چگونگی خلق افکتهای زیبابر روی تصاویر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amino67

New Member
از آقای m.a.t.f.b کمال تشکر رو دارم از بابت چنین آموزش زیبا و کاربردی که بدرد من خیلی خورد و در مورد عکسش هم هیچ نظری ندارم چون مهم خود آموزش بود که بسیار به من کمک کرد، من معمولا همیشه به جای پست دادن الکی دکمه تشکر رو میزنم ولی این دفعه به دلیل این که خیلی وقت بود دنبال همچین آموزشی می گشتم ترجیح دادم به این شکل هم تشکر کنم و از سارا جون هم بابت این پست معذرت می خوام.

M.amin.r

Active Member
دوست عزيز آموزش كار مقدسيه ولي نه از هر طريق . آموزش شما جالب بود اما تصوير شما خوب نيست لطفا رعايت كنيد با تشكر

من با نظرتتون در مورد عکس کاملا مخالفــــــــــــــــــــــم
آموزش اینجوری ، اتفاقا درستش همینه که ما اگه یه آموزشی رو از یکی میگیریم تغییرش ندیم و از همان تصاویری استفاده کنیم که اون شخص استفاده کرده چون اون شخص اون رو به وجود آورده
شاید اون اصلا خدا رو قبول نداشته باشه خوب نداشته ولی طبق قانون کپی رایت خالق این اثر بوده و دوست داشته از این تصویر استفاده کرده اگه شما با این تصویر مشکل دارید اصلا آموزششو هم یاد نگیرید شاید اون طرف دوست نداشته باشه که شما بدون این تصویر آموزششو بلد بشین

مثلا شرکت ماکروسافت میاد از همین تصویر توی پس زمینه ویندوز استفاده کنه،ما نمیتونیم بگیم شرکت ماکروسافت شما بیخود کردین از این عکس استفاده کردین، چرا؟ چون ویندوز ماله اونه نه ما شما
اگه شما مثلا با اون عکس مشکل دارین ازش ویندوز استفاده نکنید، همین ، ولی من فکر میکنم اگه شما(hadi7112000)بودین حتما کلی نامه مینوشتین که چرا اینون گذاشتین ما مسلمونیم و از این حرفا

همه اینها حرفای وادعاها که ما از این مدل آموزش ها خوشمون نمیاد باعث میشه که هر چه بیشتر عقب بمونیم

آخرین ویرایش:

yaiiaj

کاربر VIP
سلام
خیـــــــــــــــــــلی عالی بود رفیق واقعا دستت درد نکنه
موفق باشی
thankyou.gif

HASTAR

Member
سلام من خونده بودم جایی باید منبع رو بگید ، اگه اینجوری باشه من end آموزشم اما دستت در نکنه.
در ضمن mr hoseine جان شما آموزشو دریاب انسان باید خودش میزون باشه عزیز دل برادر . این آموزش از اون دسته آموزشهایی که اگه کامل یاد گرفته بشه کلی کارایی داره ، MATFB دست شما مرسی:rose:

MrHossein

Well-Known Member
HASTAR : دوست عزیز سلام به شما و به همه
گرچه به خواست سارا بحث در مورد این آموزش به پایان رسیده اما ضمن اینکه اصلا ادعای روشنفکری و روشنگری نمیکنم و فقط به این خاطر که شما بنده رو مستقیما مورد خطاب قرار دادید از فرصت استفاده میکنم تا به شما و همه عزیزانی که پست های مشابه شما را ارسال کردند عرض کنم این تفکر غلط ناشی از عدم آگاهی ما نسبت به صحیح و غلط ها در زندگی است . قصد بحث کردن ندارم ولی گرچه هدف آموزش هست اما این شیوه آموزش مثل مواد مخدر میمونه . در ظاهر نیرو زا و مسکن هست و در باطن مخرب.من از دوست عزیزم MATFB هم نهایت تشکر رو میکنم به خاطر تلاش هایی که برای ترجمه مقالات مختلف انجام میدند و آموزشهایی که با حوصله تایپ میکنند و در اختیار ما قرار میدند ولی به خاطر بی تفاوتی ایشون هم به نظرات ابراز شده شدیدا گله مندم. چون این عزیز توانایی کافی و تسلط لازم رو برای جایگزینی تصاویر آموزش درج شده با تصاویری که خودشون طراحی می کنند دارند.
------------------------------------------------

خلاصه این که بهتره قبل از هر اقدامی و هر قضاوت عجولانه ای لحظه ای فکر کنیم . . .

ali.zhakfar

Member
بعضی دوستان میگه غیر خلاف اسلامی است من هم میدونم اما توی آموزش فکر کنم چنین چیزی به فکرم نمیامد یعنی من اینو را در سایت های خارجی دیده بودم اما به این فکر بد نبودم از دست که مشوق به یاد گرفتنش شده بودم

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
واقعا نمیدونم چی بگم!! بعد از یک ماه تاپیکی که دیگه از فعالیت افتاده رو دوباره مطرح میکنید و ادعا میکنید که این مسائل مثل مواد مخدر هست؟!

چیزی که مثل مواد مخدر هست رو بهتر نیست مدام مطرح نکنیم و بذاریم به حال خودش باشه؟!!؟!؟

لااقل برای حرف بنده یه احترامی قائل میشدید ممنون میشدم!

قفل

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا