چه سیستم مدیریت محتوا رو پیشنهاد می کنید؟

kami_mz

Well-Known Member
Ghamnevis گفت:
اگر اينطوره من هم ميگم TYPO3 !
اين كه نشد تا يكي يه چيزي ميگه همگي ميريزند وسط پرتال مصرفي خودشون را معرفي ميكنند !
با دليل و توجيه منطقي بگيد چرا قلان پرتال !

در مورد مامبو : امكان ايجاد دايكرتوري هاي مختلف كه در همون صفحه اول ليست بشند را داره ؟ ميشه نمونه اش را نشون بديد ؟
بقيه دوستان هم همچنين !

----------------------------------------
دوست عزيز محمد25 :
اولا مشكل از شماست من با سرعت 24 كيلوبايت سر 10 ثانيه سايت برام باز ميشه... در ضمن اصلا phpBB كه يك سيستم بولتن بورد هست چه دخلي داره به مورد استفاده ايشون ؟
دوما در مورد اين مامبو تاپيك جديد باز كنيد... فكر نميكنم به موضوع اين تاپيك مربوط باشه عزيزم..
ولي هم خودش فاروم داره (سيمپل بورد) هم ميشه از phpBB براش استفاده كرد...).
البته دلبندم اين typo3 هم کم چيزي نيستا! تازه خودش زبان اسکريپت نويسي مخصوص خودشو داره. هرچند حجمش يه خورده زياده.

kami_mz گفت:
مديريت مقاله؟ يا پرتالي که بخش مقالات هم داشته باشه؟ کدومش؟
رايگان باشه يا امکان پرداخت پول براش رو داري؟
به چه زباني نوشته شده باشه؟ PHP ؟ ASP ؟ يا ...؟

يه چيزي مانند اين سايت : webdesign.templatemonster.com

با پي اچ پي باشه ... مديريت مقاله باشه بهتره ... رايگان هم باشه خيلي بهتره

kami_mz

Well-Known Member
خوب اين شد يه چيزي. مد نظر شما يه article manager هست. خوب چه امکاناتي لازم داري؟ آرشيو روزانه؟ هفتگي؟ ماهانه؟ نظردهي؟ نظرسنجي؟ دسته بندي بي نهايت؟ زيرشاخه؟ تقويم؟ امکان ارسال مقاله توسط بازديد کننده؟

Ghamnevis

Well-Known Member
البته دلبندم اين typo3 هم کم چيزي نيستا! تازه خودش زبان اسکريپت نويسي مخصوص خودشو داره. هرچند حجمش يه خورده زياده
اگر نبود كه نميگفتم !
فقط بعد از نصب يه فضاي تقريبا 40 مگي را اشغال ميكنه !

kami_mz گفت:
خوب اين شد يه چيزي. مد نظر شما يه article manager هست. خوب چه امکاناتي لازم داري؟ آرشيو روزانه؟ هفتگي؟ ماهانه؟ نظردهي؟ نظرسنجي؟ دسته بندي بي نهايت؟ زيرشاخه؟ تقويم؟ امکان ارسال مقاله توسط بازديد کننده؟

آقا كامبيز به گمانم ستاره خانم هم چيزي تو مايه هاي آن سايتي كه معرفي كردم نياز دارند ... حالا شما اگر يكي دو تا معرفي كنيد كه خيلي خوب مي شود تا مقايسه اي هم انجام داده باشيم .

kami_mz

Well-Known Member
والله يه چندتايي هست ولي هرکدومش يکي دو تا از اين ويژگي ها رو نداره. يکيش url هاش کثيفه. يکي رايگان نيست. اون يکي آرشيو نداره.

setareh2

New Member
در مورد article manager من يه بار اينو

براي يه بنده خدايي نصب كردم
http://www.interactivetools.com/products/articlemanager/
چيز بسيار ساده و خوبيه... مثل ام تي cgi هست ولي ديتا بيس نداره و همه چيز رو تو فايل text ذخيره ميكنه و از SSI استفاده مي كنه (يعني صفحاتش .shtml هستند) خيلي بي شيله و ژيله هست و جون ميده براي مديريت مقاله... تمپليتهاش هم خيلي راحت اديت ميشه.... بدي بزرگش اينه كه پوليه!
ولي نسخه نال شده اون تو سايتهاي وارز پيدا ميشه (من توصيه نميكنم از اين نسخه استفاده كنيد!!! ولي براي تست و نگاه كردن چيز خوبيه)
چيزي كه من ميخوام با اين يه مقداري فرق مي كنه من ميخوام يه دايركتوري از نرم افزارها درست كنم (يه چيزي تو مايه هاي findapp.com ولي به صورت استاتيك با MT و پلاگين Extrafield و DirifyPlus Plugin چيزي كه ميخوام رو درست كردم ولي مشتريم ميگه نميخواد از MT استفاده كنه!!! منم هر چي گشتم چيز درست حسابي ديگه اي پيدا نكردم...
كسي يه مديريت محتوا ساده و كوچولو موچولو كه كار منو راه بندازه سراغ نداره!!!(خواهشا باز اين مامبو و زوپس و ناك رو معرفي نكنيد!!!!!!)

S4DEGH

Well-Known Member
به نظر من سيستم مديريت محتوا فقط ناك پلوتونيوم !
امنيت !
80 مد و ماژون !
زيبايي !
و ...

مهم تر از همه كسي كه اين سيستم رو فارسي كرده مهمه ! ( منظور خودم ! )

Ghamnevis

Well-Known Member
setareh2 گفت:

چيز بسيار ساده و خوبيه... مثل ام تي cgi هست ولي ديتا بيس نداره و همه چيز رو تو فايل text ذخيره ميكنه و از SSI استفاده مي كنه (يعني صفحاتش .shtml هستند) خيلي بي شيله و ژيله هست و جون ميده براي مديريت مقاله... تمپليتهاش هم خيلي راحت اديت ميشه.... بدي بزرگش اينه كه پوليه!
ولي نسخه نال شده اون تو سايتهاي وارز پيدا ميشه (من توصيه نميكنم از اين نسخه استفاده كنيد!!! ولي براي تست و نگاه كردن چيز خوبيه)
چيزي كه من ميخوام با اين يه مقداري فرق مي كنه من ميخوام يه دايركتوري از نرم افزارها درست كنم (يه چيزي تو مايه هاي findapp.com ولي به صورت استاتيك با MT و پلاگين Extrafield و DirifyPlus Plugin چيزي كه ميخوام رو درست كردم ولي مشتريم ميگه نميخواد از MT استفاده كنه!!! منم هر چي گشتم چيز درست حسابي ديگه اي پيدا نكردم...
كسي يه مديريت محتوا ساده و كوچولو موچولو كه كار منو راه بندازه سراغ نداره!!!(خواهشا باز اين مامبو و زوپس و ناك رو معرفي نكنيد!!!!!!)
تقريبا ميتونم اطمينان بدم چيزي پيدا نميكنيد.

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام صادق جان :)
پارسال دوست امسال آشنا :d

فيوژن ؟ ولي من توي فيوژن خروجي استاتيك نديدم !!

S4DEGH

Well-Known Member
Ghamnevis گفت:
سلام صادق جان :)
پارسال دوست امسال آشنا :d

فيوژن ؟ ولي من توي فيوژن خروجي استاتيك نديدم !!

سلام سایان جان !

خوبی! الحمدلله مشکلاتم حل شد و دیگه می یام تونت ! راستی نمایشگاه چرا نیومدی !؟

Ghamnevis

Well-Known Member
aliallahyari گفت:
خوب پس يكي به ما معرفي كن :)
هنوز چيزي مناسب واسه كاراي شما پيدا نكردم..

يكي دو تا هست كه خوبند منتها رايگان نيستند و يكمي هم مشكلات دارند...
براي خودمم دنبال همچين پرتالي ميگردم...

-------------

خدا را شكر صادق جان :)
نشد ديگه..

اميدوارم موفق باشي.

masqxz2

Member
setareh2 گفت:

اين هم لينكش البته من هنوز نصب نكردم:
h**p://rapidshare.de/files/889966/Interactivetools.Article.Manager.v1.38.PERL.NULL-WDYL.rar.html
و البته پسوردش:
MrcreyLd
شما فقط به يه سيستم مديريت محتوا اشاره كنيد پيدا كردن و نصب و تست و همه چيش با من

جدیدترین ارسال ها

بالا