چگونه می توانم در ویندوز 7 فارسی تایپ کنم

windom

New Member
سلام
من در ویندوز 7 فتوشاپ cs4 رو نصب کردم ولی فارسی را به این گونه تایپ می کنه تــ انــ ا من مریم 4 رو نصب کردم ولی تغییری نکرد راهی برای حل مشکل به نظرتون می رسه:shock:.ناگفته نمونه که من در ورد هیچ مشکلی ندارم

mostafa_az

Well-Known Member
من منظورتون رو از حروفی که تایپ کردین متوجه نشدم اما اگه منظورتون اینه که حروف با فاصله نوشته میشه باید مشکلتون مربوط به این قسمت که توی عکس مشخص کردم باشه:

tp.gif

مخلصیم
مصطفی

windom

New Member
mostafa جان من اگر مشکلم این بود که تاپیک نمی زدم :wink:

Maryam.20 این swf رو دانلود کردم فایدش چیه و باش می شه چیکار کرد، اصلا ربطی به مشکل من داره

TsZ نسخه و اگر تونستید لینک دانلودتون رو بدید من سریع تر دانلود کنم

دوستان من آنقدر الان کارم مونده که دارم بجای تایپ ساده از ورد prnt scrn می زنم و در فتوشاپ کپی می دهم

کسی فکر تازه ای نداره

Maryam.20

Member
تا اونجا كه من فهميدم مشكلت اينه كه نميشه تو فتوشاپ تايپ فارسي در حالت معمول داشته باشي... درسته؟
با اون swf بايد متن رو كانورت كني يعني مثلا تو ورد كه تايپ كردي كپي كن بعد توي فيلد بالاي همون swf پيست كن، بعد كه دكمه convert رو بزني همون متن توي فيلد پايين مياد، حالا وقتشه كه دكمه copy رو بزني كه متن بره توي كليپ برد. بعدشم برو توي فتوشاپ توي تكست باكس پيست كن و با سلكت كردن هر سايز يا فونتي خواستي اعمال كن.
اميد وارم به دردت بخوره:rose:

اول از همه این نکته رو دقت کن بعد روشهای دیگه رو امتحان کن

از منوی Help توی فتوشاپ فرمان About photoshop رو انتخاب کن

ببین چی نوشته : ( فتوشاپ من CS4 me)

Adobe photoshop CS4

Middle Eastern version 11.0

اینی که قرمز نوشتم خیلی مهمه که مخصوص ما هست که فارسی میخوایم تایپ کنیم توی فتوشاپ

windom

New Member
سلام مثل اینکه این تاپیک پایان نداره:-?

آقا من الان 2تا رو از رپیدشر دانلود کردم همین ورژن ولی اجرا نشد و کار نکرد منم پاک کردم
لطفا لینک سالم نرم افزاری کهدوست عزیزمون badboy_x87x اشاره کرد را بزارید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
windom جان شما دقت نمیکنی دوستان چی میگن واسه همین مشکلت با تاخیر حل میشه!

شما اول باید مطمئن بشید که همین فتوشاپی که نصب کردید نسخه ی خاورمیانه یا همون Middle Eastern هست یا نه؟!

چون فقط توی نسخه ی خاورمیانه من و شما میتونیم بدون احتیاج به فارسی نویس هایی مثل مریم ، فارسی تایپ کنیم.

برای اینکه مطمئن بشید که فتوشاپتون نسخه ی خاورمیانه هست یا نه از مسیر Help > About Photoshop پنجره زیر رو
باز کنید و مطمئن بشید که مثل تصویر زیر باشه:

1b3u8f7jr0kmb7pou8m.gif

آقا من الان 2تا رو از رپیدشر دانلود کردم همین ورژن ولی اجرا نشد و کار نکرد منم پاک کردم
لطفا لینک سالم نرم افزاری کهدوست عزیزمون badboy_x87x اشاره کرد را بزارید

دوست عزیز من از رو تجربه بهت میگم ، لطف کن برای اینکه کار خودت سریع تر پیش بره برو یه سی دی فروشی بهش بگو فتوشاپ cs4 میخوام از نوع نسخه ی خاورمیانه یا همون Middle Eastern. فکر کن 1.16 Gig رو دانلود کنی آخرش ببینی که این همون ورژنی هست که بدرد نمیخوره !! اما میری مغازه با 2000 تومن میخری و اگه هم مشکلی بود میری پسش میدی !! به همین راحتی ...

windom

New Member
sara_is_nice_girl
ممنون از کمکتون ولی من منظور دوستان را فهمیدم، عزیز من قبلا دو تا گرفتم extended بود و نه نسخه خاورمیانه
badboy_x87x
اگر اصلا نسخه وجود نداره من هم باید آخر به حرف شما برم:cry:

جدیدترین ارسال ها

بالا