چگونه از ویری , رندر انیمیشن بگیریم ؟

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
منظورتو رو نمیفهمم
تنظیماتش ؟؟؟
بهینه بودن ؟؟؟

CG-Student

Member
ممنون دوستان
منظورم تنظیمات
فرزان جان اون تیک انیمیشن برای 1270 فریم قبلا برا انیمت ماشین زده بودم ولی به صورت 1270 عکس jpeg ذخیره شد . منظورم خروجی ویدیویی هست . فرضا avi یا هر فرمت ویدیویی دیگه
برا منتال ری میشد تعیین کرد چه فرمت ویدیویی ولی ویری ندیدم

m2_farzan

Active Member
فرزان جان اون تیک انیمیشن برای 1270 فریم قبلا برا انیمت ماشین زده بودم ولی به صورت 1270 عکس jpeg ذخیره شد . منظورم خروجی ویدیویی هست . فرضا avi یا هر فرمت ویدیویی دیگه
برا منتال ری میشد تعیین کرد چه فرمت ویدیویی ولی ویری ندیدم

من نمیدونم آیا بشه همچین کاری کرد یا نه.
ولی توی یه کتاب خوندم که یارو میگفت گرفتن خروجی مستقیم فایل ویدیویی کار مبتدیانه ایه و خروجی گرفتن فریم به فریم و وصل کردن اونا در آخر از همه جهت بهتره.
منم باهاش موافقم چون:
1- لازم نیست برای دیدن فریم های نهایی برای مدت رندر 1270 فریم صبر کنی. هر فریم که رندر شد مستقایما قابل دیدنه و این خیلی خوبه چون اگه تو کارت مشکلی باشه زود میفهمی و وقتت تلف نمیشه.
2- اگه وسط کار برق بره، کامپیوتر هنگ کنه، یا به هر دلیلی پروسه رندر متوقف بشه، کل فریم ها رو از دست نمیدی و میتونی از اونجایی که رندر متوقف شد کارو ادامه بدی.
وصل کردن فریم ها به هم خیلی آسونه نگرانش نباش.
سریعترین راه موجود:
استفاده از نرم افزار Quick Time که داخلش از منوی فایل، Open Image Sequence رو میزنی. بعد فایل اولین فریم رو انتخاب میکنی. بعد Save As رو میزنی. حالا میتونی فایل ویدیویی رو با فرمت mov داشته باشی که داخل Premiere و After FX قابل ایمپورته.
دومین راه هم استفاده از ابزار Image Sequence موجود در After FX هست که بهتر ولی یخورده طولانیتره.

البته باید اعتراف کنم که من فقط صورت مساله رو تغیر دادم. نمیدونم چجوری میشه بطور مستقیم خروجی ویدیویی گرفت.

جدیدترین ارسال ها

بالا