کاربرد انواع میلگرد 12 ساده

انواع مختلفی از میلگرد در کارخانه های سراسر کشور تولید می شود و هر کدام در یک پروژه ساختمانی یا صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند. میلگردهای سایز 12 که موضوع مقاله ما می باشد متعلق به میلگردهای سبک وزن می باشد (البته میلگردهای سایز 8 و 10 با سایزهای کوچکتر نیز تولید می شوند که هر کدام مصارف خاص خود را دارند).

میلگرد سایز 12 از آن دسته محصولاتی است که در پروژه های بزرگ و کوچک نقش بسیار مهمی دارد. در بسیاری از پروژه های صنعتی و ساختمانی شاهد حضور این میلگرد هستیم. برخی از کاربردهای این میلگردها عبارتند از:

نرده محافظ بزرگراه
رمپ پارکینگ
ساخت سازه های دریایی
تولید بی صدا
تقویت عرضی
نمای ساختمان
اساس ساختار
صنعت خودروبرای اطلاع از قیمت میلگرد آناهیتا گیلان روی لینک کلیک کنید

قیمت میلگرد آناهیتا گیلان + خرید میلگرد آناهیتا در بازار رشت | آسن
روش تولید میلگرد 12
مصرف کنندگان ممکن است بسته به نیاز پروژه به میلگردهای مختلفی نیاز داشته باشند! به همین دلیل از روش های مختلفی برای تولید این محصول استفاده می شود. برخی از روش های تولید میلگرد می توانند بهترین خواص مکانیکی را ایجاد کنند. به عنوان مثال، روش های حرارتی و مکانیکی می توانند عمر خستگی، استحکام و سایر خواص را بهبود بخشند. برخی روش ها حتی هزینه های تولید را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. این مشکل به ویژه برای تولید میلگرد با حجم بالا اهمیت دارد. استاندارد تولید میلگرد 12 ایران شامل 4 روش زیر می باشد:

روش نورد گرم
روش نورد سرد
روش ترمکس
روش آلیاژسازی (میکروآلیاژ)
 

جدیدترین ارسال ها

بالا