTAFA

کاربر فعال
کار جالبی شده، از لحاظ تبلیغاتی ایده ی خیلی خوبی داره...اما به نظرم برای کارت ویزیت مناسب و به صرفه نیست
موفقیتـ:rose:

جالبه
بیشتر از اینا هم برای دیوونگی راه هست.:mad:
قشنگ هم هست تازه.:rose:
میخواستم به نظر سنجیت جواب بدم چون متعادل نبود نتونستم :lol:

از ورود شما به گالری احساس خوبی دارم. استاد غیر از اون کارا که قطار کردی میخوام جنبه های بروز دیگه خلخالیتت رو مشاهده بکنیم...

ماه دعا مبارک
یا علی

sinart

Member
خــــــــوشــــــــــــــــــــگله:rose:
قــــــــــــــــــــشــــــــــنگه:clap:
مـــــــــــــــــعــــــــــــركس:shock:

hsajj

Member
دوستان راس میگن برای کارت ویزیت شاید مناسب نباشه .(اونم توی ایران !)
اما از نظر ایده و اجرا و رنگ بندی خعلی خوشگل شده ، تبریک :rose:

tuchak

Active Member
:oops: کاملا موافقم:oops:
سلام دوستان. خیلی ممنون از نظراتتون:rose:
دلیل اصلی طراحی این کرات واسه خودم این بود که اولا چون مخطب هایی که واسه این کار در نظر گرفته بودم کسایی بودند که خود طراح بودند یا کانون های تبلیغاتی به این فکر بر اومدم که حداقل کاری در خور این دسته از افراد و همچنین کاری باشه که نو تازه و از نظر خودم خلاقانه باشه. در ضمن بر خلاف کار تو ایران سخت ترین طراحی کاری واسه طراحی کارت ویزیت هستش چون زمان تاثیر گذاری اون رو مخاطب چیزی در هول و هوش 4-5 ثانیه هست که من سعی کردم با این کارم زمان دقت رو کارت ویزیتم رو به حدود 9-10 ثانیه برسونم و شاید هم بیشتر چون تو تست اولیه این کارم اکثر افراد دقت می کردند که چطوری این کار ساخته شده یا حتی تو بعضی از موارد سعی می کردند که دوباره خودشون بسازند! و نکته دیگه که توی این کار قابل توجه هست اینه که کارت ویزیت نقش تبلیغاتی نداره که بخوای تو کوچه و خیابان بین مردم پخشش کرد که اونها بخواهد نگه دارند یا نه! بلکه صرفا به کسانی ارائه می شود که مشتری شما بوده و شماره تماس و میل و آدرس وب سایت شما را بخواهند! در نتیجه چنین افرادی به نظر من حتی شما اگه رو یه تیکه چوب هم یادداشت کنید اونها نگه می دارند زیرا به اون نیاز دارند! :) و نکته قابل توجه دیگه اینکه چون با توجه به شعار تبلیغاتی یا فرضیه خودم که " تفکر . تخیل . خلاقیت " برای اولین بار تو دنیا بود پس در نتیجه باید اول از خودم شروع میکردم به ارائه این نظریه و همچنین برای اثبات این نظریه در دنیای گرافیک که گاها" به خاطر اهدافی یه سری از موارد فدا می شوند و این کاملا قانون گرافیک است .:paint: البته قبلا ها هم واسه خودم کارتهای تجاری دیگه ای رو طراحی کرده بودم که یک نمونه از اون رو واستون می زارم . ممنون از نظر های خوبتون

attachment.php

پیوست ها

• mehdi_tuchak.jpg
    mehdi_tuchak.jpg
    39.3 کیلوبایت · بازدیدها: 30

R-med

Well-Known Member
جالب شده و زیبا . همچنین خلاقانه :rose:
ولی من هم با نظر اساتید موافقم . این طرح ماندگار نیست . تازه جاگیر هم هست . کسی نمیتونه اینا رو واسه مدت طولانی نگه داره

البته بگم که اینها به زیبایی کارهای دوستان نیست - این کارهای چندین سال قبل من است

پیوست ها

• 36.jpg
    36.jpg
    168.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • file7577.jpg
    file7577.jpg
    188.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • name-tag-identification-card.jpg
    name-tag-identification-card.jpg
    450.3 کیلوبایت · بازدیدها: 5
  • Card-Front.jpg
    Card-Front.jpg
    272.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • Daboori.jpg
    Daboori.jpg
    173 کیلوبایت · بازدیدها: 1

king75

Member
من هم با بقیه موافقم برای کارت ویزیت تو کشور ما مناسب نیست !!!!

ولی ایده فوق العاده و اجراش عالی شده به نظرم ولی برای کارت ویزیت جالب نیست !!!!! فقط به نظرم یک کار تبلیغاتی توپ هست

R-med

Well-Known Member
کارهای زیبایی شده
از کار اولی - سومی - چهارمو خیلی خوشم اومد . مخصوصا سومی

اون دوتا دیگه بنظرم خیلی ساده شده

elham_elham

Member
تبریک
خیلی زیبا شده
دقیقا توضیحات شما رو درک کردم
که این کارت واسه افرادی خاص هست که صد در صد میخوان این کارت رو نگه دارن و هنری ها براشون این کار خیلی جدید و خلاقانست
من فکر میکنم خیلی ها به خاطر زیبایی و حجم دار بودن کار اونو دور نندازن ونگهش دارن حتی اگه هیچ وقت نخوان به اون شخص مراجعه کنن
من خودم شخصا این جور کارارو ترجیح میدم نگه دارم تا بندازمشون دور مثل کارت های عروسی که بعضی هاشون حجم داره یا برجستست ویا شکل طومار هستش.
این جور کارها مخاطبای خاص خودشو میطلبه
اما با توجه به این که هزینه ساخت این جور کارت ها بالاست ونگهداریش مشکله اکثرا از همین کارت های معمولیه فلت استفاده میکنن
ولی دلیل نمیشه که سراغ ایده های نو وخلاق نریم:oops:

من خودم از استندها وبیل بردهای برجسته خوشم میاد:neutral:

خسته نباشی
:rose:

Yunes.grapix

Well-Known Member
گذشته از صرفه اقتصادی و یا غیره اش ، یه مشکل دیگه هم هست: من خودم توقعم از یه کارت ویزیت داشتن مشخصات یه سری افراد هست که گاها بهشون احتیاج دارم و می خوام تو جیبم بذارم اما اینو باید یه بند بهش آویزون کنم و بندازم گردنم تا خراب نشه :green: (البته شوخی گفتم، امیدوارم ناراحت نشی)

tuchak

Active Member
سلام دوستان ممنون از نظراتتون! البته یه چیزی باید ذکر کنم که این کارت همچین جایی نمیگیری که همه با حجمش مشکل پیدا کردن؛ در واقع اگه خودتون یه قایق بسازین متوجه می شین که وتی در نهایت تا میشه میشه شبیه چندتا کاغذ رو هم نه بیشتر، اون هم بخاطر جنس کاغذش (بخاطر قابلیت تا خور بودنش) خیلی نازک هستش که در نهایت میشه اندازه یه کارت معمولی حجمش، البته این قایق قابل انعطاف هم هست!
و نکته دیگه که این کارت رو هیچ کسی غیر خودم قرار نیست بسازه! یعنی اینکه شما نسبت به مخاطبی که داری احتمالا کسی که این کارت واسش مناسب ندونی بصورت گسترده و بدون تا داده میشه شبیه شکل دوم. و نکته قبلا نگفته بودم اینکه این کارت قابلیت اینو داره که شما اگه متن اضافی می خوای رو در قسمتی که متن نیست رو یاداشت کرد و وقتی که قایق ساخته میشه دیگه متن مشخص نیست تا اینکه دوباره بصورت گسترده در بیاد! در واقع این کارت از سه طریق قابل اسفاده هست! نسبت به ظاهرش هم میشه به جای کاغذ یادداشت در مواقع ضروری ازش استفاده کرد! هم بصورت گسترده به یه سری افراد که صرفا مخاطب کار نیستند و در نهایت واسه مشتری های خاص خودتون بصورت قایق! :)
البته هدف اصلی طراحی این کارت همون طرح قایق هستش ولی این قابلیت ها رو هم داره! در ضمن در مورد نگهداری به بعضی از افرادی که خاصه مورد نظر بودن این کارت رو داده بودم که اکثرا رو میز کارشونه و جلو چششون، نه اینکه دور بندازن ! :rose:
بازم ممنون از نظرات خوبتون

جدیدترین ارسال ها

بالا