کارت ویزیت - به نظر شما چطوره !؟

p30room

Member
سلام
علاوه بر نظر دوستان به نظر میاد فونت کار زیاد جالب نیست
موفق باشید

Komeyl_1110

Member
سلام
خسته نباشي
روي فوت هاي پايين كارت بيشتر فكر كن.
به نظرم خيلي ريزه و براي افرادي كه سن بالاتري داشته باشن، قابل خوندن نيست.
موفق باشي

MOHAMMADIX

Member
كار خوبي شده ولي:
فونت ها زيبا نيستند(همشون)
ميتونستي جاي سر يه بچه ،لباس يا چيز ديگه اي ميذاشتي البته بنظرم اونجا چيزي نذاري بهتره
رنگ كار واسه يه كارت ويزيت كه قراره چاپ بشه يه كمي تنده
موفق باشي

سلام عزيز
1 رنگهات تو چا1 در نمياد خيالت راحت..RGB هست..كه اگه cmyk هم بود با 5 درصد اختلاف چاپ ميشه كلا
2 فونتها درشت تر
خوبه ديگه زياد سخت نگير:wink:

Mr.Doosti

Active Member
دوست من خوب شده ولی یکم شلوغ چشم آدم همش باید اینور اون ور کارت بچرخه....رنگبندی یا زیاد خوب نشده می تونی بهترش کنی...که رنگها بهم بیشتر بخوره...فونت تلفن و آدرس خوب نیست اگه واسه چاپ ندادی عوضش کن.در کل خوبه جالبه کارت ولی می تونی خیلی بهتر بشه....از وکتورها زیاد استفاده کردی که کارت رو زیادی شلوغ کرده....ببخش دوست من نظر من این بود:)

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
طرح خوبی شده اما مشکلاتی هم داره .
عکس اون کودک اصلا مناسب نیست و بهتره که حذف بشه همینطور گل و بوته ای که در سمت چپ کار استفاده کردین اصلا مناسب نیست .
به نظرم شما وکتور اصلی رو در طرح استفاده کنید بدون این که از اجزای دیگه استفاده کنید .
فونت های نوشته هم می تونست بهتر باشه .
در ضمن توی چاپ اصلا رنگ ها درست در نمی یاد و کار خراب میشه .
موفق باشید .

mehr.f

Member
سلام
دوست من خوب شده ولی یکم شلوغ چشم آدم همش باید اینور اون ور کارت بچرخه....رنگبندی یا زیاد خوب نشده می تونی بهترش کنی...که رنگها بهم بیشتر بخوره...فونت تلفن و آدرس خوب نیست اگه واسه چاپ ندادی عوضش کن.در کل خوبه جالبه کارت ولی می تونی خیلی بهتر بشه....از وکتورها زیاد استفاده کردی که کارت رو زیادی شلوغ کرده....ببخش دوست من نظر من این بود:)
علاوه بر اينا روي تركيبنديش كار كن
موفق باشي:wink:

m..sh

Member
سلا م
به نظر من هم عکس اون چه جالب نیست
فونتی که برای ادرس و تلفن استفاده کرد هم جالب نیست یعنی خوانا و اثرگزار نیست

کمی کارت را خلوت تر کن خیلی کارت شلوغی هست

anayurdu

Member
کار خوبی شده ولی تو چاپ اون بچه خیلی ضایع در میاد من خودم یکی شبیه اینو چاپ کردم خیلی ضایع شد کل کارت رو میریزه به هم

جدیدترین ارسال ها

بالا