انیمیشن - - - چی توز موتوری !

*farshid*

کاربر VIP
امین جان واقعا کارات در حد انیمیشن های جهانیه
خسته نباشی ...
ایشالا مشکل تاپ گالری به زودی حل میشه و این کار و کلی کار دیگه که ارسال نشدند یکجا برن تاپ گالری

elya3

Well-Known Member
من دوباره نگاش کردم واقعا در حد جهانیه
فقط یه ایراد که داره کاراکتر چیتوز حالت صورتش اصلا تغییر نمیکنه
مثلا اونجا که سرعتش افت میکنه باز داره لبخند میزنه آخرشم لبخند اولشم باز همون لبخند!
در مورد کار میشه توضیح بدین؟ با چه نرم افزار هایی کار شده؟ جمعیت رو با چی زدین؟

Hes25

Active Member
آقا من در حدی نیستم که تمجید کنم ولی کارتون خیلی خوب شده ...خیلی!!
فقط این همونی نیست که توی تلوزیون نشون میده؟؟
شما می دونی اون رباطی که توی تبلیغات گلرنگ قرمزه هست و کیا ساحتن و با چی ساختن؟...اونم خیلی کار خوبی بود!

-------
من فکر نمی کردم حرفه ای های کشور هم اینجا کار بزارن ...خیلی عالیه!

موفق باشید

سلام خوب بود زیبا بود و جذاب اما تو بخش انیمیت یه جاش که نه کلا انیمیت قوی یی نداشت ولی یه جاش را می گم که مطمئنا همه هم چند بار ببینید حسش می کنند جایی که سرعت افت می کنه یکی از اصول انیمیت Anticipate هست تا بیننده بفهمه چی اتفاقی می افتی جایی که یهو همه بچه ها پفک را می خورند به خاطر عدم این اصل خیلی سریع السعیر به نظر میرسه من خودم شخصا اگه با سرعت آروم نمی دیدم نمی فهمیدم یهو چی میشه با اینکه 2 شات از بچه ها را نشون میده که دارند پفک می خوردند ولی در کل نورپردازی و چیزا دیگش عالی بود فقط اونجا که بچه ها چفک را گاز می زنند بچه پشتیه پفک را میخوره ولی spark ها رو بچه جلویی ظاهر میشه ولی اون قسمت به خاطر عدم Anticpiate اینقدر سریع اتفاق می افته که فکر نکنم کسی متوجه باشه ولی در کل خیلی تبلیغ شاداب و جذابی بود خسته نباشید...

امین تری دی

Active Member
سلام مرسی که نظر دادیددوست خوبم :rose: اما

تایم این کار فقط 20 ثانیه باید می بود. حتی یک ثانیه هم نباید بیشتر و یا کمتر بشه !
به نظر من کل کارخیلی خوب در این زمان کم به تصویر کشید شد :wink:
حالا چه پلان پفک خوردن و چه پلان های دیگر.

ممنونم :)

کار گروه خیلی خیلی خوب شده.من که خوشم امد
فقط یه سوال:اون کاغذ های ریز که رنگی هستن و رو هوا میچرخن بعد میان میخورن زمین رو با چی ساختی؟
آیا تری دی هستن و یا یه ویدیو بوده که با نرم افزارهای کامپوزیت اضافه کردی؟

elya3

Well-Known Member
چرا در مورد نرم افزارا یه کم توضیح نمیدین؟
فکر نکنم اتفاق خاصی بیفته اگه توضیح بدین!!!!

امین تری دی

Active Member
اون کاغد های 3d هستن و با مایا و سافت ایمیج ساخته شدن
شامل دو قسمت هستن
اونایی که مربعی شکل هستن با سافت ایمیج و اونایی که دراز و باریک هستن با مایا سیموله شدن :)

جدیدترین ارسال ها

بالا