تغییرات فایل 1 چگونگی شطرنجی صورت شخص

lemon

New Member
با سلام
دوستان عزیز می خوام بدونم چطوری می تونم صورت یک شخص را در برنامه ای دی یوس شطرنجی کنم ؟

lemon

New Member
عجب !! هیچکسی بلد نیست یعنی ؟ مگه می شه ؟
البته من افترافکت و هم تازه دارم کار می کنم اگر اونجا می شه خوب تو اون برنامه بهم یاد بدید

vampierblack

New Member
سلام منم همین سوال را دارم ولی وقتی دیدم کسی نیست توضیحی بده یه راه حلی براش درست کردم امیدوارم بدردت بخوره خب من اومدم توی فتوشاب یه عکس شطرنجی درست کردم با اندازه مورد نظرم بعد اونو توی نرم افزار ادیوس روی صورت یا بدن فرد قرار دادم. متوجه شدید؟ مثل همه ی کارهای دیگه که یه عکسی را توی لاین ویدیو میذارید این را هم همینکار بکنید

qazvintabligh

New Member
دوست عزیز باید از فیلتر ها استفاده کنی
اول بهش region بدی بعدش فیلتر مورد نظرتو

[FONT=Arial Narrow][/FONT]برای شطرنجی کردن دو راه هست راه اول که به طور معمول به ذهن همه میرسه اینه که از فیلتر بلور استفاده کنیم اما وقتی این فیلتر رو میندازیم رو تصویر همه

عکس فیلتر میشه خوب اینه که هدف ما نیست مثلا میخایم صورت یک دزد رو شطرنجی کنیم با استفاده از فیلتر موزاییک ؟

راهش اینه که شما فیلتر ماسک رو بندازی رو تصویر ( در ادیوس 6 به بالا) خوب تیک این ساید رو انتخاب کنید ( معنیش اینه که فقط داخل ماسک رو اعمال کن) حالا میری از اشکال بالا مثلا بیضی رو

انتخاب میکنید و قشنگ رو صورت طرف میندازید بعد از کناز گزینه اینساید یک فلش رو به بالای کوچک هست ان رو میزنی تمام فیلترها رو میاری تمومه حالا فیلتر موزاییک رو انتخاب کنید و در کنار آن

فلش هم یک گزینه دیگه هست که میتونی تنظیمات فیلتر رو کم و زیاد کنید به همین راحتی صورت طرف فیلتر موزایک میگیره بقیه تصویر فیلتر نمیگیره اگه تیک اوت ساید رو انتخاب کنیم قضیه کلا

برعکس میشه یعنی داخل فیلتر نمیگیره بیرون فیلتر میگیره نشد بفرمایید تصویری بگذارم

با ماسک کارهای شگفت انگیزی میشه کرد مثلا تو یک عکس یا فیلم یک شی سیاه و سفید بشه بقیه رنگی باشن و خیلی کارهای دیگه :rose:

[FONT=Arial Narrow][/FONT]برای شطرنجی کردن دو راه هست راه اول که به طور معمول به ذهن همه میرسه اینه که از فیلتر بلور استفاده کنیم اما وقتی این فیلتر رو میندازیم رو تصویر همه

عکس فیلتر میشه خوب اینه که هدف ما نیست مثلا میخایم صورت یک دزد رو شطرنجی کنیم با استفاده از فیلتر موزاییک ؟

راهش اینه که شما فیلتر ماسک رو بندازی رو تصویر ( در ادیوس 6 به بالا) خوب تیک این ساید رو انتخاب کنید ( معنیش اینه که فقط داخل ماسک رو اعمال کن) حالا میری از اشکال بالا مثلا بیضی رو

انتخاب میکنید و قشنگ رو صورت طرف میندازید بعد از کناز گزینه اینساید یک فلش رو به بالای کوچک هست ان رو میزنی تمام فیلترها رو میاری تمومه حالا فیلتر موزاییک رو انتخاب کنید و در کنار آن

فلش هم یک گزینه دیگه هست که میتونی تنظیمات فیلتر رو کم و زیاد کنید به همین راحتی صورت طرف فیلتر موزایک میگیره بقیه تصویر فیلتر نمیگیره اگه تیک اوت ساید رو انتخاب کنیم قضیه کلا

برعکس میشه یعنی داخل فیلتر نمیگیره بیرون فیلتر میگیره نشد بفرمایید تصویری بگذارم

با ماسک کارهای شگفت انگیزی میشه کرد مثلا تو یک عکس یا فیلم یک شی سیاه و سفید بشه بقیه رنگی باشن و خیلی کارهای دیگه :rose:
من کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما چیکار کنم تا با حرکت کردن صورت فرد مکان شطرنجی هم حرکت کنه همراه با صورت .
ممنون از لطفتون

من کاری که شما گفتید رو انجام دادم اما چیکار کنم تا با حرکت کردن صورت فرد مکان شطرنجی هم حرکت کنه همراه با صورت .
ممنون از لطفتون

خوب قاعدتا اتفاقی که میفته اینه که صورت یارو حرکت میکنه اما ان ماسک شطرنجی حرکت نمیکنه در نتیجه صورت یارو یا قسمتی از صورتش دیده میشه

خوب این طبیعه شما باید فریم به فریم یا حالا هر چند فریم با حرکت صورت جای ان ماسک شطرنجی رو هم عوض کنی ( در حقیقت کی فریم بهش بدی ) و این کار رو اینقدر تکرار کنی تا صورت با ماسک مچ مچ بشه تا حدودی کار وقت گیر و پر دردسریه و و قتی مشقت بار میشه که سوژه سرش رو بیشتر به چپ و راست حرکت بده اما به زحمتش می

ارزه اگه نتونستی یک عکس یا فیلم از کارتون بگذارید تا راهنمایی بشود موفق باشید

بسیار متشکرم
من مبتدی هستم زیاد وارد نیستم چطور میتونم فریم به فریم جای ماسک رو تغییر بدم .ایا منظور شما اینه فیلم رو تعداد زیادی برش بزنم بعد هم عملیات ماسک. اگه اینطوره چطور اینکارو انجام بدم تا هر فریم یه برش داشته باشم؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدید....

بسیار متشکرم
من مبتدی هستم زیاد وارد نیستم چطور میتونم فریم به فریم جای ماسک رو تغییر بدم .ایا منظور شما اینه فیلم رو تعداد زیادی برش بزنم بعد هم عملیات ماسک. اگه اینطوره چطور اینکارو انجام بدم تا هر فریم یه برش داشته باشم؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدید....

صبوری کن یک چیزی میسازم برات میفرستم صبوری کن

صبوری کن یک چیزی میسازم برات میفرستم صبوری کن

دوست عزیز من یک فیلمی ساختم البته با عجله شخصی رو صورتش رو بلور دادم در مرحله اول بدون کی فریم دادن نشان دادم که جواب نمیده در مرحله بعد با کی فریم دادن ساختمش که مشاهده میشه جواب میده البته من با عجله کار کردم شما با حوصله و فرصت کافی انجام بده انشاله کارت راه میفته
http://s5.picofile.com/file/8128805984/mask.rar.html

در خصوص ماسک و شیوه کار باهش قصه مفصل داره یکم ور برو توضیحات خواستی در خدمتیم

اصلا نیاز به برش دادن و اینا نیست دوست عزیز

سلام دوست خوبم
بسیار متشکرم از کمکتون .عالی بود مشکلم برطرف شد.یه سوال دیگه هم داشتم امیدوارم که بتونید جواب بدید
اینکه توی میکس بعضی از فیلمها فیلم رو چند برش افقی یا عمودی میدن و به هر برش هم یک ترنزیشن جدا میدن و همزمان با هم همه برش ها حرکت میکنن.امیدوارم متوجه منظورم شده باشید .
برای چنین حالتی ایا نیاز به پلاگینی هست یا اینکه یه ترفندی میخواد ؟اگه بلدید لطفا اموزش ترفندشو برام بزارید.
ممنون

اگه نمونه داری بگذار ببینم شاید بتونم من یا سایر دوستان کمک کنند اما فکر کنم با پلاگین نیوبلو اگه اشتباه نکنم بشه این کار رو کرد هر چند کلا ادیوس و پریمیر و اینا بلاخره یک محدودیتهای دارن و شاید هم این چیزی که شما میگی با افتر انجام شده باشه حالا نمونه رو بگذار در خدمتیم ( خواهش میکنم قابلی نداشت)

در مورد این آموزش ماسکه کردن صورت که شما گفتین:

من ادیوس 6.08 دارم ولی از اینجایی که گفتید تیک اینساید به بعد هیچ کدوم از این چیزایی که گفتید رو اصلا پیدا نمی کنم!؟
میشه بیشتر راهنمایی کنید لدفن.نحوه

اگه نمونه داری بگذار ببینم شاید بتونم من یا سایر دوستان کمک کنند اما فکر کنم با پلاگین نیوبلو اگه اشتباه نکنم بشه این کار رو کرد هر چند کلا ادیوس و پریمیر و اینا بلاخره یک محدودیتهای دارن و شاید هم این چیزی که شما میگی با افتر انجام شده باشه حالا نمونه رو بگذار در خدمتیم ( خواهش میکنم قابلی نداشت)
یه نمونه پیدا کردم بردمش توی ادیوس و برش زدم تا حجمش کمتر شه اما وقتی با هر فرمتی خروجی میگیرم بعد از خروجی اون کلیپ رومیبینم متوجه میشم که اهنگ کلیپ معمولی میخونه اما تصویر به هیچ وجه حرکت نمیکنه شما میدونید علتش چیه؟

من ادیوس 6.08 دارم ولی از اینجایی که گفتید تیک اینساید به بعد هیچ کدوم از این چیزایی که گفتید رو اصلا پیدا نمی کنم!؟

اینساید و اوتساید و غیره تو پلاگین ماسککککککککککککککککککهههههههههههه دیگه پلاگین ماسک رو از ویدیو فیلتر پیداش کن بندازش رو فیلم بعد برو تو جزییات ماسک میاد دیگه !!!!!! الان میرم خودم رو میکشممممممممممممممممممممممممممممم
تعجب میکنم پیداش نمیکنی خیلی تابلویه که فیلم رو با دقت بیشتر نگاه کن

یه نمونه پیدا کردم بردمش توی ادیوس و برش زدم تا حجمش کمتر شه اما وقتی با هر فرمتی خروجی میگیرم بعد از خروجی اون کلیپ رومیبینم متوجه میشم که اهنگ کلیپ معمولی میخونه اما تصویر به هیچ وجه حرکت نمیکنه شما میدونید علتش چیه؟

یعنی چی تصویر حرکت نمیکنه ؟؟؟؟ ماسک رو تمرین کردی یا یک سوال کلی بود ؟؟؟؟؟

یعنی چی تصویر حرکت نمیکنه ؟؟؟؟ ماسک رو تمرین کردی یا یک سوال کلی بود ؟؟؟؟؟[/UOT
سلام
مشکلم توی ماسک به کمک شما حل شده.سوال قبلی یه سوال کلی بود .هر پروژه ای که درست میکنم با هر فرمتی که خروجی‌میگیرم در زمان پخش فقط اهنگ میخونه و به جلو میره اما تصویر توی همون فرم اولش ممیمونه .دقیقا مثل اینکهروی یک اهنگ یه عکس گذاشته باشی بدون هیچ حرکتی .لطفا کمکم کنید

شما دوست عزیز باید بری تو تنظیمات هر فیلتر روال کار هم اینجوریه که بعد از اینکه فیلتر رو انداختی رو فیلم یا عکس گزینه information رو پیدا کن کلیک کن آن فیلتر یا ترانزیشنی کی استفاده کردی داخل اینفورمیشن هستش بعد دوبار کلیک کن مثلا رو ماسک بعد میتونی همه آن گرینه ها رو ببینی این راه رو برو نشد بگو فیلمش رو بگذارم

جدیدترین ارسال ها

بالا