[phpNuke] چگون نتایج بهتری برای جستجو ناک بدست بیارم

b_pcmaster

New Member
چگون نتایج بهتری برای جستجو ناک بدست بیارم من فکر میکنم این سوال خیلی از افراد دیگست در جاهای دیگه خوندم که گفته بودن باید htaccess نصب کنم این چی هست و چه میکنه و از کجا میشه گیرش آورد.سوال دیگه اینکه میگن باید کد های php به htmlتبدیل بشه تا اون ها بتونن بخونن چه جوری میشه این کارو کرد اگه میشه لینک هم بدین.و سوال آخر کلمات کلیدی رو در کجای ناک پیدا کنم تا بتونم پرشون کنم از کلمات ممنون:D
سوال آخر که مشکل من رو حل میکنه اینه که چگونه یک سری تغییرات در صفحه ی اولیه ی ناک انجام بدم برای مثال اون بالا فلش بزارم.

آخرین ویرایش:

S4DEGH

Well-Known Member
در مرود اون تبديلات من نمي دنم ! چون تا بحال سراغشون نرفتم !
در مورد گذاشتن و تغييرات ناك ! بايد بگم كه شما بايد قالب رو كه واقع در فلدر themes هست رو باز كني و اونجا ( براي فلش تو بالاي سايت) فايل header رو باز كني و تغييرات لازم رو بدي !

b_pcmaster

New Member
مرسی آقا صادق ممنون حالا کس دیگه ای نیست در این باره بیاد جواب بده که چگونه باید بیشتر سایت ناک در motor google شناخته بشه ممنون میشم

b_pcmaster

New Member
آقا صادق اگه میشه بگین من چه جوری قسمت بندی کنم لینک هامو مثلا قسمت مقالات قسمت چت قسمت ...که هر کدوم سمت راست باشه و یا چپ مثل inp nuke یا مشهد تیم

S4DEGH

Well-Known Member
منظورت بلوك هاست !؟
اگر منظورت بلوكه كه بايد بري بخش بلوك ها و اونجا هر بلوكي كه مد نظرته روي ويرايش كليك كني و در صفحه جديد مكانشو يعني راست بودن و يا چپ بودن انتخاب كني !

b_pcmaster

New Member
مرسی ممنون اگه کسی تونست به این سوال که چجوری نتایج بهتر گیر بیاریم برای ناک هم جواب بده ممنون میشم.ببخشیذ برید تو این سایت ببینید که تو سایت من اولین بلوک سمت چپ پایینش نوشته .ماژول های غیر فعال(جهت آزمایش توسط مدیریت سایت)
ویه جای دیگه هم نوشته ماژولهای پنهان
(فعال اما پنهان)
اینا رو چجوری حذف کنم؟
و چجوری کاری کنم که خبر اول سایت رو که نوشتم با سلا پایینش قسمت ویرایش حذف بشه؟و آخر اینکه یه لوگو برای فیوریت درست کنم و اون بالا جای Internet explore را بگیرد

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا