چگونه ميتونم از پسورد ويندوز 2000 عبور كنم؟

izone

Active Member
كسي از استادان هست كه بدونه چجوري از پسورد ويندوز 2000 ميشه عبور كرد؟

پاسخ بديد ممنون ميشم.

paramond

Member
اگر پاسورد ميخوای بگو برات بزارم ولی چگونگی اين کار رو نميدونم من هم يک سي-دي ويندوز ايکس پی
دارم که اصلاً موقع اينستال کد نميخواد البته چون روی کامپيوتر های دل داده شده

anti-life

Active Member
اصولا هم فقط اون سيدي ها روي كامپيوترهاي دل نصب ميشه .... ولي كامپيوتر ايران چون دلو رودش معلوم نيست چيه بهمين خاطر نصب ميشه .... مثلا براي من كه سوني هست هر كاري كردم كار نكرد .... البته براي من ريكاوري داره ولي براي فضولي اينكار رو كردم كه خوردم تو ديوار....

در ضمن ايشون اصلا نگفتم كه پسورد 2000 منظورشون چيه .... چون پسورد براي ادمين رو ميگه ..... چن اگر براي نصب بود كه ميگفت سريال نامبر.....!

R_chizari

Active Member
اگه منظور شما پسورد ادمين باشه غير از اينكه يه يوزر ديگه با دسترسي ادمين روي اون كامپيوتر باشه راه حل قانوني ديگه نداره :)
اما ميتوني يه سرچ تو گوگل بزني نرم افزارهاي پيدا ميكني كه ميتونن پسورد ادمين رو پاك كنن البته عواقب استفاده از اونها هم پاي خودته بعضيهاشون يه نصب ويندوز روي دستت ميزارن ها :)

amirhomayoun

Active Member
یه چک بکن ببین با یوزرنیم Admin و پسورد ...... (یعنی هیچی!) میتونی وارد شی یا نه.

izone

Active Member
aryana گفت:
izone جان
بلاخره مشکلت حل شد.!!!؟؟؟

سپاس از مهر همگي بويژه شما.

منظور من اين بود كه اگر براي ورود به ويندوز 2000 پسورد گذاشته شده باشد و من بخواهم از اين پسورد عبور كنم چكار بايد كرد. ويندوزي كه نصب شده و كار ميكند.

سپاسگزار از پاسخ شما.

سلام دوست من
شما براي عبور از پسورد نياز به يه فلاپيه ريست پسورد داري كه ميتوني از سايت مايكروسافت بگيري ولي به شرط اينكه از ويندوز نسخه اصلي استفاده كن و شماره سريالت تك باشه نه ويندوز كپي
موفق باشي

سلام رفيق.
راه زياد هست. خصوصا برا ويندوز 2000.
يه گشت تو اينترنت بزن با اين عنوان، دستت رو نگرفت بهم پي ام بزن تا ميلم رو بدم بيشتر صحبت كنيم راجه بهش..

کد:
Administrator Password forget

فقط اميدوارم ادميني كه ميگي اينقدر احمق باشه كه بوت شدن از سي دي يا فلاپي رو برنداشته باشه. وگرنه كار به جايي نمي بري. البته اگه به درايو ويندوز دسترسي داشته باشي و بتوني روش فايلهايي رو كپي كني، كارهايي ميشه كرد.
يه كم اطلاعات دقيق تر بده.

موفق باشي

آخرین ویرایش:

987654

Member
یک فایلی هست به نام SAM و باید با یک دیسکت بوت بیای بالا و اون فایل رو پاک کنی تا پسورد از بین بره
این فایل توی شاخه windows\system32\config هستش.

جدیدترین ارسال ها

بالا