چگونه میتوان فایلهای غیر قابل دسترسی شده را برگرداند؟

rezafox

New Member
با سلام خدمت تمام دوستان

ما هم به این سایت امدیم امیدوارم که جای مناسبی برای تبادل اطلاعات مفید باشد.

اقا من امروز ديوونگي به سرم زد و در xp به safe mode رفتم و يه پوشه كه از قبلا داشتم و از وقتي كه ساختمش چند بار ويندوز رو عوض كردم و اكثر فايلهاي حياتيم در ان بود، روش راست كليك كردم، و در Properties و در Security اون رو براي تمام يوزرها غير قابل دسترسي كردم، و وقتي هم ميخواهم درستش كنم اين پيامو ميده
You do not have permission to view or edit the current permission setting for New folder (3), but you can take ownership or change auditing settings.
و حالا براي باز كردنش ميگه كه بايد نويسنده پوشه رو بري پيدا كني بياري من فقط براي اون بازش ميكنم و سيستم ريستور رو هم انجام دادم درست نشد.
حالا چه كار بايد بكنم تا بتونم اطلاعاتم رو بدست بيارم؟؟؟؟؟؟

ghoghnuse

Member
سلام
مشكل جالبي پيدا كردي . منهم الان اين مشكل را ايجاد كردم ولي خوشبختانه ديدم قابل حل است دوست من .
راه حل :
روي پوشه كليك راست بزن
properties
security
add
روي دكمه location كليك كن
اگر پيغام وارد كردن نام كاربر و رمز مشاهده شد پيغام را ببند
در پنجره باز شده نام كامپيوترت را انتخاب كن كه زير نوشته location مشاهده مي شه .
ok
در قسنت خالي وارد كن administrator يا نام كاربر مورد نظر .
و ............. تمام .

اگر شد يك بستني طلب من :)
موفق باشي . من تا 5 online هستم . مشكلي بود بگو .

rezafox

New Member
با سلام

ممنون از جوابهایتان

پوشه نه پاک شده و دیده هم میشه اما نمیتوان ان را باز کرد و دسترسی به ان ممکن نیست

و جناب ghoghnuse اون روشی را هم که شما گفتید در صورتی است که خود, ان پوشه و یا فایل را بسازید و سازنده امکان دسترسی دارد و به این دلیل گفتم که چند بار ویندوز را عوض کردم چونکه نام کامپیوتر تغیر کرده و به کسی جز سازنده اجازه کاری نمیده و اون کلید هایی که گفتید همه غیر فعال هستند. میتوانید با administrator وارد safe mode بشوید و یک پوشه را برای همه یوزر ها غیر قابل دسترسی کنید و بعد از لاگ اف شوید و با اسم کاربریتان لاگ این کنید میبینید که امکان دسترسی و جود ندارد و یا همین کار را با پوشه ای انجام دهید که یوزر دیگه ان را ایجاد کرده یعنی در صورت غیر قابل دستری کردن پوشه ای که کاربر دیگر ساخته کس دیگری نمیتواند ان را درست کند.جز سازنده

ممنون

ghoghnuse

Member
بايستي owner اون فولدر رو بنام خودتون كنيد.
نحوه كار:
ابتدا از منوي tools/folder options/view تيك آخرين عبارت رو برداريد (use simple file sharing)
الان از هر فولدري properties ‌بگيريد ميبينيد كه tab بنام security اضافه شده
در اين tab ‌سراغ advanced و سپس owner برويد
روي كاربر دلخواه مثلا administrator كليك كنيد و دقت كنيد كه عبارت replace... ته صفحه را تيك بزنيد
پس از كليك روي apply كاربري كه داده ايد جايگزين صاحب قبلي فولدر شده و مشكل شما مرتفع شده است.
لطفا پس از حل مشكلتان به اين فكر باشيد كه كلاسهاي mcse ‌چقدر خوبند كه شما قدرشان را نميدانيد!!!!!!!!

rezafox

New Member
با سلام

نه بابا مثل اینکه اعضای این انجمن واقعا یه چیزی سرشون میشه ایول بابا دمتون گرم مشکل من حل شد.

از شما و اقای Edson

ممننننننووووون

جدیدترین ارسال ها

بالا