چه شغلي با اين ميزان سرمايه راه بندازم؟

ahmad881

Member
خوب در مورد طرح اولي
اولا1) چرا وبلاگ؟ سايت كه بهتره؟
2)دوما حدود دسمتزد نويسنده ايراني چنده؟
3)دستمزد مترجم مقالات خارجي چنده؟
4)و اين دستمزد ها ساعتيه يا برمبناي تعداد صفحه؟
5)اگه طرف كلاه بردار باشه و از سايت هاي داخلي كپي كنه چي؟ يا يه كتاب (مثلا آموزش فرانت پيج ) برداره و از روش بنويسه چي؟

كلا نحوه معامله و همكاري تو اين زمينه چه جوريه؟

گفتن وبلاگ خرجت کمتر بشه خب این که معلومه سایت بهتره

نمی دونم
شما اگه یه وبلاگ داشته باشین توش مقالات 100 خطی می زارین.این هم ملت وبلاگ دارن شاید هر پستشون 4-5 خط هم بیشتر نشه..مقاله چیه بابا
5)اگه طرف كلاه بردار باشه و از سايت هاي داخلي كپي كنه چي؟ يا يه كتاب (مثلا آموزش فرانت پيج ) برداره و از روش بنويسه چي؟
دوست من پیشنهاد میکنم قبل از شروع کار برو یه چند وقتی با بچه های پرشین تولز
www.forum.persiantools.com/f78.html
آشنا شو و باهاشون حرف بزن ....می دونی اگه یه خورده تو اون فروم فعالیت کنی چیزایی یاد می گیری که تو 100 تا کتاب هم نیست
راستی فرومش فیل تره باید ف ی ل ت ر شکن داشته باشی
از سایت هایی مثل ویکی پدیا هم کپی پیست کن(مقاله هاش مجانی هست دیگه!!)

ولی اگه از من میشنوی برو به یه برنامه نویس درست حسابی پول بده برات یه سایت بزنه که هم به ایرانی ها و هم به خارجی ها سرویس بدی دردسر آپدیت هم نداری.......
برای مثال سایتی مثل digg.com رو ببین چه پولی در میاره!!!
حالا شما بیا یه ایده نو بزار وسط و پول در بیار...می فهمی چی می گم؟

البته اگه از همون روش مطلب انگلیسی در وبلاگ و ... خوشت اومد هم می تونم توضیح بدم ولی باز می گم اون فروم یادت نره
بعد از یه مدت تو زمینه های تجارت الکترونیک 7 خط میشی!!!:D

PadinaWebGroup

Active Member
پاندا جون قربون شكلت بيام 35 تومن بدم واسه سايت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من كه ديگه دارم كپ مي كنم!!!

سايت انگليسي بزنم؟؟؟؟؟؟؟

تو ايرونش چه مي كنم كه تو انگليسيش بزنم؟

ميتوني 10تومن بدي براي سايت بقيه اش را نگه داري يا ميتوني كلش را خرج سايت كني كه نتيجه بهتري بده !!!

به نظر من که اگه تو فارسی هم یه ایده درست حسابی (نه یه تقلید) باشه می تونه درامدزا باشه ولی باز هم چیز مثلم پرسودتر بودن خارجی ها است که حرف شما تایید میشه

یا اگه می خوای کمتر ریسک کنی چند تا وبلاگ بزن و به این وبلاگ نویس های آشنا به زبان انگلیسی پول بده برات مطلب پر کنن و وبلاگ هایی با مطالب زیاد و رنک های نجومی ایجاد بشه
بعدش از طریق گوگل ادسنس و یا سرویس های مشابه همین طوری هی دلار پارو کن!!

کسی نگفت 35 میلیون تومن خرج کن(گرچه اگه بکنی که خیلی به نفعته)
ولا برنامه نویسی سایتی مثل کلوپ رو از یه نفر شنیدم حدود 6 میلیون تومن هزینه داشت ولی حالا چقدر مطرح شده
یا همین digg رو نگاه کن..ماهانه داره چند صد هزار دلار یا شاید هم بیشتر دلار پارو می کنه ..حال هر چی سایت هر کی بزنه آیا می تونه مثل digg بشه؟ مثلمان نه
یا مثل همین ایستگاه!!!
به هر حال اگه انگلیش کار کنی درامد بیشتری کسب میشه
اگه تصمیم هزینه درست حسابی برا این کار رو داری بشین با خودت فکر کن که واقعا چه سایتی می تونه تو ایران یا جهان بترکونه...یه ایده نو
اون وقت به یه برنامه نویس بگو تا اجراییش کنه

دقيقا . كاملا تاييد ميشه .

من هنوز مسئله انگليسي را نفهميدم
مصلا تو بخش هاي انگليسي چه كار ميشه كرد؟
يعني واسه خارجي ها كار كنيم؟

يه سايت به زبان انگليسي ميزنيد !!!‌‌ يا بايد از 0 شروع كنيد كه وقت گير هست و بايد ايده خوبي داشته باشيد تا در بين گول هاي اينترنتي معروف بشيد و يا اينكه بايد يه سايتي را با اين پولتون بخريد و بديد يه نفرآشنا به زبان انگليسي اداره كنه !‌حالا شايد يه فروم باشه !‌يه سايت دوستيباي باشه ! يه سايت تفريحي و يا ... باشه !

خوب در مورد طرح اولي
4)و اين دستمزد ها ساعتيه يا برمبناي تعداد صفحه؟

كلا نحوه معامله و همكاري تو اين زمينه چه جوريه؟

1. وبلاگ جاي خودشو داره كه ميتونيد چند تا وبلاگ تو بلاگ اسپات بزنيد و بديد اپديت كنند و روي رنكشون كار كنيد و از گوگل ادسنس درامد كسب كنبد . ( روي اين مورد براي درامد زياد حساب نكنيد )
2. براي يه وبلاگ نويس ماهي 20تومن فوقش بدي 12ساعته سايت را آپديت ميكنه ..
3. دستمزدش بستگي به مترجم داره كه زياد مترجم لازم نداريد ! ميتونيد فوقش با مبلغ 70-80 هزار تومان در ماه يك انگليسي دان خوب را براي سايت استخدام كنيد .
4. بستگي به مترجم داره !!
5. نبايد همه را استخدام كرد بين چند نفر سوال و تخصص پرسيده ميشه و بهترين فرد انتخاب ميشه كه مشكلي پيش نياد .

در كل ميتونيد 4 تا كار انجام بديد :
1. سايت انگليسي خودتون از 0 شروع كنيد و روش كار كتيد .
2. يه سايت انگليسي مناسب بخريد (‌كه قيمتشون بالاست با 30هزاردلار يكي معمولي ميشه گرفت !!‌ )
3. يه سايت فارسي با ايده نو از 0 بزنيد و مثل گزينه يك روش كار كنيد !!
4. يا يه سايت فارسي با رتبه خوب الكسا كه صاحب سايت بنابه دلايلي بخواد سايت را بفروشه و بشه اون سايت را گسترش داد را بخريد و توسعه بديد ...

اگر مايل باشيد ميتونيم با هم كار كنيم !!‌ سرمايه از شما ،‌ ايده سايت ، انتخاب سايت مناسب براي خريد ،‌پشتيباني سايت و ... با من !!!‌ درامدشم با هم بيشتر حرف ميزنيم ..

پ.ن ‌: چقدر در نظر داريد حداقل با اين پول در بياريد ؟!

موفق باشيد ...:oops:

PadinaWebGroup

Active Member
گفتن وبلاگ خرجت کمتر بشه خب این که معلومه سایت بهتره

نمی دونم

شما اگه یه وبلاگ داشته باشین توش مقالات 100 خطی می زارین.این هم ملت وبلاگ دارن شاید هر پستشون 4-5 خط هم بیشتر نشه..مقاله چیه بابا

دوست من پیشنهاد میکنم قبل از شروع کار برو یه چند وقتی با بچه های پرشین تولز
www.forum.persiantools.com/f78.html
آشنا شو و باهاشون حرف بزن ....می دونی اگه یه خورده تو اون فروم فعالیت کنی چیزایی یاد می گیری که تو 100 تا کتاب هم نیست
راستی فرومش فیل تره باید ف ی ل ت ر شکن داشته باشی
از سایت هایی مثل ویکی پدیا هم کپی پیست کن(مقاله هاش مجانی هست دیگه!!)

دقيقا تاييد ميشه .. منم تو پرشين تولز هستم ... با يوزر shemshad و Padina WebGroup در خدمتيم اونجا ( 2تا اي دي هم من هستم ولي به يه علتي با شمشاد ادامه ميدم ) .:D

ولی اگه از من میشنوی برو به یه برنامه نویس درست حسابی پول بده برات یه سایت بزنه که هم به ایرانی ها و هم به خارجی ها سرویس بدی دردسر آپدیت هم نداری.......

البته اگه از همون روش مطلب انگلیسی در وبلاگ و ... خوشت اومد هم می تونم توضیح بدم ولی باز می گم اون فروم یادت نره

حتما در مرحله اول بايد ايده نو داشته باشيد و اگر اينو نداشتيد بايد پول خرج كنيد !!! تا يك سايت مطرح ايران يا جهان شويد .

چرا وقتي اسم زدن سايت مياد همه به فكر سايت تفريحي يا مطالب ميوفته !!‌ سايت هاستينگ داريم ،‌سايت دوستيباي داريم ، سايت مثل ديگ ، يوتيوب داريم ! كه براي اين كارها نيازي نيست كسي باشه اپديت كنه و فقط بايد نظارت كنيد و درامد داشته باشيد !!‌پس هميشه ايده هاي نو جواب داده !!‌لازم نيست حتما وبلاگ سرگرمي بزنيد !!:):)

آخرین ویرایش:
چقدر در نظر داريد حداقل با اين پول در بياريد ؟!
خب این سوال مهمی هستش.... هیچ وقت پیشنهادی که میشه به یه نفر با بودجه 100 میلیون داد با پیشنهادی که میشه به یه نفر با 10 هزار تومن پول داد یه جور نیست دوست عزیز
منم تو پرشين تولز هستم ... با يوزر shemshad و Padina WebGroup در خدمتيم اونجا ( 2تا اي دي هم من هستم ولي به يه علتي با شمشاد ادامه ميدم ) .:D
:oops: ... بله معمولا از پست هایتون محضوض میشم.گرچه خودم اونجا بیشتر خواننده ام تا نویسنده
ولی واقعا فروم با حالی است مشکلات من که اونجا بیشتر حل میشه تا تو مجیدآنلاین!
كه براي اين كارها نيازي نيست كسي باشه اپديت كنه و فقط بايد نظارت كنيد و درامد داشته باشيد !!
و این لذت بخشه....

PadinaWebGroup

Active Member
خب این سوال مهمی هستش.... هیچ وقت پیشنهادی که میشه به یه نفر با بودجه 100 میلیون داد با پیشنهادی که میشه به یه نفر با 10 هزار تومن پول داد یه جور نیست دوست عزیز

بله . ببينيد يكي كه 100ميليون پول داره و اون ميذاره بانك و ماهي تفرييا 2تومن بهش ميدن !‌ و به اين پول راضي هست اما يكيم هست كه با اين 100ميليون يه كارهايي ميكنند كه ماهي 10ميليون درامد دارند !
هركسي يه خواستي داره كه مثلا با 35ميليون تومانم بايد ماهي حداقل 1 تومن در بيارم !‌ يكي ميگه ماهي بايد 2 تومن دربيارم ! هركسي يه حداقلي داره براي درامد كل پولش ‌!‌ حالا اگر اين احمد خان حداقل درامدشو از اين پول بگه بيشتر ميشه راهنمايي كرد .

... بله معمولا از پست هایتون محضوض میشم.گرچه خودم اونجا بیشتر خواننده ام تا نویسنده
ولی واقعا فروم با حالی است مشکلات من که اونجا بیشتر حل میشه تا تو مجیدآنلاین!

خواهش ميكنم نظر لطفتونه هر كمكي از دستم بر بياد تو پي تي يا همينجا در خدمتم ..
درباره مجيد آنلاين هم بگم كه واقعا از اينجا راضيم شايد پي تي فعال تر باشه و عمومي تر !‌ولي اينجا تخصصي تر هست و مديرانش و كاربراش افراد با شعوري هستند ! تو اين پي تي اونقدر كاربر و مدير نادان و مزخرف دارند كه چند بارم الكي به من و دوستان گير دادند !‌كه من فعاليتم را از پي تي كم كردم و بيشتر تو مجيد آنلاين هستم !‌به خاطر بازارچه پي تي بيشتر ميرم الان !!
در كل هر 2تاش عيب ها و حسن هاي خودشون را دارند اما مجيدانلاين در كل بهتره .. مديران با تجربه ، خوش اخلاق و ... داره .:oops:

و این لذت بخشه....

اره :D:D كيفشم همينه :دي

آخرین ویرایش:

PadinaWebGroup

Active Member
من چند تا ايده خوب دارم كه سرمايه كافي ندارم اگه مايل باشي ميتونيم باهم ديگه كار كنيم !

تو اين پي تي اونقدر كاربر و مدير نادان و مزخرف دارند كه چند بارم الكي به من و دوستان گير دادند !
این تیکه رو قبول دارم کاریش نمی شه کرد. تهمت و آبرو بردن اونجا خیلی زیاده...خیلی کوچه بازاری شده ..ولی بچه های با معرفت هم کم نداره
حالا اگر اين احمد خان حداقل درامدشو از اين پول بگه بيشتر ميشه راهنمايي كرد .
دقیقا!
خواهش ميكنم نظر لطفتونه هر كمكي از دستم بر بياد تو پي تي يا همينجا در خدمتم ..
واقعا خوشحالم که آدم اهل فن و با سوادی مثل شما تعامل دارم

Ronan

New Member

سلام :

ميشه بگيد سايت Digg.COm چجوري ميليوني پول در مياره ؟ :rose:

PadinaWebGroup

Active Member
اگر از تجارت الكترونيكي چيزي نمي دانيد ! :)
اگر سرمايه كافي داريد و شغل مناسبي نداريد ! :)

گروه اينترنتي پادينا با بيش از 3 سال سابقه فعاليت در خدمت شماست !!! :cool:

از 0 تا 20 را براي شما آموزش وتوضيح ميدهيم !! :shock:

با ما تماس بگيريد.

Web : www.Padina.ir
Y! : Designer977

ارادتمند . شمشاد :cool:

ahmad00

Member
بعضی وقت ها 35 تومن هم برای سایت کم میاد البته سایت های بزرگ مثل ایستگاه. شاید بتونی با مبلغ پایین راه اندازی کنی اما تبلیفات شرط اوله!!

mehdiBC

Member
بابا اين تاپيكي كه شما دوباره بالا آوردينش مي دونيد مال كي هست؟
نارخ اولين پست اين تاپيك را ببينيد

mehdinasiri

پارس لند گروپ
اینا دارن خودشون رو میزنن! اون بنده خدا پولا رو بر داشته رفته ترکیه عشق و حال!!!

mehdiBC

Member
خيلي با مزه بود جون تو
ببخشيد حالا شما از كجا مي دونيد طرف رفته تركيه ؟
نكنه خودت بودي كلك؟
خوب خوش گذشت؟

جدیدترین ارسال ها

بالا