چک کردن وجود لینک سایت در سایتهای دیگه به کمک تابع get_file_contents

phpweb

Active Member
من لینک سایتم رو توی چند سایت و وبلاگ ثبت کردم. می خوام بدون اینکه وارد این سایتها و وبلاگها بشم چک کنم که آیا هنوز لینک سایت من توی اونها ثبت هست یا نه.

چطور می تونم این کار رو انجام بدم؟

فکر کنم باید از تابع get_file_contents استفاده کنم.

ARMIN3D.NET

New Member
میتونی از گوگل کمک بگیری ولی سخته :D
باید آرگومان inurl:esme morede nazare shoma رو بفرستی به گوگل و بعد اسکریپتت بره get_file_contents کنه و بین
عبارت زیر رو بخونه
About x results

نیازی به فیتر مقادیر هم نیست.

Masoud1365

مدیر انجمن
اگر در صفحه اصلی سایتشون لینک شکا رو قرار داده باشند میشه با همون تابعی که گفتید کل محتوا رو بگیرید و داخل محتوا اسم دامنه خودتون رو سرچ کنید.

phpweb

Active Member
اگر در صفحه اصلی سایتشون لینک شکا رو قرار داده باشند میشه با همون تابعی که گفتید کل محتوا رو بگیرید و داخل محتوا اسم دامنه خودتون رو سرچ کنید.

این تابع باعث اتلاف زمان و پهنای باند سایت نمی شه؟

فرض کنید 300 یا 400 سایت رو بخوایم چک کنیم، در این صورت وقت و پهنای زیادی احتیاج هست.

phpweb

Active Member
میتونی از گوگل کمک بگیری ولی سخته :d
باید آرگومان inurl:esme morede nazare shoma رو بفرستی به گوگل و بعد اسکریپتت بره get_file_contents کنه و بین
عبارت زیر رو بخونه
about x results

نیازی به فیتر مقادیر هم نیست.

فکر کنم زیاد به گوگل احتیاج نیست چون همین تابع همه کارهای مورد نیاز رو انجام می ده. نظر شما چیه؟

Masoud1365

مدیر انجمن
این تابع باعث اتلاف زمان و پهنای باند سایت نمی شه؟

فرض کنید 300 یا 400 سایت رو بخوایم چک کنیم، در این صورت وقت و پهنای زیادی احتیاج هست.
راستش رو بخوایی تست نکردم !
ولی یه نکه ای که هست اینه که شما که مثلا دائم نمیخوایی چک کنی که شاید 10 روز یه بار و اینا بخوایی چک کنی !
در حال حاضر راه ساده تر به ذهنم نمیرسه !

phpweb

Active Member
راستش رو بخوایی تست نکردم !
ولی یه نکه ای که هست اینه که شما که مثلا دائم نمیخوایی چک کنی که شاید 10 روز یه بار و اینا بخوایی چک کنی !
در حال حاضر راه ساده تر به ذهنم نمیرسه !

ممنون، خوشحال می شم اگه سایر دوستان در این زمینه نظر بدن.

ARMIN3D.NET

New Member
همانطور که Masoud1365 گفتند ، اگه تو صفحه اصلی باشه با تابعتون میتونید. ولی اگه تو فروم یا یه page دیگه باشه ، دیگه امکانش نیست. مگه اینکه کل structure سایت رو define کنید.
با bash file یه اسکرپت بنویس هر روز سر یه ساعتی بره این پروسه رو انجام بده. البته اگه دسترسی داری ...

phpweb

Active Member
همانطور که masoud1365 گفتند ، اگه تو صفحه اصلی باشه با تابعتون میتونید. ولی اگه تو فروم یا یه page دیگه باشه ، دیگه امکانش نیست. مگه اینکه کل structure سایت رو define کنید.
با bash file یه اسکرپت بنویس هر روز سر یه ساعتی بره این پروسه رو انجام بده. البته اگه دسترسی داری ...

یعنی این تابع نمی تونه محتویات هر صفحه ای رو بدست بیاره؟

Masoud1365

مدیر انجمن
اگر که آدرس مستقیم صفحه رو داشته باشید میشه !
مثلا لینک شما به صورت گردشی یا رندوم نباشه !

phpweb

Active Member
اگر که آدرس مستقیم صفحه رو داشته باشید میشه !
مثلا لینک شما به صورت گردشی یا رندوم نباشه !
الان متوجه منظورتون شدم.
منظورتون این بود که از لینکهای مطلق استفاده کنیم.

من جایی خوندم که این تابع مناسب نیست و بهتره که از soap استفاده کرد. این تابع چه ایرادی داره؟

Masoud1365

مدیر انجمن
soap برای استفاده از وب سرویس هست ! یعنی سایت مورد نظر شما باید یه سری خدمات به شما بده از طریق وب سرویس که با استفاده از soap بتونید ازش استفاده کنید ! مثلا بانک برای پرداخت اینترنتی وب سرویس میده یا مثلا سیستم های ارسال پیام کوتاه تحت وب یا ... !

Meys@m

New Member
من یه راه به ذهنم میرسه که نمیدونم جواب میده یا نه؛ شما میتونید از http://blogsearch.google.com استفاده کنید، اگه کسی به شما لینک داده باشه اینجا میاردش؛ خب با همون تابع که گفتید میشه این کار رو انجام داد دیگه، پهنای باند خیلی کمتری هم مصرف میشه :)

جدیدترین ارسال ها

بالا