کابینت آشپز خانه

shahinio

New Member
درود

این کار رو در مدت دو روز زدم الان هم داره ساخته میشه
البته چون مدل باید قابل ساخت(برای تیم اجرایی ) و بیشترین استفاده (برای مشتری ) رو داشته باشه پس خیلی نمی شه روی مدل
با دست باز کار کرد
اما از نظر فنی در 3d max خوشحال می شم ایرادات رو بگید
و یک چیز دیگه چند وقته پیشرفتم کند شده توی برنامه کسی راه حلی برام داره ؟ :-?

m.s5.jpg

درود.
من هم شاید در همین حد کار انجام میدم و با کمک دوستان سعی در رفع مشکلات و انجام کارهای بهتر دارم.
اما ایرادهایی که به نظرم میرسه رو میگم:
تکسچر سنگ آنتیک رفلکت نداره و با کار جور نیست.
متریال روصفحه کابینت خوب نیست. زیاد انعکاس میده.
قالیچه هم تراکمش کم هست و زیادی بلنده.
سایه نور(ظاهرا خورشید) شدید هست و درست مشخص نیست از کجا وارد شده و نوری که از پنجره میاد باید محیط رو روشن کنه ولی..
کلا انعکاس ها(هود-لباسشویی- یخچالو..) خوب نشده. دلیلش رو دوستان بگن.
از نظر طراحی بنظرم جای فر توکار، مناسب نیست و به نوعی از آشپزخونه انگار خارج شده.
ببخشید زیاد صحبت کردم.
منم بزودی کارم رو میزارم دوستان حسابی نقد کنن.
موفق باشید.

shahinio

New Member
ممنون aghamajid
حتما سعی میکنم ایرادات رو که گفتی رفع کنم (مخصوصا در مورد قالیچه و نور خورشید )

h.naji

New Member
پس من چی؟

من اصلا اعتماد به نفس کار کردنو ندارم :( همیشه میترسم از پس مسئولیتم برنیام در حالی که فک نمیکنم اونقدام ضعیف باشم
آخرین کارمو میذارم که همینجوری زدم واسه خودم لطفا نطر بدین؟
با فتوشاپ سایزشو نصف کردم کیفیتشم گذاشتم مدیوم که حجم عکس کم بشه از سه مگ آوردمش به پنجاهوشیش و چهلوهشت کیلو :)

پیوست ها

• nice2.jpg
    nice2.jpg
    56.1 کیلوبایت · بازدیدها: 102
  • nice1.jpg
    nice1.jpg
    48.1 کیلوبایت · بازدیدها: 93
کابینت و چیدمانشو خودتون انجام دادین؟ یا فقط شما مدلر هستید؟ اگه که کلا کار شماست میشه در باره آنالیز کابنت یه کم توضیح بدین؟ و منبع درست و حسابی برای طراحی کابینت که به ازش چیزی یاد گرفتو بهم بگین.
متشکرم.

h.naji

New Member
صفر تا صدش کار خودمه! خوبه مگه انقد؟؟؟ من از منبع چیزی یاد نگرفتم واسه این به نظر من تو طراحی هرچیزی چه داخلی چه پلان نما هرچی بهترین منبع نمونه های موجوده یعنی هرچی میخای طراحی کنی ازش نمونه ببین ذهنت باز میشه ببین تو طرحای خوب چه چیزایی نظرتو جلب میکنه شمام سعی کن یه کار جدید بزنی. من اینکارو میکنم حقیقتش و سعی میکنم خودم از کارم راضی باشم
شرمنده اگه نتونستم کمک کنم این نظر منه شاید دوستان نظر بهتری داشته باشند.

ebimalas

New Member
2.jpgسلام به اساتید بزرگ...ممنون میشم ایرادامو بگید...البته تازه ویری رو شروع کردم...به بزرگی خودتون ببخشید...

smallarchitect

New Member
سلام دوست عزیز.
قبلش بابت انتقاد هام معذرت می خوام چون من بی پرده می گم امیدوارم ناراحت نشی.
Uv هات متناسب نیستن.
رنگ بندیت جالب نیست.
Hairون قالیچه خیلی بزرگ شده.
کلا تناسبات یکم اشکال داره و در نهایت رفلکت کارت خیلی زیاده.
باز هم معذرت می خوام.

smallarchitect

New Member
عزیزم سلام.از روی رنگ هایی که استفاده کردی می شه به حال و حوصله ات پی برد.
رنگ هات خیلی یکنواخته.

webxyz

Member
به نظرم اگه یکمی بیشتر از رنگهای روشن می تونستی استفاده کنی دلباز تر می شد اما خوب به سلیقه مشتر ی ات هم بستگی داره. به نظرم خوبه.

N.Abedi

Well-Known Member
دوست عزیز اگه کاراتونو تو بخش گالری سه بعدی بذارید به دلیل این که بازدید بیشتری داره، بیشتر دیده و نقد میشه... همون جا هم می تونید درخواست کنید که علاوه بر رندر در مورد طراحیتون هم بحث و نقد صورت بگیره... حتماً این کارو بکنید چون به نظر من می تونید آینده موفقی داشته باشید. منتظر دیدن آثارتون در گالری سه بعدی هستیم :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا