چک کردن

hexmehdi

Member
درود
اقا من دوتا سوال داشتم

1.توی پروژم دوتا ادیت باکس دارم و هر دوتاشون باید کاربر بهش مقدار بده.می خوام وقتی کاربر توی ادیت باکس اولی چیزی نوشت و رفت توی ادیت باکس دومی اولی چک بشه که مقدار داره یا نه

2.اگر بخوام مکان نمام توی ادیت اوی باشه همون ابتدای پروژه چیکار باید انجام بدم

با تشکر

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
میتونی با استفاده از شر If این کار رو انجام بدید
کد:
If (EditBox1$<>'') Then
**Code
End

برای سوال دومتون هم با استفاده از پلاگین ها یا کد نویسی کاری کنید که توی اجرای پرويه کلید Tab فشرده بشه الان وقت ندارم والا برات ردیف میکردم دوستان دیگه زحمتشو بکشن

m javad

کاربر متخصص
برای سوال دومتون از دستور show استفاده کنید
هر ادیتی را که show کنید فوکوس روی اون میره
موفق باشید

hexmehdi

Member
میتونی با استفاده از شر If این کار رو انجام بدید
کد:
If (EditBox1$<>'') Then
**Code
End

برای سوال دومتون هم با استفاده از پلاگین ها یا کد نویسی کاری کنید که توی اجرای پرويه کلید Tab فشرده بشه الان وقت ندارم والا برات ردیف میکردم دوستان دیگه زحمتشو بکشن

درود

ببینید می خوام خود برنامه بعد از بیرون امدن از ادیت باکس اول همون لحظه چک کنه درحالی که کاربر داره ادیت باکس دوم رو پر می کنه

aryana2500

Active Member
ببینید می خوام خود برنامه بعد از بیرون امدن از ادیت باکس اول همون لحظه چک کنه درحالی که کاربر داره ادیت باکس دوم رو پر می کنه
همون کدی که آقا محمود گفتند رو تو یه اسکریپت وارد کن بعد تو قسمت run script ادیت باکس اسم این اسکریپت رو بنویس تا هر موقع ادیت باکس دومی تغییر یافت شرطی که تو اسکریپت نوشتی چک بشه

hexmehdi

Member
همون کدی که آقا محمود گفتند رو تو یه اسکریپت وارد کن بعد تو قسمت run script ادیت باکس اسم این اسکریپت رو بنویس تا هر موقع ادیت باکس دومی تغییر یافت شرطی که تو اسکریپت نوشتی چک بشه

درود

اقا روش دیگه ای نیست؟
این روش مناسب واسه کار من نیست.اگر بشه روی ادیت دوم کلیک که شود چک کنه خیلی بهتره
ممنون

Amit13

Well-Known Member
این روش مناسب واسه کار من نیست.اگر بشه روی ادیت دوم کلیک که شود چک کنه خیلی بهتره

edit box هاي بيلدر action واسه on click ندارن.(فقط وقتي مقدار داخلشون تغيير ميكنه اسكريپت رو اجرا ميكنن) براي هر دوتا سوالت پلاگين كتيبه ي آقا جواد امكاناتش رو داره.

atpf

Active Member
سلام دوست من

این هم از چیزی که می خواستید. (نمونه رو بررسی کنید.)

اگه مشکلی داشتید بگید براتون رفعش کنم. (البته اگر از این حقیر بر بیاد.)

پیوست ها

• EditBox.zip
    823 بایت · بازدیدها: 13

جدیدترین ارسال ها

بالا