چگونگی استفاده از لایه های کرل در فتوشاپ ؟

MehrMina

Member
سلام دوستان .. من یک کار کرل انجام دادم که توش از لایه ها استفاده کردم حالا میخوام با فتوشاپ روش کارهای دیگری رو انجام بدم و به تک تک ابجکتهایی که توی لایه های کرلم دارم در فتوشاپ نیازمندم میخواستم ببینم فایل کرلم رو چطور و با چه پسوندی باید ذخیره کنم که بتونم از اونها ( همون لایه های کرل ) در فتوشاپ استفاده کنم ؟

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید

Mahdi

کاربر متخصص انجمن بُرداری
سلام دوست عزيز
پسوند مستقيمي كه بتونيد از كرل به فتوشاپ فايل رو لايه لايه ببريد وجود نداره
ولي پيشنهاد من اينه كه براي اين كار شما هر آبجكتي كه مي خواهيد لايه جدا باشد انتخاب كنيد بعد گزينه Export را انتخاب كنيد در Tab باز شده از سمت راست پايين گزينه Selected Only رو انتخاب مي كنيد و فرمت خروجي رو روي PSD قرار مي دهيد
بعد OK مي كنيد و در Tab بعدي رزولوشن رو روي 300 و مد رنگي رو بسته به كارتون انتخاب مي كنيد و از تيكهاي پايين تيك Transparent Background‌رو فعال مي كنيد و بعدش فايلهاي PSD‌رو تو فتوشاپ باز مي كنيد.
با اين كار كليه لايه ها را فايل فايل در فتوشاپ خواهيد داشت

موفق باشيد
مهدي

MehrMina

Member
از پاسختون و سرعت پاسخگویی تون خیلی متشکرم آقای آشتیانی
من فکر میکردم راهی هست که با پسوند Eps که ظاهرا ً اطلاعات فایل رو در خودش نگه میداره و قابل باز شدن در فتوشاپ هست بشه این امکان رو بوجود آورد که تمام لایه ها رو به در یک فایل داشت اما بطور جداگانه قابل ادیت باشند :">

shahla003

New Member
وارد کردن فایل کرلی در فتوشاپ با پسوند eps

شما می تونید فایل کرل رو به صورت Eps ذخیره کنید ، بدون بک گراند . بعد در محیط فتوشاپ آبجکت ها را جداگانه سلکت کنید
و از آنها کپی بگیرید ، به این صورت از تمام آبجکت ها لایه ساختید که می تونید جداگانه روی آنها کار کنید .
و بک گراند کار را اضافه کنید و ادامه دهید .

جدیدترین ارسال ها

بالا