کارت ویزیت - فروشگاه لبنیات

ali_118

کاربر VIP
سلام

این دومین کارت ویزیتی هست که اینجا میزارم
این کار به درخواست یکی از دوستان و برای یک مغازه ی کلی فروشی- لبنیاتی طراحی شده
بر حسب تیپ افرادی که قرار هست با این کارت سر و کار داشته باشن کار باید ساده، خوانا و قابل فهم طراحی میشد
قراره سلفون مات چاپ بشه و هنوز تحویل چاپخونه داده نشده
ساختار اصلی طرح از نمونه کارهایی که قبلا دیده بودم برداشت شده
تایپوگرافی روی کار هم توسط خودم انجام شده

به هر حال هر انتقاد و پیشنهادی که از هر نظر فکر میکنید به این کار وارد هست از بنده دریغ نفرمائید

ممنون

ougg14rcngkmldklcx4a.jpg

پیوست ها

• bussinesscard2Preview.jpg
    bussinesscard2Preview.jpg
    380.1 کیلوبایت · بازدیدها: 44
آخرین ویرایش:

MOSTAFA

کاربر فعال
کار خیلی جالب و قشنگی شده، فقط به نظر من هم اگه یکم پشت کارت رو بیشتر روی تزئینات گرافیکیش کار میکردی جذاب تر میشد...البته نه زیاد! :wink:
موفقیتـ:rose:

سلام علی آقا

پترن رروی کار خیلی جالبه. نقطه قوتت هست. من فکر میکنم میتونستی بیشته به تایپوگرافی روی کارت سرایتش بدی.
حتی میتونست یه حرکت میرا و تمون شده هم از گوشه پشت کارت به سفیدی داشته باشه. جذابیتش قوی هست اما رو جزئیات میشه عمیق تر شد و شکل ها رو به هم مربوط تر کرد. حس سبزی و طبیعت رو به کارت خوب منتقل کردی.
موفق باشی

یا علی

ghasemrayaneh

Active Member
پشت کارت رو ساده کار کردی ولی لوگوی جالبی به کار بردی .

ادرس رو اگر در جای تلفن به کار ببری به نظر من بهتره .

موفق باشی

ali_118

کاربر VIP
روی کارت قشنگ شده ولی پشتش دیگه خعلی ساده ست ! :rose:
لوگوتایپ هم جالب شده :paint:
ممنون
animated-smileys-ugly-003.gif

کار خیلی جالب و قشنگی شده، فقط به نظر من هم اگه یکم پشت کارت رو بیشتر روی تزئینات گرافیکیش کار میکردی جذاب تر میشد...البته نه زیاد! :wink:
موفقیتـ:rose:
مرسی
آیا پیشنهاد خاصی برای پشت کارت دارین ؟
animated-smileys-ugly-033.gif

كارت ويزيت جالبي شده
موفق باشي
تنکس
1-20070210065344.gif

پشت کارت رو ساده کار کردی ولی لوگوی جالبی به کار بردی .

ادرس رو اگر در جای تلفن به کار ببری به نظر من بهتره .

موفق باشی
ممنون، اتفاقا همین کارو کرده بودم، از خودش که پرسیدم این ترکیب رو پیشنهاد داد
animated-smileys-ugly-202.gif

فکر کنم خیلی فرق نمیکنه، اما اگه استاندارد ها چیز دیگه ای میگن بفرمائید که عوضش کنم
animated-smileys-ugly-206.gif

سلام علی آقا

پترن رروی کار خیلی جالبه. نقطه قوتت هست. من فکر میکنم میتونستی بیشته به تایپوگرافی روی کارت سرایتش بدی.
حتی میتونست یه حرکت میرا و تمون شده هم از گوشه پشت کارت به سفیدی داشته باشه. جذابیتش قوی هست اما رو جزئیات میشه عمیق تر شد و شکل ها رو به هم مربوط تر کرد. حس سبزی و طبیعت رو به کارت خوب منتقل کردی.
موفق باشی

یا علی
چاکر استاد
animated-smileys-ugly-222.gif

راستش کلا این کار قرار نبود تایپو داشته باشه، فقط میخواستم نوشته ی روی کارت رو یه مقدار از سادگی در بیارم
animated-smileys-ugly-196.gif

برای بکگراند طرح روی کارت هم چیز آماده ای پیدا نکردم، روش خاصی هم برای ساختش پیدا نکردم، این شد که دونه دونه کشیدمش دایره ها رو
animated-smileys-ugly-130.gif

طرح هنوزم جای کار داره، اما خب صاحابش میخواد سریعتر بده زیر چاپ

منم کار دو بعدی کم انجام میدم، اینه که هر بار یه مقدار طول میکشه تا دستم گرم بشه تو طرح زدن
animated-smileys-ugly-232.gif

توی همین کار هم خیلی عقب برگشتم، خیلی وقتها روی طرح کار میکردم و میدیدم از اون سادگی خاصی که میخواستم داشته باشه خارج شده ولش میکردم از اول شروع میکردم.
animated-smileys-ugly-437.gif

بازم ممنون از همگی.

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
كار زيبا و ساده اي شده علي جان
منتها همونطور كه خودتون اشاره كرديد الهام گيري از طرح ديگه بوده ولي ميتونستيد براي پشت كار به نظر من از يك همچين پترني با تركيب رنگ ديگه استفاده كني كه يه جوارايي مچ بشه و بيشتر با هم ارتباط برقرار كنه !!!
يه نكته ديگه هم به نظر من براي تركيب رنگش چون لبنياتي هست ميتونستيد از تركيب گرم تر يا رو به سفيدي (شيري رنگ يا كرم) هم استفاده كنيد!
توي روانشناسي رنگ ها براي كارهاي خوراكي كلا اينو مد نظر داشته باشيد كه رنگ هاي سرد باعث كم اشتهايي و يه جورايي بي ميلي ميشه !
براي مثال رنگ آبي و تقريبا سرد يه جورايي نماد كپك زدن هست و حتي بشقاب سرد براي سرو قضا اشتها رو كور ميكنه!!!!
بهتره هميشه مخاطب به سمت اون بيزنس حتي با تركيب رنگها هم جذب بشه و چند ثانيه روي كارت يا هر آبجكت تبليغاتي مكث كنه!
(اينها نظر شخصي بود دوس جان):rose:
اما در كل سادگي و خوانا بودن فونت هارو خيلي دوس داشتم
موفق باشيد دوست گلم:rose:

Mj

Well-Known Member
خوشگله....
تکست اصلی و تایپو هم خیلی خوب شده
خسته نباشی:rose:

ali_118

کاربر VIP
کار زیبایی شده . خوب از آب در اومده
ممنون:rose:

سلام
كار زيبا و ساده اي شده علي جان
منتها همونطور كه خودتون اشاره كرديد الهام گيري از طرح ديگه بوده ولي ميتونستيد براي پشت كار به نظر من از يك همچين پترني با تركيب رنگ ديگه استفاده كني كه يه جوارايي مچ بشه و بيشتر با هم ارتباط برقرار كنه !!!
يه نكته ديگه هم به نظر من براي تركيب رنگش چون لبنياتي هست ميتونستيد از تركيب گرم تر يا رو به سفيدي (شيري رنگ يا كرم) هم استفاده كنيد!
توي روانشناسي رنگ ها براي كارهاي خوراكي كلا اينو مد نظر داشته باشيد كه رنگ هاي سرد باعث كم اشتهايي و يه جورايي بي ميلي ميشه !
براي مثال رنگ آبي و تقريبا سرد يه جورايي نماد كپك زدن هست و حتي بشقاب سرد براي سرو قضا اشتها رو كور ميكنه!!!!
بهتره هميشه مخاطب به سمت اون بيزنس حتي با تركيب رنگها هم جذب بشه و چند ثانيه روي كارت يا هر آبجكت تبليغاتي مكث كنه!
(اينها نظر شخصي بود دوس جان):rose:
اما در كل سادگي و خوانا بودن فونت هارو خيلي دوس داشتم
موفق باشيد دوست گلم:rose:
در مورد ترکیب رنگ، راستش اگه روی کار رو روشن میکردم باید از یه رنگ تیره تر برای نوشته ی رویی استفاده میکردم که خودم از ترکیبش خوشم نمیومد:-?
بعد اینکه این کارت برای بقالی نیست، واسه کلی فروشیه که مشتریاش اغلب خود مغازه دارها هستند که برای شکم خودشون خرید نمیکنن wink:

خوشگله....
تکست اصلی و تایپو هم خیلی خوب شده
خسته نباشی:rose:
مرسی :)

nor.nimoos

New Member
خیلی خوبه. البته اگر من بودم سعی میکردم تا طرح و لوگوتایپ اشاره و بیان یک فروشگاه لبنیاتی رو داشته باشه.

sh1 graphic

Well-Known Member
کار خیلی خوبی شده
انتخاب رنگتون خوبه
طرف سبز کارت خیلی جذاب در میاد

Saeed

Well-Known Member
بنظرم اگه از المان های مناسب با لبنیات استفاده میکردی علی جان طرح جالبی میشد ! العان هم ساده شیکه ولی

تا کسی کارت رو نخونه متوجه نمیشه که کارت برای لبنیاتی زده شده ! :rose:

موفق باشید ...

canabis

Member
من با تایپوگرافیش بسیار بسیار موافقم بسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییار

جدیدترین ارسال ها

بالا