چگونگی صدا گذاری روی فیلم

سلام
بچه ها من یه فیلم دارم که زبان اصلی است و حالا می خوام که آن را ترجمه کنم
آیا من می تونم با پریمیر صدام رو ضبط کنم طوری که اگر وسط کار اشتباه کردم
راحت برگردم به جایی که می خوام و از آنجا دوباره صدا رو ضبط کنم
و دیگه از اول کار شروع نکنم
مرسی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
راستش تو اين زمينه زياد فعاليت ندارم ولي فكر ميكنم كه نحوه ضبط صدا به اين صورت كه نميان از اول فيلم شروع كنن به ضبط صدا و همينطوري ادامه بدن تا آخر بلكه ميان هر صحنه رو جدا جدا ضبط ميكنن و بعد صدا ها رو روي قسمتاي مختلف فيلم قرار ميدن. اينطوري اگر اشتباهي هم صورت بگيره ميشه فقط فايل مربوط به همون صحنه رو دوباره ضبط كرد و نيازي به برگشتن به عقب نيست. شما هم ميتوني صداهاي هر صحنه رو تو فايلهاي صوتي جداگونه ضبط كني و روي قسمتهاي مختلف فيلم قرار بدي.

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً
سارا خانوم کاملاً درست می فرماین.
شما توی هر برنامه که دلت خواست صدات رو ضبط کن. اگه وسط کار سوتی هم دادی قطعش نکن.
بعدش فایل صدا رو که Save کردی بیار روی تایم لاین و هر جاییش که به دردت نخورد حذف کن.
این اولین قدم واسه دوبله حرفه ایه.
موفق باشی.
یا علی

mahsa_fp

New Member
salam
age mishe yeki baraye man ye klip primier ersal kone albate ham source mikham va ham export shodeie on ro midonam alan migid masire aksa to source be ham mirize khob eshkali nadare man faghat mikham effect ha va d motion haye on malom bashe
email:[email protected]

farhadfifi

Active Member
سلام شما درست ميگين | هم سارا خانوم و هم انيم اديتور عزيز |
ولي دوست من اگر تا حالا بصورت حرفه اي كار نكرديد/در اين رابطه
من به شما پيشنهاد ميكنم از برنامه يولد ويدئو استوديو استفاده كني.همه اين كرهارو راحت ميكني...زينويس-دوبله-و...
-------------------------------------------------------------------------------------
مهسا خانوم شما هم به نظرمن البته /// با اجازه سارا خانوم مدير انجمن
اگه سي دي هاي نمونه سورس رو از بازار(مثل مجتمع پايتخت ميرداماد) تهيه كنيد راحت تريد.
چون كه هم چيز دلخواهتون رو نمي تويد پيدا كنيد هم اينكه ممكنه طول بكشه تا كسي كه ميتونه اين كار رو بكنه براتون بفرسته...
در ضمن اگر نوشته هاتون رو فارسي بنويسين يك دنيا ممنون ميشم.
با تشكر.

جدیدترین ارسال ها

بالا