چگونگي ساخت تالار هاي گفتگو(فوري)

سلام
من از سرور tripod يه هاست گرفتم
phpbb رو اپلود كردم php4u رو هم اكتيو كردم وقتي رو فايل instal.pbp كليك ميكنم چنين اروري ميده اگه ميشه كمكم كنيد

Warning: main(): Unable to access ./../includes/constants.php in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 305

Warning: main(./../includes/constants.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 305

Warning: main(): Failed opening './../includes/constants.php' for inclusion (include_path='.:/data/apache/php/mmp_lib') in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 305

Warning: main(): Unable to access ./../includes/functions.php in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 306

Warning: main(./../includes/functions.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 306

Warning: main(): Failed opening './../includes/functions.php' for inclusion (include_path='.:/data/apache/php/mmp_lib') in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 306

Warning: main(): Unable to access ./../includes/sessions.php in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 307

Warning: main(./../includes/sessions.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/members/free/tripod/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 307

Warning: main(): Failed opening './../includes/sessions.php' for inclusion (include_path='.:/data/apache/php/mmp_lib') in /data/members/free/tripod/uk/myID/htdocs/FORUM/INSTALL/INSTALL.PHP on line 307

d@nial

Well-Known Member
اقا ما ده بار توضيح داديم خواهشا اندفه رو ديگه.....

پوشه lang_farsi رو به language منتقل میکنی

پوشه subsilver_farsi به templates منتقل

کل مجموع اپلود میشه روی سایت(فعلا نیاز به دیتابیس نیست)

این کارو کردی بگو تا بقیش رو بگم

لينك مربوط به آپديت كردن يك پوشه كجاست كه وارد هاست كنم
هر چي گشتم نديدمش
يك سوال
پوشه ي farsi را آپديت كنم يا phpbb را
با تشكر

d@nial

Well-Known Member
اقا شما كدوما رو دانلود كردي؟

نسخه phpbb ماله phpbb.com
فارسی ساز و ساب سیلور phpbb.farsiprojects.com

خوب لینک مربوط به اپدیت پوشه چیه؟ باید با FTP کار کنی دیگه

پوشه PHPBB

من از phpbb.farsiprojects.com دانلود كردم
خوب من يك فضا دارم
كه براي گذاشتن تصوير يك لينك آپلود پيكچر دارد كه هاردم را به من نشان مي دهد تا عكس مورد نظر انتخاب و وارد فضاي خود بكنم
من پوشه ها را به آن شكل كه گفتيد توي هم كپي كردم
حالا مگر نمي گويد كل آن را آپلود كنم
آپلود را اشتباهي آپلود نوشتم
با تشكر

سلام :lol:
دوستان من تونستم با نرم افزار آپاچي اينستال را اجرا كنم
از تمام دوستاني كه مرا ياري كردند متشكرم
يك صفحه براي من باز كرده كه عكسش را پايين مي بينيد
حالا فيلد هارا بايد چگونه پر كنم
من نه مي دانم ديستابيس چيست نه ميدانم دومين چيست
خيلي از دوستان متشكرم لطفا مرا كمك كنيد

d@nial

Well-Known Member
يه جواب به مقاله چند وقت پيش اشكان داده بود در مورد نصب اپاچي و ديتابيش روي local host البته با نرم افزار easy php

آقا من رفتم به اين لينكي كه داديد آن برنامه اي را هم كه گفتيد دانلود كردم ولي نمي توانم ديستابيس بسازم
من فايل هار همان گونه كه گفتيد توي هم كپي كردم
آن برنامه اي را هم كه گفتيد دانلود كردم
حالا چگونه بايد ديستابيس بسازم لطفا بگوييد
اصلا ديستابيس چيست
من اينستال را با آپاچي اجرا كردم ولي نتوانستم آن را با برنامه اي كه گفتيد اجرا كنم

آقا روي سيستم من آپاچي نصب است و آن برنامه اي كه شما براي نصب داديد مي گويد سرور آپاچي را نمي تواند ران كند چگونه مي توانم آپاچي را پاك كرد با تشكر فراوان
به فريادم برسيد
آيا كسي مي تواند براي كس ديگر ديستابيس بسازد
من سر اين ديستابيس حسابي جوش آوردم
تو را به خدا كمكم كنيد

d@nial گفت:
http://voxel.dl.sourceforge.net/sourceforge/quickeasyphp/easyphp1-7_setup.exe

easy php

دوست عزيز
ببين دانيال درست ميگه اگه شما easyphp رو دانلود كني همه برنامه هايي كه شما لازم دارين رو برت نصب ميكنه.
اما اگه يه خورده دقت ميكردي چند تا تاپيك پايين تر يكي از بچه ها در مورد ساخت ديتابيس پرسيده بود اما اشكالي نداره برو اينجا رو هم نگاه كن اگه مشكلت حل نشد بگو تا توضيح بيشتر بهت بدم

http://www.forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=15140

موفق باشي
اشكان

d@nial

Well-Known Member
Kavir_tire:
سلام
500 مگ ؟ واووووووووووووووووو

منظور ايشون چي بوده؟

جدیدترین ارسال ها

بالا