چکار کنم که مایا کار کنم!!!؟؟؟؟

hesam_dj10

Active Member
سلام
سوالم یه خورده عجیبه:shock:
من الان 5 ساله که مایا کارمیکنم(البته نه حرفه ای):cool:
مثلا یه مدل میسازم و دیگه 5 ماه طرف مایا نمیرم!!!!:green: و همین جوری در حالی که خیلی مایا رو دوست دارم:rose:
بخاطر همین دستم توی مدل سازی سریع نیست و بعضی وقت ها مدلام مثل نقاشی های بچه ی 5 ساله میشه!!!!!:-?:paint:
حالا از با تجربه ها میخام یه راهی بگن که من بیشتر برم طرف مایا؟؟:snap:
فقط نگین گه علاقه مهمه و باید خودت بخایی چون من میخام ولی نمیدونم چرا نمیرم طرفش:-?
خودم فکر میکنم بخاطر اینکه از مدل سازی میترسم:shock:
حالا بیاین بحث روان شناسی کنیم !!!!!!!!:wink:

فقط علاقه است باید جوری عاشق سه بعدی باشی که شب ها خوابشو ببینی ، مثل من که فکر و ذکرم شده مایا البته من به خاطر پول انیمیت نمیکنم ولی بدم نمیاد شغلم این باشه

D o l f i n

New Member
این مشکل شما تنها نیست دوست عزیز از بین 100 تا ادم علاقه مندی به موردی مثلا همین مایا شاید نهایت 1 یا 2 نفر واقعا اینکاره بشن
نمییدونم مشکل کجاست از بی اراده بودن و بی انگیزگی ماست و یا دلایل دیگه هم هست
من زمانی فتوشاپ کار میبکردم افتر افکت- پریمایر ولی هیچکدوم رو ادامه ندام با اینکه خیلی علاقه دارم الان کلی اموزش از افتر و فتوشاپ و مایا و مکس و.... توخونه هست ولی اصلا اراده شروع کردن ندارم نمیدونم چه مرگم شده

hesam_dj10

Active Member
اگه بخوایازش نون در بیاری میری دوست عزیز
به نظر من ربطی به نون دراوردن نداره من خیلی بهش مایا علاقه دارم ولی شاید اراده ندارم

فقط علاقه است باید جوری عاشق سه بعدی باشی که شب ها خوابشو ببینی ، مثل من که فکر و ذکرم شده مایا البته من به خاطر پول انیمیت نمیکنم ولی بدم نمیاد شغلم این باشه
شاید باورت نشه ولی من بعضی وقت های توی ذهنم مدل سازی میکنم(علاقه تا این حد)و بعضی موقع های در حین مدل سازی توش گیر میکنم(در این حد طبیعی کار میکنم تو ذهنم) ولی نمیدونم وقتی میرم سراغ مایا دست و دلم به کار نمیره.

جدیدترین ارسال ها

بالا