چیطوری میشه اینکارو کرد...

وحشت

Active Member
سلام بالای سمت راست این سایت رو ببنید...

http://www.alburak.net/ax/
یه مورد بهتر از این هم دیده بودم که الان یادم نیست کجا بود...
اما واقعا چطوری میشه این کارو کرد...
آیا سورسی هست که فقط با تعویض عکس بشه این کار رو کرد؟؟؟
و سوال دیگه این که تو فلش چطوری میشه بکگراند رو ترنسپرنت کرد؟؟؟

وحشت

Active Member
آره همین جا دیده بودم... در ضمن من حتی نمیدونم As چیه/// میشه راه درست کردن این رو تصویری به من بگید... ممنون میشم...

too un site avali ,, vaghty hanooz bargaro nagerefty ye ghesmate KOOChiki FLASH hast,,vali vaghty roosh miri,, 1/4 tasvir FLASH mishe!!!
yani chejoori!!

pb559blue

Active Member
برو تو Publish Settings و تو قسمت تنظیمات HTML و از لیست Window Mode گزینه Transparent Windowless رو انتخاب کن.
مبتونی کد HTML ش رو از فایل HTML ی که Publish کردی در بیاری و با استفاده از Layer ها که تو Dreamweaver و FrontPage 2003 هست بقیه صفحه رو طراحی کنی ...

وحشت

Active Member
رفیق اون جوری نبید...اما میشه بگی این رو تصویری اموزش بدی....

وحشت

Active Member
یعنی اونی که تو اون سایت عربیه بود... یا اونی که تو پوما بود... ولی همین هم خیلی خوبه... ولی هر کاری کردم بر نگشت سر جاش چرا؟؟؟ جون بچت هر چی زودتر آموزشش رو بزار... ممنونت میشم....

pb559blue

Active Member
برنگشت واسه اينكه من واسش دكمه بزاشته بودم . . . تو اين آموزش هم كه اين زيره اين كارو نكردم . . . البته يه جا كار با دكمه و
اكشن نوشتن واسه دكمه ها رو توش داره كه ميتوني با كمك از اون خودت يه كاري كني كه برگرده ...! در ضمن از اينكه از نظر
نگارش ضعيفه منوببخشش يه جوري سعي كن كنار بياي ... در مورد اينكه شبيه او نا نيست هم بايد بگم من کلا گرافيست خوبي
نيستم ... يعني حال طراحي كردن رو ندارم‏. اما بهر حال اين نحوه كاره و میتوني خودت يه كاري كني كه با FireFox هم اجرا بشه من
كه نتونستم (بازم واسه اينكه طراح وب نيستم ... البته دارم باد ميگيرم!) و كلا اگر بده منو ببخش ديگه ... همين.
اينم از آموزش ( اولين كار اموزشي منه ... :cool: )

وحشت

Active Member
رفیق خیلی ممنون... شما همین که جواب دادی... خودش خیلی کاره.... اینی که زحمت کشیدی و آموزش دادی دیگه آخره مرام بازیه... خیلی میخوامت.... خوش باشی مرد... دمتم قیژژژژژژژژژژژژژژژژژژ

جدیدترین ارسال ها

بالا