چه دوربینی مناسبه؟

masih_amn1990

New Member
من میخام یه فیلم کوتاه بسازم ، از چه دوربینی برای فیلمبرداری ( استاندارد ) استفاده کنم ؟ :):):-?

masih_amn1990

New Member
در حدی که فیلم رو بتونم با کیفیت استاندارد و قابل قبول به جشنواره ی فیلم کوتاه بفرستم . مرسی اگه جواب بدین ممنون میشم . :-?:lol::D

ali_n1365

Member
حد اقل باید از دوربین های Dv استفاده کنید که سونی و پاناسونیک مارک های خوبی دارند.
ولی سیستم تدوینتون هم خیلی مهمه چون تو کیفیت تاثیر داره

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
سلام

مشکلت خیلی اساسیه .:d
برای حل این مشکل فقط باید یکم پول داشته باشی. تا بتونی حداقل یه دوربین خوب کرایه کنی و یه میکروفون خوب برای صدابرداری(ترجیحا بوم) + یک ضبط کننده جانبی داشته باشی.
برای دوربین اگه پولت میرسه که یه خوب بخر .اگه که نه بگرد دنبال دوربینی که حداقل کیفیت دی وی دی رو داشته باشه. مثل دوربینهای خونگی مینی دی وی . اگه خرت بیشتر راه میره یه اچ دی خونگی گیر بیار خیلی کیفیت داره.
برای ضبط صدا میتونی از یه میکروفون شات گان با لپ تاپ استفاده کنی . فقط اصول ضطب فیلم وصدا رو رعایت کن تا صدات توی کاتا پرش نداشته باشه.
چیز دیگه ای بود بگو

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
فیلم کوتاه اگه هست با هندی کم هم میتونی صدا را هم با نرم افزار

Farhang1

New Member
بهتره از دوربینهای sony مدل 170 یا Z1 استفاده کنی . البته میتونی از Cannon مدل Xl2 هم استفاده کنی .
اگه خیلی کیفیت برات مهمه بهتر از دوربین sony مدل 135 که بیشتر برای ساخت تیزر استفاده میشه بهره ببری
تمام این دوربینها رو میتونی به راحتی از شرکتهایی که وسائل اجاره میدن تهیه کنی .
البته بهت توصیه میکنم برای راحتی و بهتر شدن فیلمت یک مدیر تولید خوب پیدا کنی .
اگه خواستی من یک مدیر تولید خوب سراغ دارم

Y.FASHiST

Member
دوستان درست میگن ولی من دو دوربین 170 Pd سونی رو با 100 Dvx پاناسونیک مقایسه کردم توی کیفیت پاناسونیک حرف اول رو میزد پیشنهاد میکنم با 100dvx کار کنی بهتره .

جدیدترین ارسال ها

بالا