کارت تولد

to remember sb

مدیر انجمن
سلام دوستان
می خوام یه کارت تبریک تولد طراحی کنم که خیلی رسمی و شیک باشه و همیشه یادگاری بمونه طرح زیاد دارم نمی دونم کدومو به کار ببرم و چی کار کنم
ممکنه بهم طرح بدین ؟(فقط طرح برای بزرگسال بدین نه کودکان )
متشکرم !!!:rose:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
رنگ سبز توی رنگ شناسی نشانه ی تولد و ازدواج و ... هست ولی من جای شما بودم رنگ سبزآبی را انتخاب میکردم با یک پترن شیک برای زمینش

داخل کارت هم اسم مخاطبتون را به صورت سه بعدی با پرسپکتیو زیبا ( یا به صورت تایپوگرافی کار کنی) روی کارت هم از عکس یک نوزاد توی رحم مادر ( که عکس های فانتزی و شیک زیادی تو این زمینه هست) میتونی استفاده کنی!

دیگه میتونی تاریخ تولد و سن و ... هم بزنی داخلش!

یک نمونه دیگه هم میتونی سنتی کار کنید ، روی تکسچرهای گرانج با براش های بته جقه و نقوش قدیمی که این سبک هم زیبا میشه اگر خوب اجرا بشه!

دیگه همینا به ذهن من رسید

البته تا میتونی ساده ی ساده کار کن خیلی شلوغش نکنی بهتره و شکیل تر میشه

موفق باشی دوس جان :rose:

winsent

Banned
سلام.
نمیدونم تا حالا طرح های Asadal رو دیدید یا نه, اما اگه بتونید کارتتون رو تو مایه های طرح های Asadal درست کنید بسیار زیبا و شیک میشه.
موفق باشید....

to remember sb

مدیر انجمن
......

سلام.
نمیدونم تا حالا طرح های Asadal رو دیدید یا نه, اما اگه بتونید کارتتون رو تو مایه های طرح های Asadal درست کنید بسیار زیبا و شیک میشه.
موفق باشید....

نه متاسفانه این طرح هارو ندیدم اگه راهنماییم کنید که این طرح هارو کجا می تونم ببینم ممنون می شم :rose:

winsent

Banned
نه متاسفانه این طرح هارو ندیدم اگه راهنماییم کنید که این طرح هارو کجا می تونم ببینم ممنون می شم :rose:

با سلام دوباره!
اگه توی موتور جستجو بینگ به آدرس bing.com عبارت Asadal Creative Design رو در بخش تصاویر جستجو کنید نمونه های زیادی میبینید! به نظرم برای ایده گرفتن کارای زیبا و خوبی هستند.
موفق باشید...

to remember sb

مدیر انجمن
با سلام دوباره!
اگه توی موتور جستجو بینگ به آدرس bing.com عبارت asadal creative design رو در بخش تصاویر جستجو کنید نمونه های زیادی میبینید! به نظرم برای ایده گرفتن کارای زیبا و خوبی هستند.
موفق باشید...

سلام
متشکرم دوست عزیز
کمک بزرگی کردین

majid_a95

Active Member
سلام
:rose:اگه واژه asadal رو توی جستجوگر گوگل جستجو کنیند(عکس) یه چیزایی میشه پیدا کرد....

جدیدترین ارسال ها

بالا