چگونه بفهمیم دامین ثبت شده کاملا به نام ما رجیستر شده؟

Maya Man

Active Member
سلام:rose:
من تو ایران هاست یه دامین خریدم و ثبت کردم.
یک از روزنامه ها یه مقاله نوشته بود که میگفت این بعضی از هاست ها که اقدام به فروش دامنه میکنن بعد از مدتی دامینت رو ازت میگیرن و واسه پس دادن یا تمدیدش؛ شده تا 100 برابر هم ازت درخواست هزینه میکنن.
حالا منموندم هاج و واج!
چطور بفهمم این دامین به اسم خودمه یا به اسم اون سایت؟ مالکش منم یا اون هاست؟
دامنه هم com. بود.
کسی از سرویسهای هاست ایران هاست استفاده کرده ببینه چطورین؟
من میخوام ازش سرویس بگیرم. اول راهم.

sortme

Member
دوست عزیز دست گذاشتی به روی سرویسی که اصلا به هیچ عنوان نباید ازش سرویس بگیری :lol:

هاست ایران شرکتی هست که دامنه ی p30download رو از چنگشون در اورد و شما قصد دارین دامین رو به اونها بسپارید

اما برای گرفتن سرویس از اونها هم باید بگم سرویس هاست نسبتا خوبی دارند اما در مورد دامین به هیچ وجه در هاست ایران و ایران هاست ثبت نکنید و گرنه سال اینده همین موقع دامینتون در دست کسی دیگه ای هست

شاید واقعا اگر در یک جای غیر معتبر تر ثبت کنید چنین مشکلی پیش نیاد که در یک شرکت بزرگ پیش میاید

برای همین بهتر هست در جای های دیگه ثبت کنید

سپاس

آخرین ویرایش:

p30room

Member
شما می تونید در این لحظه با whois گرفتن ببینید که به نام کی ثبت شده ولی بعدش رو ...
این شرکت ها در هر لحظه که اراده کنند می تونند دامنه رو به نام یکی دیگه ثبت کنند چون ONLINENIC این اجازه رو به دارنده و صاحب پانل میده

nimafire

find / -name Support > u
سلام
اسم دامنه رو بگو یا برام پ.خ کن تا بررسی کنم.
باید بهت پنل اختصاصی بدن.
اگه ندن از این مشکلات پیش میاد

Maya Man

Active Member
پس حالا باید چی کار کنم؟
یعنی اصلا راهی نداره به اسم خودم کنم؟

pouya saadeghi

Active Member
این شرکت ها در هر لحظه که اراده کنند می تونند دامنه رو به نام یکی دیگه ثبت کنند چون onlinenic این اجازه رو به دارنده و صاحب پانل میده

ايني كه گفتيد فقط مربوط به onlinenic هست يا دايركتي هم اين امكانو بهشون ميده‏؟

آخرین ویرایش:

nimafire

find / -name Support > u
به هر حال باید از جایی ثبت کنید که مورد اطمینان باشه و تایید شده باشه. مثل افاق هاستینگ :دی

Maya Man

Active Member
چي شد!؟!:shock:
يهو همه رفتن! بالاخره از چه ثبت كننده اي استفاده كنيم؟:cool:
آنلاين نيك و دايركتي رو كه رد كردين!
پس كدوم ثبت كننده خوبه؟:-?

جدیدترین ارسال ها

بالا