چگونه مي توان در يك شبكه محلي كامپيوتر ها را مانيتور كرد؟؟؟

Hamid-

New Member
سلام
من يك شبكه محلي دارم كه سرور آن ويندوز 2003 سرور دارد و بقيه كامپيوتر هاي كلاينت از ويندوز ايكس پي استفاده مي كنند
مي خواهيم يك كلاس آموزشي برگزار كنيم و قصد داريم كساني كه با كامپيوتر هاي كلاينت كار مي كنند بتوانند Desktop كامپيوتر سرور را مشاهده كنند و در ضمن كامپيوتر سرور هم بتواند هر لحظه اي كه خواست كامپيوتر هاي Desktop كلاينتها را مشاهده كند.... آيا ويندوز سرويسي براي اين كار دارد يا بايد از برنامه اي ديگر كمك بگيرم؟
من با Remote Desktop Connection امتحان كردم اما اون كارش محدود است و اول اينكه بايد اجازه فعاليت رو در هر كامپيوتر صادر كني
در ضمن وقتي كسي متصل بشه كاربر فعلي از كامپيوتر logoff ميشه....

با تشكر از دوستان....

akaveh

Member
Hamid- گفت:
سلام
من يك شبكه محلي دارم كه سرور آن ويندوز 2003 سرور دارد و بقيه كامپيوتر هاي كلاينت از ويندوز ايكس پي استفاده مي كنند
مي خواهيم يك كلاس آموزشي برگزار كنيم و قصد داريم كساني كه با كامپيوتر هاي كلاينت كار مي كنند بتوانند Desktop كامپيوتر سرور را مشاهده كنند و در ضمن كامپيوتر سرور هم بتواند هر لحظه اي كه خواست كامپيوتر هاي Desktop كلاينتها را مشاهده كند.... آيا ويندوز سرويسي براي اين كار دارد يا بايد از برنامه اي ديگر كمك بگيرم؟
من با Remote Desktop Connection امتحان كردم اما اون كارش محدود است و اول اينكه بايد اجازه فعاليت رو در هر كامپيوتر صادر كني
در ضمن وقتي كسي متصل بشه كاربر فعلي از كامپيوتر logoff ميشه....

با تشكر از دوستان....
سلام
ويندوز همچين سرويسي ندارد بايد از ي سري برنامه ها استفاده كني مثل radmin البته ي برنامه بود اسش الان ياد نيست بايد برات پيدا كنم كه مربوط به همين بود و براي سيستم آموزشي نوشته شده بود البته كرك اونو نتونستم پيدا كنم باشه اسش يادم بياد مينويسم ي چيزي مثل net school بود ولي دقيق بايد بگردم پيدا كنم

Hamid-

New Member
..,واقعا ممنون از توضيحات
اگر مقدور بود اسم يا لينك اون برنامه رو بنويسيد
منم اگر كرك اونو پيدا كردم براي شما ارسال مي كنم...

sirvan

Member
سرویسهای متفاوتی وجود دارن
مثل Netop,Remote Access PCz,...
من خودم همه جا NetOP رو استفاده میکنم
حتی میشه از Sub7 هم استفاده کرد!

Hamid-

New Member
ممنون دوستان
از برنامه remote admin استفاده كردم مشكل حل شد...:X

اگر يك بار برنامه Net Support School رو امتهان كني ديگه با هيچ برنامه ديگري كار نميكني.
آبي كامپيوتر در پاساژ هديه تو ميدون فاطمي داره حتما امتحانش كن.

sirvan

Member
saba_torabian گفت:
اگر يك بار برنامه Net Support School رو امتهان كني ديگه با هيچ برنامه ديگري كار نميكني.
آبي كامپيوتر در پاساژ هديه تو ميدون فاطمي داره حتما امتحانش كن.
تبلیغات ممنوع

milad_sm

Member
اقا فعاليت كاربراي ديگه رو هم ميشه ديد؟‌يا فقط سرور كلاينت بايد باشه؟
كار اسنيفر رو ميكنند؟

sirvan

Member
هر کجا رو که بخای ببینی باید نصبش کنی دیگه فرقی نمیکنه که سرور باشه یا کلاینت.

sirvan

Member
یه برنامه ای سراغ دارم که برای آموزش تحت شبکه نوشته شده و به حدی توانا و جالبه که ...
خودشرو با Active Directoryl هماهنگ میکنه به به مح بالا امدن کاربر آموزش مشخص شده را شروع میکند. و.....
ولی نصب و راه اندازیش هزینه برداره

sorenz

New Member
سلام
به نظر من dameware mini remote control خیلی مناسبه .
تمام کارهایی رو که می خوای انجام میده .
قابلیتهای بسیار بالایی داره .

جدیدترین ارسال ها

بالا