Fa چگونگی ساخت صفحه ی خوش آمد گویی (Splash Screen)

سلام مجدد
من طبق پستهای قبلی،3 تا پروژه دارم(خوش آمد،اصلی و خداحافظی) که به درستی کار میکنن.حالا با استفاده از یه نرم افزار که فقط پوشه ها رو پنهان میکنه،میخام پروژم رو تغییر بدم و پروژه اصلی رو مثلا در داخل پوشه ای به اسم main بزارم تا بتونم به وسیله اون نرم افزار مخفیش کنم.اما مشکلی که دارم اینه که وقتی به پروژه خوش آمد میگم برو و از پوشه main پروزه اصلی رو اجرا کن، تمام پروژم دچار مشکل میشه و به هم میریزه و همچنین که به پروژه اصلی میگم برو پروژه خداحافظی رو اجرا کن،حرفم رو گوش نمیده و اجرا نمیکنه!چیکار باید بکنم؟
یعنی چه کدی باید بدم و کجا؟ ممنون اگر همراه با نمونه باشه.

با تشکر

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام مجدد
من طبق پستهای قبلی،3 تا پروژه دارم(خوش آمد،اصلی و خداحافظی) که به درستی کار میکنن.حالا با استفاده از یه نرم افزار که فقط پوشه ها رو پنهان میکنه،میخام پروژم رو تغییر بدم و پروژه اصلی رو مثلا در داخل پوشه ای به اسم main بزارم تا بتونم به وسیله اون نرم افزار مخفیش کنم.اما مشکلی که دارم اینه که وقتی به پروژه خوش آمد میگم برو و از پوشه main پروزه اصلی رو اجرا کن، تمام پروژم دچار مشکل میشه و به هم میریزه و همچنین که به پروژه اصلی میگم برو پروژه خداحافظی رو اجرا کن،حرفم رو گوش نمیده و اجرا نمیکنه!چیکار باید بکنم؟
یعنی چه کدی باید بدم و کجا؟ ممنون اگر همراه با نمونه باشه.

با تشکر

بهتره بگید از چه کدی استفاده کردید که اجرا نشد خوب برای اینکه برنامه اصلی از داخل یه پوشه اجرا شه کاری نداره فقط باید از کد زیر استفاده کنی

PHP:
RunMBD("<SrcDir>\Main\Project.dll","NEW_WINDOW")

وبرای اینکه قسمت خدافظی هم اجرا شه بهتره اون رو هم کنار Project.dll داخل پوشه Main انتقال بدید تا مشکلتون حل شه

بهتره بگید از چه کدی استفاده کردید که اجرا نشد خوب برای اینکه برنامه اصلی از داخل یه پوشه اجرا شه کاری نداره فقط باید از کد زیر استفاده کنی

PHP:
RunMBD("<SrcDir>\Main\Project.dll","NEW_WINDOW")

وبرای اینکه قسمت خدافظی هم اجرا شه بهتره اون رو هم کنار Project.dll داخل پوشه Main انتقال بدید تا مشکلتون حل شه

راستش از کد RunMBD و فایلهای Project.dll و bye.dll استفاده نکردم و فقط از دستور Run("<SrcDir>\project.exe یا Run("<SrcDir>\bye.exe استفاده کردم و حالا هم از کد Run("<SrcDir>\main\project.exe استفاده میکنم و جواب نمیگیرم.

MahmoodM30

نمونه ای رو که شما باهاش کار میکنید رو برام قرار بدید تا من حل کنم

ببینید شما اگه از این کدRun("<SrcDir>\main\project.exe j تو صفحه Welcome برای اجرای صفحه اصلی استفاده کنید مشکلی نیست و اجرا میشه

و اگه فایل bye رو هم داخل پوشه Main کنار فایل project.exe قرار بدید برای اجراش باید از این کد استفاده کنید Run("<SrcDir>\bye.exe

آخرین ویرایش:
نمونه ای رو که شما باهاش کار میکنید رو برام قرار بدید تا من حل کنم

چه جوری با این اینترنت ذغالی،چند صد مگ رو آپلود کنم؟
من که واضح توضیح دادم.اگر توضیحم ایراد داره یا مبهمه،بگید تا واضح توضیح بدم.

با تشکر

MahmoodM30

چه جوری با این اینترنت ذغالی،چند صد مگ رو آپلود کنم؟
من که واضح توضیح دادم.اگر توضیحم ایراد داره یا مبهمه،بگید تا واضح توضیح بدم.

با تشکر

تا اونجایی که شما توضیح دادید و من جواب شما رو دادم باید بگم که مشکلی نباید باشه و برنامتون باید اجرا بشه حالا چرا نمیتونید من موندم چی بگم خوب اگه میشه یه بار دیگه دقیق بگید به چه شکلی کد ها رو توی برنامتون استفاده کردید و دقیقا میخوایید چجوری و از چه مسیری اجرا کنید

سلام
مشکل حل شد،اشتباه از طرف خودم بود که بعضی فایلهام رو جابجا کرده بودم و جواب نمی گرفتم.

با تشکر از آقا محمود گل

جدیدترین ارسال ها

بالا