وقتی صحبت از ارزانی در سفر می شود، همه به دنبال تهیه بلیط اتوبوس هستند. بلیط اتوبوس میتواند شرایطی را فراهم کند که بتوانید با کمترین قیمت ممکن به مسافرت خود بپردازید. توجه داشته باشید وسیله نقلیه ارزان می‌تواند دردسرساز شود!!! یکی از این دردسرها کرونا است. البته با چند تکنیک راهکار ساده می توانید دردسر های سفر با اتوبوس را از خود دور کنید و با خیالی راحت خرید بلیط اتوبوس را خریداری کنید. در این مطلب شما را با تکنیک هایی آشنا می کنیم که بتوانید به راحتی هرچه تمام تر در زمان کرونا با اتوبوس سفر کنید. اگر دوست دارید با تهیه بلیط اتوبوس سفری ارزان را در زمان کرونا تجربه کنید، در این مطلب با ما همراه باشید. مطالعه مطلب ۵ دقیقه زمان نیاز دارد.

غذای سالم
اولین و مهمترین اصلی که باید در سفر اتوبوس آن رعایت کنید، استفاده از غذاهای سالم خانگی است. برخی از مسافران برای راحتی در سفر از رستوران یا فروشگاه های بین راهی استفاده می کنند. با استفاده از رستورانها که خود منبعی برای انتشار ویروس کرونا است زمینه ساز ابتلا به بیماری کرونا را در خود ایجاد می‌کنید. توصیه می شود قبل از سفر با اتوبوس یک غذای خانگی بسیار سالم تهیه کنید تا مجبور نباشید در بین راه از رستوران و فروشگاه استفاده نمایید. اگر مجبور به استفاده از رستورانها شدید، توجه کنید که حتماً دست و صورت خود را قبل از صرف غذا بشویید. هرچند برای استفاده از غذای خانگی نیز باید این امر را به طور کامل انجام دهید تا ابتلا ویروس کرونا را کاهش دهید.

ضدعفونی کردن صندلی

دومین عواملی که می تواند شما را به بیماری کرونا مبتلا کند، صندلی ‌ها است. با توجه به اینکه صندلی اتوبوس قبل و بعد هر سفر ضدعفونی میشود توصیه می کنیم قبل از نشستن آنها را ضدعفونی نمایید. ضدعفونی کردن صندلی ها تنها راه چاره نیست. بلکه باید پشت صندلی جلوی و دستگیره های صندلی را نیز ضدعفونی نمایید تا ابتلا به ویروس کرونا را کاهش دهید. حتی المقدور دستگیره های مخصوص صندلی خود استفاده نمایید.


همراه داشتن مواد ضدعفونی کننده و ماسک

یکی از ضروریات سفر در زمان کرونا همراه داشتن ماسک، مواد ضدعفونی کننده و دستکش لاتکس است. اگر این سه مورد را در سفر با اتوبوس و یا هر وسیله نقلیه دیگر به همراه نداشته باشید عوامل نفوذ ویروس کرونا به بدن خود را افزایش داده اید. توصیه میکنیم برای اینکه بدون استرس خرید بلیط اتوبوس خود را انجام دهید و با راحتی به مسافرت خود بپردازید حتماً ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده را با خود به همراه داشته باشید. وجود ماسک از ورود این ویروس به داخل بدن شما از طریق ریه، دستکش ‌لاتکس از ورود کرونا از طریق دست جلوگیری می کنند. مواد ضدعفونی کننده نیز برای از بین بردن ویروس ضروری است.

"یکی دیگر از مواردی که سلامتی شما را در طول سفر تضمین می کند، شستن و ضدعفونی کردن مرتب دستهاست. بعد از هر تماس با سطوح، قبل از غذا خوردن و یا هنگام دست زدن به وسایل شخصی حتما دستهای خود را با ژل و یا مواد ضدعفونی کننده استاندارد، ضدعفونی کنید. از دست زدن به صورت و چشمها در طول سفر بپرهیزید." (منبع)

دست به دست هم دهیم تا بتوانیم ویروس کرونا را از شر ایران عزیزمان خلاص کنیم.

بسیاری از عزیزان کادر درمان در حال مبارزه با این ویروس منحوس هستند تا بتوانند هرچه سریعتر آن را در کشور از بین ببرد. ما نیز باید با پرداختن به سفرهای ضروری و خط زدن سفرهای غیرضروری به این عزیزان در بیمارستانها و مراکز درمانی کمک کنیم تا بتوانند هرچه زودتر این ویروس را از کشور بیرون برانند. رعایت پروتکل های بهداشتی، همراه داشتن ماسک با مواد ضدعفونی‌کننده مهمترین مقدمه از بین رفتن ویروس کرونا است آنها را جدی بگیریم.

خرید آنلاین بلیط اتوبوس از سایت های معتبر

در زمان تهیه بلیط اتوبوس به سایتی که از آن خرید می کنید، توجه زیادی داشته باشید. توصیه می کنیم در این مواقع از سایت های معتبر ارائه کننده بلیط اتوبوس استفاده نمایید. سایت های تیک بان، علی بابا، مستر بلیط و قاصدک معتبرترین سایت های ارائه کننده بلیط اتوبوس در کشور هستند که می توانید با مراجعه به انها بلیط اتوبوس مورد نظر خود را خریداری کنید.

در بین سایت های گفته شده این تیک بان است که توانسته با ارائه خدمات نوین و هوشمند زمینه سفری هوشمند را برای شما فراهم سازد. سایت تیک بان برای اینکه شما بتوانید راحت تر خرید خود را انجام دهید از فیلترهایی استفاده کرده است. این فیلترها با توجه به قیمت، امکانات و بازه های زمانی حرکت اتوبوس ها طراحی شده است. با استفاده از این فیلترها راحت خرید بلیط ارزان اتوبوس را انجام خواهید داد. تیک بان علاوه بر بلیط اتوبوس، بلیط هواپیما، بلیط قطار، بیمه مسافرتی، هتل داخلی و خارجی را ارائه می دهد. برای بلیط اتوبوس، بلیط هواپیما، بلیط قطار، بیمه مسافرتی، هتل داخلی و خارجی از تیک بان کافی است نام تیک بان یا عبارت tikban را سرچ نمایید. منبع : گلستان 24
 

جدیدترین ارسال ها

بالا