چگونگي بالا بردن رنك در گوگل؟!

karevan

Member
سلام
نه اشتباه نكنيد
من نميخوام اينو آموزش بدم
ميخواستم بدونم كسي روشي بلد هست يانه كه ما هم استفاده كنيم.
متشكر ...

golden

Member
سال پیش من یه میل به google زدم و ازشون پرسیدم. خیلی کامل جواب داد و کلی هم لینک برای مطالعه بیشتر داد که متاسفانه الان من اون میل را ندارم.
اما محتویاتش تو این مایه ها بود:
هر چقدر که سایت های معتبر بیشتر به سایت شما لینک داده باشند ranking سایت شما بالاتر میاد اما اگه مثلا سایتی 3 بار به سایت شما و شما هم 2 بار به سایت آنها لینک داده باشید فقط یک امتیاز برای شما ثبت میشه و یه سری قانون های دیگه که اکه توی document های google بگردی پیدا میکنی.

Masih

Well-Known Member
در اون حالتي كه golden گفت كه 3 بار لينك به شما داده بشه و شما هم مثلا 2 بار لينك به اون طرف بديد اگر فقط هدفتون جلب بيننده بيشتر و بالاتر بردن رنكينگ گوگل باشه يك نوع چيت محسوب ميشه كه ممكنه سايت شما رو گوگل جريمه كنه!
مهمترين قابليت گوگل هم جستجو در txt هاي صفحات شما هست.

orafaee

New Member
ثبت لینک در انجمن

آقا این ثبت کردن لینک ها تو انجمن ها رنک بالا و دایرکتوری های خارجی با رنک بالا خیلی تاثیر داره
دوستم یکبار واسه سایتش انجام داد یک 2 ماه بعد رتبش شد 1.فقط با ثبت لینک توی انجمن های رنک بالا و دایرکتوری های خارجی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

oldooz

Well-Known Member
طبق چیزی که مهندسین شرکت گوگل اعلام کرده اند وقتی صفحه ای به سایت شما لینک میده مقدار رنکی که به شما انتقال داده میشه به این صورته
PHP:
PR(A) = (1-d) + d (PR(T1)/C(T1) + ... + PR(Tn)/C(Tn))
که در این فرمول
PR(A) رنک صفحه a
PR(T1) رنک صفحه ای که به صفحه a لینک داده
C(T1) تعداد لینکهایی که در صفحه T1 موجود هست.
اینجا یک ضریب هم داریم که میتونه بین 0 تا 1 تنظیم بشه و معمولا طوری تنظیم میشه که 85درصد رنک ما به لینک هایی که تو صفهمونه بره
طراحی سایت و طراحی وب سایت

D-emon

Member
اگر لینک سایت یا وبلاگتون تو صفحاتی که رنکینگ بالا دارند بزارید خیلی رو رنکینگتون تاثیر داره
مثلا اگه تو 2 تا سایت با رنک 5 لینک بزارید اندازه 5000 تا سایت با رنک 0 هست

pcse7en

New Member
فقط باید صبر داشته باشی و تبلیغات خودتو تو سایت ها و انجمن های مختلف بگذاری تا همه ببینند.
و مطالبت به روز و بدرد بخور باشه

ratinweb

New Member
رنک رو بی خیال

رفیق از من میشنید الان یک دونه لینک نگیرید که این پنگوئن گوگل بد گیره.
یک تاپیک جدید الان باز می کنم داخلش یک توضیحی در مورد این الگوریتم می دم خدمتتون
مواظب اسپم شدن باشید

rezajalalii

Member
کسی میتونه راجعب سیستم تبلیغات گوگل کمی توضیح بده؟ Google adsence
من چند تا لینک تو گوگل ادسنس ثبت کردم اما نمیدونم چرا خبری نشد هر چی سرچ کردم تو گوگل ندیدم تبلیغم رو!

جدیدترین ارسال ها

بالا