چگونه می تون license برای vBulletin را بدست آورد؟

iran480

Member
سلام
دوستان لطفا من رو راهنمایی کنید که برای ایجاد انجمن با استفاده از قالب vBulletin آیا حتما به یک license نیاز است و اگر هست چگونه باید آنرا بدست آورد؟
باید پول بدهیم یا مجانی است؟
اگر پولی است هزینه ی سالیانه ی آن چقدر است و پول برای چه کسی و کجا و به چه طریق باید ارسال شود؟
لطفا من را راهنمایی کنید.
با تشکر

iranexplorer.net

Active Member
سلام،

هسته انجمن ساز vbulletin رایگان نیست:

http://www.vbulletin.com/order

لایسنس یک ساله 85 دلار - بعد گذشت این مدت باید دوباره شارژ کنید.
لایسنس نامحدود 160 دلار - بعد از گذشت یک سال، برای دریافت upgrade ها فقط 30 دلار باید پرداخت کنید.

درصورتیکه کارت اعتباری دارید (Visa, Master و غیره) و یا حساب Paypal ، خودتون می تونید خرید کنید. درغیراینصورت با دریافت معادل ریالی آن براتون خرید انجام میشه.

موفق باشید.

alisunj

New Member
فقط حواستون جمع باشه توي وي بي به اسم خودتون لايسنس خريداري بشه .چون اكثرا سايت شما را درپكيج خودشان ثبت مي كنند

iran480

Member
بسیار متشکرم از پاسخ شما
اگر ما این اجازه یا لايسنس رو نداشته باشیم با چه مشکلاتی مواجه می شیم؟ یعنی برای ایجاد انجمن و نصبش مشکل خواهیم داشت و یا پس از نصب و از لحاظ قانونی مشکلی بوجود می یاد؟

با تشکر

mohsenshahbazi

Active Member
اگر لایسنس نداشته باشید و از نرم افزار وی بالتین استفاده کنید پس از گزارش سایت شما به وی بالتین ..وب سایت توسط دیتا سنتر بسته میشه .

شما میتونید از برنامه های مدیریت انجمن دیگه ای که شبیه به وی بی هستن استفاده کنید یا لایسنس خریداری کنید

Navid4d

Member
ولی این هم بدونین تا بخواد این عمل اتفاق بیفته !!! چند سال و شاید تا آخر عمر سایت طول بکشه که همونموقع میشه بصورت ضربتی اقدام به خرید لایسنس کرد ::::

از موهبت های زندگی در ایران

البته دوست عزيز من امتحان كردم 5-6 ماه از ويبي نال استفاده كنيد اگه خوشتون ومد يا سايتتون بازديداش بالا رفت

بريد ليسانس بخريد

ويبي اول به هاست شما اخطار ميده . شما بعد از دريافت اخطار از هاست بك آپ بگيريد و در ويبي جديد بريزيد

به نظر من از نال شده شروع كنيد بهتره . چون هم دستتون راه ميوفته تو ويبي هم اگه خوشتون نيومد پولتون هدر نرفته

در ضمن من شنيدم با ديپلم يا فوق ديپلم هم ميشه كار كرد (شوخي)

alisunj

New Member
الان من مشكلي كه پيدا كردم اينه لايسنس دارم اما توي پنل يه واسطه ديگه
براي همين هم نمي تونم مسثقال از امكانات سايت وي بولتين استفاده كنم.هرچي مي خواهم لينك مي دم اونا برام دانلود مي كنن.
به نظر شما كاريش نميشه كرد.
اين كه چيزي نيست سر چها ر راه نزديك خونه ما يه پليسه هست با يه دست سوت مي زنه(شوخي)

SuB

Member
saeed_18_karaj گفت:
البته دوست عزيز من امتحان كردم 5-6 ماه از ويبي نال استفاده كنيد اگه خوشتون ومد يا سايتتون بازديداش بالا رفت

بريد ليسانس بخريد

ويبي اول به هاست شما اخطار ميده . شما بعد از دريافت اخطار از هاست بك آپ بگيريد و در ويبي جديد بريزيد

به نظر من از نال شده شروع كنيد بهتره . چون هم دستتون راه ميوفته تو ويبي هم اگه خوشتون نيومد پولتون هدر نرفته

در ضمن من شنيدم با ديپلم يا فوق ديپلم هم ميشه كار كرد (شوخي)
حالا این وی بی نال رو از کجا گیر بیاریم؟ مفتی هست یا نه؟

FerineFast

New Member
خوب جالبه ولي الان تقريبا خيلي سايت ها هستند كه بدون ليسانس ( يا هر چيز ديگه اي) كار مي كنند و كسي هم جلوشون رو نمي گيره

JFK

New Member
iranexplorer.net گفت:
سلام،

هسته انجمن ساز vbulletin رایگان نیست:

http://www.vbulletin.com/order

لایسنس یک ساله 85 دلار - بعد گذشت این مدت باید دوباره شارژ کنید.
لایسنس نامحدود 160 دلار - بعد از گذشت یک سال، برای دریافت upgrade ها فقط 30 دلار باید پرداخت کنید.

درصورتیکه کارت اعتباری دارید (Visa, Master و غیره) و یا حساب Paypal ، خودتون می تونید خرید کنید. درغیراینصورت با دریافت معادل ریالی آن براتون خرید انجام میشه.

موفق باشید.

از این هیچی نگیرید
تو یه سایت سر این و سایت vbfarsi کلی دعوا بود یکی از اینا و دار ودسته و باند سایت ماهواره هاست و دامین گرفته بود دامینش رو دزدیدند به اینور اون ور پاسکاریش میکردند تا دامینی که طرف 1 سال زحمت کشیده بود معروف بشه بهش پس ندن اونم سر اختلافی که به این موضوع ربطی نداشت
مواظب باشید پولتون رو به هرکی ندید
از پرشین تولز یا مجید آنلاین بخرید مطمئن تره تا اینا که بد سابقه هستند
اینو بخونید تا متوجه بشید
http://doom66bizkit.blogfa.com/post-88.aspx

ما برای شما لایسنس تهیه میکنیم
مدیریت farsishop

www.iransat.org

آخرین ویرایش:

alisunj

New Member
JFK گفت:
از این هیچی نگیرید
تو یه سایت سر این و سایت vbfarsi کلی دعوا بود یکی از اینا و دار ودسته و باند سایت ماهواره هاست و دامین گرفته بود دامینش رو دزدیدند به اینور اون ور پاسکاریش میکردند تا دامینی که طرف 1 سال زحمت کشیده بود معروف بشه بهش پس ندن اونم سر اختلافی که به این موضوع ربطی نداشت
مواظب باشید پولتون رو به هرکی ندید
از پرشین تولز یا مجید آنلاین بخرید مطمئن تره تا اینا که بد سابقه هستند
اینو بخونید تا متوجه بشید
http://doom66bizkit.blogfa.com/post-88.aspx

ما برای شما لایسنس تهیه میکنیم
مدیریت farsishop

www.iransat.org
اقای لولوئی شما که خودت اخر کلاهبردارائی
هر کی ندونه من خوب می دونم
اخرش هم مطمئن باش نتیجه کارهای زشتت را می بینی

جدیدترین ارسال ها

بالا