کادویی تولد !

main

Well-Known Member
جناب yazdi_2007 خیلی عالی کار کردی قشنگ شده ولی.. :
یخورده خود عکس دوستتون به محیط نمیخونه اگه رو رنگش یکم بیشتر دقت می کردی عالی تر می شد.
ولی در کل کار خوبیه :rose:

yazdi_2007

Well-Known Member
جناب yazdi_2007 خیلی عالی کار کردی قشنگ شده ولی.. :
یخورده خود عکس دوستتون به محیط نمیخونه اگه رو رنگش یکم بیشتر دقت می کردی عالی تر می شد.
ولی در کل کار خوبیه :rose:
ممنون دوست عزیز - محیطی که زمینه کار هست طبیعیه. همون جا نشسته بوده- یزد از اینا جاها زیاد داره. شما هم دوست دارین بیاین یه چندتا عکس بندازین :green:

افکت هایی که به تصویر دادی رو دوس دارم.
مطمئناً کار خوبی از آب در میاد.

:rose:

عرفان ممنون - من خودتو دوست دارم :wink: کجای کاری کار خوبی از آب دراومد. خودم شاسیش رو درست کردم :neutral: مرسی عزیز
قشنگ شده دوست عزیز
فقط کاش اون افکتها رو لباس و تی شرتشم میومد که بیشتر با هم سینک بشن! :wink:
موفق باشی :rose:
ممنون -:rose: نظر جالبیه. روش کار می کنم.
فقط جای زانوش بد شده :"> در کل خوشمل شده
موفق بباشی یزدی هه:rose:

اوهن. چه عجب تو این یکسال یه نظر از شما دیدیم.:green: از عمد افکت رو آوردم روی زانو که نکنه خشکل تر بشه. آره مثل خودتون :green:

MOSTAFA

کاربر فعال
اگه نظر واقعی منو بخوای این طرح به درد 3 تیکه کردن نمی خوره چون توی عکس سمت راستی و وسطی هیچ آبجکت اصلی دیده نمیشه
از لحاظ رنگ هم یکم مشکل داره... رنگ دوستت به background تصویر نمیاد

wild-mans

Member
سلام
طرح خیلی قشنگیه ولی نه روی 3 تیکه اگه بتونی رو تخته شاسی بزنی بهتره البته باید تخته شاسی واید بگیری در ضمن منم تولدم نزدیکه اگه دوست داری میتونی واسه منم از اینها درست کنی:green:.
یا حق

yazdi_2007

Well-Known Member
سلام
طرح خیلی قشنگیه ولی نه روی 3 تیکه اگه بتونی رو تخته شاسی بزنی بهتره البته باید تخته شاسی واید بگیری در ضمن منم تولدم نزدیکه اگه دوست داری میتونی واسه منم از اینها درست کنی:green:.
یا حق
حتما :green: ممنون که وقت گذاشتین.
اگه نظر واقعی منو بخوای این طرح به درد 3 تیکه کردن نمی خوره چون توی عکس سمت راستی و وسطی هیچ آبجکت اصلی دیده نمیشه
از لحاظ رنگ هم یکم مشکل داره... رنگ دوستت به background تصویر نمیاد

ممنون دوست عزیز.

to remember sb

مدیر انجمن
سلام
کار بسیار جالیبه ( منم واسه تولدم ازتون از اینا قبول میکنم :green:)
و اینکه اون براش هایی که روی کفش دوستتون دادین خیلی جالبناک نیست ( نظر شخصی ) :green:
یه پیشنهادم دارم
البته با اجازه:
بهتر نبود عکس دوستتون رو می زاشتین وسط ؟ و اطراف رو کار میکردین ؟ :-?
موفق بباشی :cool:

جدیدترین ارسال ها

بالا