چه شغلي با اين ميزان سرمايه راه بندازم؟

ahmad881

Member
به نام خدا
با سلام
لطفا كساني كه داراي شغل هستند يه كمكي كنند بتونم تصميم بگيرم
چون تموم سرمايما مي خوام تو كار ببرم واگه جواب نده بدبخت مي شم

سرمايه من= 35 مليون

البته من تو شهرستانم اگه مثلا خواربار فروشي مد نظرتونه كرايه و... اش تو شهرستان پايينه و در نتيجه ميزان مواد اوليه بيشتري مي تونم بخرم

salmanclever

Well-Known Member
خوب دوست عزیز اگر می خواید به یک نتیجه خوب برسید بیشتر توضیح بدید که بچه ها بتونند کمکتون کنند عزیز
بیبن دوست گرامی تخصص شما و حرفه شما چیست
دوست دارید در چه زمینه ای بیشتر فعالیت کنید
ببین یک نفر به قدری مهارت توی کاری داره که 5 ملیون هم بهش بدن کلی میتونه درآمد زایی کنه
باز یک نفر هست اگر 100 میلیون هم داشته باشه هیچ کاری از پیش نمیبره
باید خودتون بیشتر فکر کنید شرایط خودتونو بسنجید شرایط و محیط و محل سرمایه گذاری رو
ولی خوب میشه خیلی کارها کرد
یک گروه گرافیکی تبلیغاتی میشه راه انداخت
روی هاستینگ هم بدک نیست می تونی سرمایه گذاری کنی
موفق باشی

ahmad881

Member
بله درسته ولي شغلي مثل خوار بار/ لوازم ساختماني/و........ كه تخصص نمي خواد

در ضمن منظور من تخصصي هايي مثل هاستينگ و..... نيست

salmanclever

Well-Known Member
احمد جان فکر نمیکنی بچه های اینجا زیاد تخصص لازم رو در ضمینه خواروبار داشته باشند؟
نمیدونم والا شایدم داشته باشند

belderchin

Member
اوه .......... كاراي زيادي ميشه راه انداخت با اين سرمايه !

در ثاني توصيه من به شما اينه كه تموم سرمايتون رو به كار نگيريد , شما خودت داري ميگي اگه جواب نده بدبخت ميشم !

پس عقل حكم ميكنه آدم تمام سرمايشو وارد بازار كار نكنه

اگه نوع كاري كه دوست داري شروع كني رو بگي راحتتر ميشه كمكت كرد مثلا " در زمينه كاراي كامپيوتري ميخواي سرمايه گذار

باشي يا نه ؟ يا فقط كارايي كه نياز به تخصص نداره ؟

ahmad881

Member
كار كامپيوتري بد نيست اما تو شهرستان جواب نمي ده ملت شهر ما چمي دونن سايت و ... چيه عزيز

کار چیه بابا......یه خونه بخر اجاره بده و از این پول اجارشو بخور -زمینت هم که همین طوری هی گرون میشه و حال می کنی

PadinaWebGroup

Active Member
يه چند تا سايت خوب بخر بده برات اين وبلاگ نويسا با مبلغ پايين آپديت كنند !‌ ماهي بالاي 1 تومن در امدت ميشه !ميتونم بيشتر كمكت كنم كه چه سايتي را بخري !!‌

My Yahoo Id : Designer977

alimosavi

Active Member
هیچکدوم از این راه هایی که می گین واقع بینی توش نیست. آدم که در شرایط فعلی جامعه ایران همچین ریسکی نباید بکند که اینهم سرمایه ان هم فقط برای خرید چندتا سایت بپردازه.

اصلا مگر کل درآمد تبلیغات اینترنتی در ایران چقدر هست. هممون می دونیم که وضعیت فعلی اصلا وضعی قابل توجح و خوبی نیست.

حالا اگر می گفتید کالاهای کامپیوتری باز یک چیزی بود. مثل سخت افزار . ایجاد شبکه و همین نمونه که همش احتیاج به تخصص اولیه خود فرد دارد.

شما می تونید قبل از هر گونه تصمیم با چند نفر از افرادی که قبلا توی کار مربوطه بودند تبادل نظر کنید و از اونا مشورت بخواین.

لبته سرمایه گذاری توی بحث طراحی صفحات وب و یا چیزهایی که دولت و ارگان های دولتی بیشتر دونبالشون هستند می تونه موفقیت آمیز باشه. فکر کنم همه موافق باشند که میزان ظرفیت بخش خصوصی برای هزینه کردن در اینجور موارد کمه.

البته اگر وبسایت خارجی خوب پیدا کردید خریدنش خیلی سود داره . تنها نکته ای که باید مراعات کنید اینه که از یک طرح مبتکرانه استقبال کنید. مثلا گوگل برای ابتکار سایت یوبوتو 1.5 میلیارد خرج کرد و چندین میلیلرد الان سودش شده.

کلا اگر توی زمیه خرید سایت و یا اینترنت می خواهید سرایه گذاری کنید اصلا بدنبال سایت های ایرانی ( صرفا فقط فارسی ) نباشید چون در ایران درآمدی نمی تونید کسب کنید ولی اگر سایت خوب خارجی پیدا کردید در خریدنش شک نکنید که شک کردن در موردش جایز نیست.

البته یک چیز دیگر هم کاملا لازم هست . اینکه یک مشاور با افکار باز و توانا پیدا کنید چون افرادی که این خصوصیت رو دارند می تونند شما رو بشدت در پیشبرد اهدافتون کمک کنند.

PadinaWebGroup

Active Member
هیچکدوم از این راه هایی که می گین واقع بینی توش نیست. آدم که در شرایط فعلی جامعه ایران همچین ریسکی نباید بکند که اینهم سرمایه ان هم فقط برای خرید چندتا سایت بپردازه.

اصلا مگر کل درآمد تبلیغات اینترنتی در ایران چقدر هست. هممون می دونیم که وضعیت فعلی اصلا وضعی قابل توجح و خوبی نیست.

حالا اگر می گفتید کالاهای کامپیوتری باز یک چیزی بود. مثل سخت افزار . ایجاد شبکه و همین نمونه که همش احتیاج به تخصص اولیه خود فرد دارد.

شما می تونید قبل از هر گونه تصمیم با چند نفر از افرادی که قبلا توی کار مربوطه بودند تبادل نظر کنید و از اونا مشورت بخواین.

لبته سرمایه گذاری توی بحث طراحی صفحات وب و یا چیزهایی که دولت و ارگان های دولتی بیشتر دونبالشون هستند می تونه موفقیت آمیز باشه. فکر کنم همه موافق باشند که میزان ظرفیت بخش خصوصی برای هزینه کردن در اینجور موارد کمه.

البته اگر وبسایت خارجی خوب پیدا کردید خریدنش خیلی سود داره . تنها نکته ای که باید مراعات کنید اینه که از یک طرح مبتکرانه استقبال کنید. مثلا گوگل برای ابتکار سایت یوبوتو 1.5 میلیارد خرج کرد و چندین میلیلرد الان سودش شده.

کلا اگر توی زمیه خرید سایت و یا اینترنت می خواهید سرایه گذاری کنید اصلا بدنبال سایت های ایرانی ( صرفا فقط فارسی ) نباشید چون در ایران درآمدی نمی تونید کسب کنید ولی اگر سایت خوب خارجی پیدا کردید در خریدنش شک نکنید که شک کردن در موردش جایز نیست.

البته یک چیز دیگر هم کاملا لازم هست . اینکه یک مشاور با افکار باز و توانا پیدا کنید چون افرادی که این خصوصیت رو دارند می تونند شما رو بشدت در پیشبرد اهدافتون کمک کنند.

صحبت هاي شما كاملا تاييد ميشه .. منم تو پست بالا نگفتم سايت فارسي يا انگليسي بخريد در كلا سايت انگليسي بهتره اما بعضي از سايت هاي ايراني هم ميتونه خوب باشه ! منم گفتم چون توضيحات كامل و .. .ميخواد اگر مايل بودن با اي دي من در تماس باشن تا راهنماييشون كنم ..

موفق باشيد ..

ahmad881

Member
پاندا جون قربون شكلت بيام 35 تومن بدم واسه سايت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من كه ديگه دارم كپ مي كنم!!!

سايت انگليسي بزنم؟؟؟؟؟؟؟

تو ايرونش چه مي كنم كه تو انگليسيش بزنم؟

اصلا بدنبال سایت های ایرانی ( صرفا فقط فارسی ) نباشید .
به نظر من که اگه تو فارسی هم یه ایده درست حسابی (نه یه تقلید) باشه می تونه درامدزا باشه ولی باز هم چیز مثلم پرسودتر بودن خارجی ها است که حرف شما تایید میشه
چون در ایران درآمدی نمی تونید کسب کنید ولی اگر سایت خوب خارجی پیدا کردید در خریدنش شک نکنید که شک کردن در موردش جایز نیست
اگه یه نفر با یه طرح نو یه سایت بزنه خیلی بیشتر سود می کنه به هر حال این که که برید فلان سایت رو بخرید هزینه زیادی رو دارید می پردازید که شاید اگه همون اول خودتون برنامه نویسی یه طرح جدید را می زدید هم هزینه کمتر می شد و هم درامد بیشتر
جانم؟؟؟ اگه منظورتون اینه گلخونه بزنه...فکر می کنم خیلی تخصص می خواد نه؟؟؟؟؟
يه چند تا سايت خوب بخر بده برات اين وبلاگ نويسا با مبلغ پايين آپديت كنند !‌ ماهي بالاي 1 تومن در امدت ميشه !ميتونم بيشتر كمكت كنم كه چه سايتي را بخري !!‌
یا اگه می خوای کمتر ریسک کنی چند تا وبلاگ بزن و به این وبلاگ نویس های آشنا به زبان انگلیسی پول بده برات مطلب پر کنن و وبلاگ هایی با مطالب زیاد و رنک های نجومی ایجاد بشه
بعدش از طریق گوگل ادسنس و یا سرویس های مشابه همین طوری هی دلار پارو کن!!
پاندا جون قربون شكلت بيام 35 تومن بدم واسه سايت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من كه ديگه دارم كپ مي كنم!!!

سايت انگليسي بزنم؟؟؟؟؟؟؟

تو ايرونش چه مي كنم كه تو انگليسيش بزنم؟
کسی نگفت 35 میلیون تومن خرج کن(گرچه اگه بکنی که خیلی به نفعته)
ولا برنامه نویسی سایتی مثل کلوپ رو از یه نفر شنیدم حدود 6 میلیون تومن هزینه داشت ولی حالا چقدر مطرح شده
یا همین digg رو نگاه کن..ماهانه داره چند صد هزار دلار یا شاید هم بیشتر دلار پارو می کنه ..حال هر چی سایت هر کی بزنه آیا می تونه مثل digg بشه؟ مثلمان نه
یا مثل همین ایستگاه!!!
به هر حال اگه انگلیش کار کنی درامد بیشتری کسب میشه
اگه تصمیم هزینه درست حسابی برا این کار رو داری بشین با خودت فکر کن که واقعا چه سایتی می تونه تو ایران یا جهان بترکونه...یه ایده نو
اون وقت به یه برنامه نویس بگو تا اجراییش کنه

ahmad881

Member
من هنوز مسئله انگليسي را نفهميدم
مصلا تو بخش هاي انگليسي چه كار ميشه كرد؟
يعني واسه خارجي ها كار كنيم؟

جدیدترین ارسال ها

بالا