کارت ویزیت با جنس پلاستیک(مانند ورق پاستور)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

itgate.ir

Member
سلام

از دوستان کسی هست که آدرس و مشخصاتی از چاپخونه ای رو بده که بتونه کارت ویزیت با جنس پلاستیک نرم(مانند ورق پاستور) چاپ کنه؟

لمینت نمیخوام ها!
شیشه ای هم نه!

vahidk1990

New Member
اما تا آنجایی که بنده دیدم و تجربه کردم به این جنس از کارت ویزیتها لمینت می گویند!!!!
احتمالا نمونه ای که شما دیدید جنس لمینت اعلا بوده.از نظر ظاهری دو نوع لمینت داریم.مات و براق.
از نظر کیفی هم سه نوع لمینت داریم که قیمتهاش متفاوت هستند.قیمتها به ترتیب 40-60-80.لمینتی که قیمتش کمتر باشه یکم ظخیم تره و خشک تره و نمیشه با راحتی تا کرد.و اگر زیاد تا کنی یک خط سفیدی روش می افته.لمینت اعلا تقریبا نازکتره و به پی وی سی شبیه وقابلیت تا شدن زیادی داره.احتمال می دهم کارت ویزیتی که شما ی گویید لمینت نوع اعلا است

itgate.ir

Member
جسارت نباشه بنده هم مدلهای مختلفی از کارتهای لمینت با ضخامت های مختلف رو دیدم

اما خودم آمارش رو درآوردم!
اصلا کارتش توی ایران چاپ نشده و چاپ کارتی که بنده دیدم و "دقیقا" جنس ورق پاستور بود در چین چاپ شده!
می خواستم ببینم کسی توی ایران هست که بتونه یه همچین چاپی بزنه؟؟

General Tito

New Member
این دست از کارت ها (pvc با گرماژ پایین) رو در بازار روز چاپ با اسم کارت پلاستیکی میشتاسن.
با توجه به کیفیت چاپ پایین روی این متریال طبیعتا مانور در طراحی این کارت پایین هست.

mehrdadcms

New Member
سلام
من یه شرکت میشناسم ولی سفارش کم نمیگیره
لاله کامپیوتر رو تو اینترنت سرچ کن پیداش می کنی انواع کارت pvc ,pc,ps رو خودش میزنه
یادت نره سفارش کم نمیگیره حداقل 24000 تا کارت باید سفارش بدی

Tsobh.com

Well-Known Member
آقا سپردن پست تبلیغاتی ندیم ولی :)

شرکت داتکو pvc با گرماژ نه میکرون پائین
از 900 دارن تا 150

سرچ کن سایتشو

eshelprint

New Member
سلام

از دوستان کسی هست که آدرس و مشخصاتی از چاپخونه ای رو بده که بتونه کارت ویزیت با جنس پلاستیک نرم(مانند ورق پاستور) چاپ کنه؟

لمینت نمیخوام ها!
شیشه ای هم نه!

سلام دوست گرامی
کارت ویزیت مورد نظر شما جنس پی وی سی هست، کارت های پاسور هم که فرمودید از جنس پی وی سی PVC با میکرون پایین مثلا در حد 300 میکرون هستند.در حال حاضر این کارت ها با کیفیت بالای چاپ در استودیو طراحی و چاپ اشل چاپ می شن. برای اطلاع بیشتر در مورد این کارتها،نحوه ی طراحی و قیمتشون می تونید به این لینک مراجعه کنید:
www.eshelprint.ir

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا