چگونگی نصب بی بی در سرور و تنظیماتش

ACTIVE

Active Member
با سلام
من یه راهنمایی میخواستم و اون اینکه من بصورت کامل میتونم روی لوکال هاست بی بی رو نصب کنم و الی آخر ولی الان مشکل اینه که من بلد نیستم روی سرور این کارها رو انجام بدم
توجه:

کنترل پنل من سی پنل هستش و من ابتدا یک دیتا بیس ایجاد کردم و یک ساب دامین و بعد از طریق فانتاستیکو و انتخاب بی بی و مقصد نهایی در ساب دامین این کار رو انجام دادم ولی هیچ نتیجه ای عایدم نشد و با اروره صفحه پیدا نشد مواجه شدم البته اینم بگم که اصلا نصب این بی بی با بی بی که روی لوکال هاستم بود فرق میکرد و محیطشون فرق داشت. بعدش برگشتم دیدم که در مقابل بی بی در فانتاستیکو نوشته که اینستال شده ولی باز هم کار نکرد حالا علت چیه و اشتباهم کجاست رو شما بگین در ضمن خیلی هم کلافم کرده

کجایی کامی جان که من دورت بگردم خلاصه نستالوژی من اینه

d@nial

Well-Known Member
موقع نصب چه اروري داد؟؟

معمولا براي نصب توسط فانتاستيكو ديگه ساختن ديتابيس لازم نيست ، خودش میسازه

من که اینطوری متوجه اشتباهت نشدم :-?

ACTIVE

Active Member
d@nial گفت:
موقع نصب چه اروري داد؟؟

معمولا براي نصب توسط فانتاستيكو ديگه ساختن ديتابيس لازم نيست ، خودش میسازه

من که اینطوری متوجه اشتباهت نشدم :-?
با سلام من دوباره خواستم نصب کنم ولی پیغام داد
This server is not licensed yet.

آقا اصلا من هیچی بلد نیستم فقط خواهشا خدائیش دیگه هنگ کردم اصلا نمیتونم نصبش کنم
یکی که بلده آقایی کنه کامل مراحل نصبش رو بگه البته تو سی پنل و با فانتاستیکو
ممنون

d@nial

Well-Known Member
باز بايد اساتيد بيان نظر بدن

اما ظاهرا اشكال از سرورته

ACTIVE

Active Member
مثل اينكه بچه ها رفتن مهموني فقط آي ديشون باز مونده ...
باز متشكرم دانيال جان بازم شما

يعني سرور تعطيل ؟ در و پيكرش رو ببنديم؟
آقا يه چيزه ديگه من به همراه يكي از دوستان خوبم در مجيدآنلاين - شاهرخ جان - اون روز هر كاري كرديم حالا فانتاستيكو به جهنم دستي هم آپلود كردم جواب نداد از بولتن هم نصب نشد.
پشتيباني ما هم كه مهمونيه - مگه نه؟؟! :) - حالا كسي هم كه يه حال به ما نميده
ما تو فاروم كورل اينطوري بچه ها رو ول نميكنيم خدايش هميشه هواي بر و بچ كورليست رو دارم ولي تو اين بي بي كه ما سوات مواتمون كمه كسي جواب سلام هم نميگيره

خلاصه بايد يه فكر اساسي كرد...

mmz

Member
اگر نظر من رو ميخواين من توصيه مي كنم كه دستي نصبش كنيد چون خيلي بهتر ميوتنيد بعدا كنترلش كنيد. منم قبلا خواستم اين كار رو بكنم اما نشد. به هر حال شما بهتره كه دستي نصب كني تا بدوني دقيقا چي نصب كردي و مطمپن تر هست. بازهم خود داني.

mojtaba-saleh

Active Member
سلام لازم به نصب phpbb در فانتستیکو نیست
برای نصب برو به گزینه Bulletin Board که در اونجا یا قسمت نصب هست یا یه لینک داده که قسمت نصب به جای دیگه ای رفته روی اون لینک کلیک کن تا به صفحه نصب بری بعد نام کاربری و پسورد و محل نصب رو بده
برای محل نصب اگه ساب دومین درست کردی مثل forum.yourdomain.com باید جلوی محل آدرس بنویسی forum
بعد هم نصب می شه با این کار 100% درست می شه

ACTIVE

Active Member
سلام دوستان مرسی از راهنمایی تون
والا این مشکلم خیلی وقته پیش با کمک شما حل شد حالا مشکل اصلی در اینجاست:
http://www.forum.majidonline.com/showthread.php?t=30012&page=2

من به احتمال خیلی زیاد مشکل رو از نام کاربری به زبان فارسی میدونم، چون تاوقتیکه کسی عضو انجمن ما نبود (با نام کاربری فارسی) این مشکل نبود و لی بعد از این اتفاق باز مشکل مونی شد که قبلا بود.

حالا ممنون میشم که کمکم کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا