افزونه 2 چگونه صورت افراد رو در حال حرکت شطرنجی کنیم

سلام دوستان عزیز

این مبحث رو در این تایپیک جداگانه مطرح میکنم البته پاسخیه به سوال دوستمون delta_netgroup

برای این کار ابتدا از قسمت فیلتر های ویدئویی گزینه mask رو انتخاب میکنیم و بعد با استفاده از بخشهای نشان داده شده در شکل زیر دور محل مورد نظر شکل دلخواه رو میکشیم

z4mg41vdkfa1z99gah7.jpg

بعد از بخش Inside گزینه Filter رو انتخاب کرده و از بخش روبه رویی اون برای اختصاص فیلتر Mosaic یا Blure استفاده میکنیم

wmydqp44kztqkey0nvax.jpg

تنظیماتی مثل اختصاص فیلتری به خارج از محدوده ، محو کردن حاشیه فیلتر و ... رو میتونید با مراجعه به قسمتهای اشاره شده به دلخواه تنظیم کنید

gr0527kw0ddbitkbj88.jpg

در بخش بعدی مهمترین کار رو انجام میدیم طبق شکل :

f91b1gjwbrmyoegk52dx.jpg

ابتدا در قسمت پایین سمت چپ پنجره تیک گزینه Mask رو میزنیم تا همه گزینه ها فعال بشه ... ( بعدا که بیشتر یاد گرفتید این تیک ها رو به صورت هدفمند انتخاب می کنید )

حالا دستگیره پخش فیلم در قسمت تایم لاین رو جابه جا میکنیم تا سوژه حرکت کنه .... به محض خارج شدن سوژه از قسمت شطرنجی میایستسم و قسمت شطرنجی رو در پنجره پیش نمایش حرکت میدیم تا به مکانی که میخواهیم محو کنیم انتقال داده بشه

در اینجا میبینیم که کلید فریم هایی در تایم لاین ایجاد میشه

با ادامه این کار و دنبال کردن مسیر حرکت سوژه و اختصاص فریم ها در نهایت میتونیم کار اصلی رو در پنجره پیش نمایش ببینیم

در تایپیک قبلی دوستمون delta_netgroup مبحثی رو مطرح کردند که تا حد زیادی با ایشون موافقم

اینکه بعضی انجمنها متروکه شده چیز جدیدی نیست و باید حتما مشوقی ( مادی یا معنوی ) وجود داشته باشه برای کسانی که در این زمینه تخصصی دارند ... این باعث میشه فعالیت در انجمنها برای این افراد به نوعی بخشی از کار های اصلیشون بشه .......... انتخاب افرادی که تخصصی در این زمینه ندارند به عنوان مدیر هر بخش مساویه با مملکتی که در اون افراد با تخصص های متفاوت در مسئولیت های متفاوت از رشته اصلیشون فعالیت میکنن ... وضع این جامعه مثل مریض رو به موته ... هیچ امیدی هم به خوب شدنش نیست

من هم طبق وظیفه در حد توان اگر بتونم ( گرچه مشغله زندگی اجازه نمیده ) سعی میکنم چیز های بسیار کمی رو که بلدم به دیگران یاد بدم

موفق باشید

delta_netgroup

New Member
سلام خدا خیرت بده .کارم را افتاد من تمام این مراحل رو امتحان کرده بودم گیره کارم این بود که تیک mask رو نمیزدم .خیلی ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا