تغییرات فایل 1 چگونگی شطرنجی صورت شخص

دقیقن الان مشکل سر همین پنجره information هستش . لعنتی نمی یاد.
یه چیزی من ادیوسم 30 روزه است. به این ربطی نداره برای شما ادیوستون رجیسترش کامله؟

ای بابا عجب مشکلی من ادیوسم 6.5 هست و کرک کامله البته 7 رو نصب کردم اما بعد از یک مدت از کار افتاد تریال ریست هم جواب نداد پیشنهاد من اینه که شما برو 6.5 نصب کن حالش رو ببر منتها با کرک کامل از نسل جوان خریدم منتها الان برا دانلود هم بگردی هست خدایش نمیدونم چطوری باید پنجره اینفورمیشن رو باید اورد چون همیشه هست دیگه ههههههههههه واقعا عجب مشکلی داری داش وحید بی خیال درست میشه انشاله

احسنت به داش محمد که این نکته رو شناسای کرد من چند ساله با ادیوس کار میکردم بهش توجه نداشتم انشاله مشکل دوستمون هم حل شده باشه

خیلی عالی . درود بر شما.
حالا این پنجره هم امده من تنظیمات رو هم میبینم ولی چرا وقتی تغییرشون میدم هیچ اتفاقی نمی افته؟!!
ای بابا......
کلا این ادیوس با من انگار سر ناسازگاری داره

سلام دوست عزیز
بعد از اعمال هر گونه افکت یا فیلتر به قسمت اینفورمیشن برو سمت راست یه علامت داره ماوس که روش ببری مینویسه OPEN setup dialog .روش کلیک کن پنجره تنظیمات میاد .هر تغییراتی رو که دوست داری اعمال کن .بعد هم حتما ok رو بزن .دیگه واضح تر از این....

خیلی عالی . درود بر شما.
حالا این پنجره هم امده من تنظیمات رو هم میبینم ولی چرا وقتی تغییرشون میدم هیچ اتفاقی نمی افته؟!!
ای بابا......
کلا این ادیوس با من انگار سر ناسازگاری داره

داش چنگیز فیلم رو با دقت نگاه کن برادر برا اعمال تغیرات باید کی فریم بدی من تو فیلم قشنگ نشون دادم حالا اگه بارپز هم نشدی مراحل کارت رو تصویری نشون بده ببینیم کجاش مشکل داره موفق باشی

alishadmani

Well-Known Member
با نرم افزار موکا انجام بده.
هم حرفه ای تر هست هم راحتتر
کمکی خواستی با نقل قول بگو تا خبردار بشم

جدیدترین ارسال ها

بالا